Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli
Eesti suurim elektroonikaseadmete ja kodumasinate valik

Euronics - Sinu jaoks olemas

ikoon_taht.svg

  • Euronics kuulub Euroopa suurimasse elektroonikakaupade ostugruppi Euronics International, mis tegutseb 35 riigis ning mille liikmed pakuvad elektroonikakaupu ja kodutehnikat enam kui 600 miljonile tarbijale üle Euroopa. Ettevõte tegutseb Eestis alates aastast 1999.

Eesti parim kaubavalik

Euronicsi 16 kaupluses ja e-poes on Eesti kõige suurem kodumasinate ja elektroonikaseadmete valik. Meie hoolikalt koostatud kaubavalikus on esindatud üle 400 erineva kaubamärgi, mille seast leiab igaüks enda vajadustele ja võimalustele sobiva.
pood.png

Toome kauba tuppa ja paigaldame

Toome kauba Tallinna piires sageli sinu koju juba järgneva tööpäeva jooksul, mujal Eestis kahe kuni kolme tööpäeva jooksul (täpsemat tarneaega näed ostu vormistamisel ostukorvis). Soovi korral oleme abiks ka vana kodumasina eemaldamisel, uue paigaldamisel ning ka pakendijäätmete koristamisel.
toometuppa.png

Sinu kaup on juba Eestis

Tänu Harjumaal asuvale Baltikumi suurimale elektroonikakaupade kesklaole on suurem osa meie kaupadest meie juures alati saadaval. Automaatse robotlao abil pannakse e-poe ostud transpordiks valmis mõne minutiga.
ladu.jpg

Viime vana toote ära, hooldame ja remondime 

Kui ostetud toode vajab hooldust või sellel esineb mõni rike, saad sellega alati pöörduda lähimasse Euronicsi kauplusesse. Euronicsi lisagarantii teenusega viime üle 10 kg kaaluvad tooted tasuta hooldusesse ning seejärel tagasi koju.
remont.jpg