Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

neljapäev, 21. aprill 2022

Garmin toob mitmeaastase pausi järel müügile uue lihtsa aktiivsusmonitori

VivoSmart 5 lisab tuttavale disainile mitu kasulikku uuendust.

Musta värvi VivoSmart 5 randmel


Garmin tutvustas kõrgelt hinnatud VivoSmart aktiivsusmonitoride sarja uut mudelit VivoSmart 5. Uus aktiivsusmonitor on eelkäijaga sarnaselt pisike ja väga kerge. Ekraan on nüüd aga omajagu suurem ja lihtsamalt loetavam ning rihmad on vahetatavad. Suurimaks erinevuseks on aga varasema puutetundliku nupu asemel oleva silmatorkav ja palju mugavam füüsiline nupp. Ekraan ise on aga jätkuvalt puutetundlik, ning menüüdes navigeerimine käib viipeid kasutades, nagu ka eelmisel mudelil. Tootja väitel kestab VivoSmart 5 aku ühe laadimisega 7 päeva eeldusel, et pulsimõõtja ning une kvaliteedi jälgimine on välja lülitatud.

Uuel aktiivsusmonitoril on 14 erinevat aktiivsuse jälgimise režiimi, mille hulgas on nii jooga, HIIT-treening kui ka hingamisharjutused. Erinevalt vanematest mudelitest on VívoSmartil ühendatud GPS, mis tähendab, et nutitelefoniga ühendatuna saab jälgida jooksude ja rattasõitude distantsi, kiirust ja tempot. Neile, kes vajavad aga täpsemaid andmeid või telefonist sõltumatud andmete salvestust, sobivad paremini Garmini integreeritud GPS-ga spordikellad.

Kui aga soovid väga kerget ja diskreetset aktiivsusmonitori, mis pakuks ka kvaliteetset une kvaliteedi jälgimist ning mõõdaks vere hapnikusisaldust ja stressitaset, on VivoSmart 5 sulle suurepärane valik. Loomulikult töötab VivoSmart 5 äratuskellana, näitab telefonile saabuvaid teavitusi ning loeb samme ja arvestab kulutatud kalorite hulka. 

Paar kandmas VivoSmart 5 aktiivsusmonitore


VivoSmart 5 hind jääb 150 euro kanti. Selle suurmaks konkurendiks sarnase hinnaga Fitbit Charge 5, millel on suurem ekraan, integreeritud GPS ja Fitbit Pay viipemaksete tugi. Fitbiti miinuseks on aga suurus ja kaal. Nii saabki aktiivsusmonitorist huvitatu valida Garmini kergema ja diskreetsema VivoSmarti ning suurema kuid rohkem võimalusi pakkuva Charge 5 vahel.

Garmin Vivosmart 5 saabub müügile lähinädalail.