d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Väikelaen

 

Tagatiseta väikelaen sobib näiteks kodutehnika soetamiseks. Personaalse laenusumma nägemiseks tuleb Sul esitada laenutaotlus, mida saad täita Euronicsi e-poes või lähimas Euronicsi kaupluses.

  

 

● Vastus vähem kui 15 minutiga ● Laenusumma 200 kuni 10 000€ ● Intress alates 15,9% jäägilt

Väikelaenu kalkulaator


Laenusumma 1000


Periood 48 kuud


Kuumakse

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.
 

  

  

  

  

X

Personaalse laenusumma nägemiseks esita laenutaotlus. Taotluse esitamine on tasuta ja see ei kohusta Sind lepingut sõlmima. 


Täida taotlus siin

 

 

Kuidas sõlmida lepingut?

Täida taotlus
Esita taotlus siin. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta Sind lepingut sõlmima.

Teeme pakkumise
Arvutame välja summa, mille ulatuses saad 90 päeva jooksul võtta väikelaenu.

Sõlmi leping
Lepingu saad allkirjastada iseteeninduskeskkonnas. Kui Sul puudub digitaalse allkirjastamise võimalus, siis palun pöördu endale sobivasse Euronicsi kauplusse.

Raha arvele
Hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul jõuab sinu kontole laenusumma, millest on maha arvestatud lepingutasu.

 

Väikelaenu tingimused

Laenusumma Alates 200 kuni 10 000 €
Intress Alates 15,9% aastas laenujäägilt. LHV arvutab intressi laenujäägilt, mitte kogu laenusummalt. See tähendab, et intressimaksed vähenevad iga kuu, sest sinu laenujääk väheneb.
Lepingutasu 1% laenusummast, vähemalt 29,9 €
Tagasimakse aeg 6 kuud kuni 5 aastat
Lepingu muutmine Vajaduse korral saad võtta maksepuhkust, muuta kuumakse päeva või suurust. Lepingu muutmise tasu on 10 €. Lepingu muutmiseks saada kiri aadressile finance@lhv.ee.
Tagasimaksmine Kuumaksed tasu pangakontole EE707700771001062897; saaja: AS LHV Finance; viitenumber: sinu lepingunumber.
Ennetähtaegne tagastamine Kogu krediidisumma ennetähtaegne tagastamine on tasuta.

 

Väikelaenu üldtingimused

 

Väikelaenu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega lhv.ee/vaikelaen ja küsi nõu asjatundjalt. Igakuise osamakse suurus on 70,84 € ja krediidi kulukuse määr on 22,85% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 2200 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 29,9 €, laenu tasumise periood 44 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 3146,85 € ja tagasimaksete summa 3116,95 €.

Laenulimiit on arvutatud ASile LHV Finance teada olnud andmete alusel. Lõpliku personaalse limiidi saamise peamised eeldused on, et Sul on regulaarne sissetulek; Sinu olemasolevate finantskohustuste ja juurde võetava LHV väikelaenu kuumaksed ei moodusta Sinu igakuisest sissetulekust üle 40%; Sulle jääb pärast kõigi kohustuste täitmist igas kuus vaba raha vähemalt 250 eurot; Sa oled Eesti Vabariigi kodanik või Sul on pikaajaline elamisluba ning Sul ei ole LHV väikelaenu limiidi taotlemise hetkel krediidiregistrite või LHV grupi andmetel kehtivaid maksehäireid. Kui limiidi arvutamise eelduseks olnud andmed on tänaseks muutunud, võib muutuda ka Sulle pakutav väikelaenu limiit.