Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli
header_company

Ettevõttest

Euronics on 1990. aastal asutatud Euroopa suurim elektroonikakaupade ostugrupp, mis ühendab endasse 35 riiki ning müüb kvaliteetseid kodumasinaid ja olmeelektroonikat enam kui 11000 kaupluses. Tänaseks pakub Euronics elektroonikakaupu, kodutehnikat, telekommunikatsiooni- ja arvutikaupu enam kui 600 miljonile tarbijale üle kogu Euroopa. Eestis alustas Euronicsi kaubamärk tegutsemist 2003. aastal ning on tänaseks esindatud 16 kauplusega.

Ladu

Meil on mitmekesine sortiment, mille seast leiab iga inimene just enda vajadustele ja võimalustele sobiva toote. Tänu Harjumaal asuvale kesklaole on kaubad meie juures alati saadaval ning laos olevaid kaupu tarnime üle Eesti 0-3 tööpäeva jooksul.

Teenindus

Kui Euronicsist ostetud toode vajab hooldust või sellel esineb mõni rike, saad sellega pöörduda Tammsaare Euronicsi kaupluses asuvasse hoolduskeskusesse või lähimasse Euronicsi kauplusesse. Euronicsi lisagarantii paketiga viime üle 10 kg kaaluvad tooted hooldusesse ning seejärel tagasi koju täiesti tasuta.

Klienditugi

Lisaks parimale ostukogemusele soovime pakkuda esmaklassilist kliendituge. Seepärast on Euronicsi klienditeeninduskeskus avatud iga päev kell 9-21. Meiega saab ühendust võtta telefoni teel, e-poe vestlusaknas, Facebook Messengeris või e-kirja teel.