Klienditeenindus 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

14-päevane tagastusõigus

  • Kui e-poest ostetud kaup sulle mingil põhjusel ei sobi, siis on sul võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja ostusumma tagastatakse sulle (vastavalt e-poe üld- ja tellimustingimuste punktile 2.6).
  • Toote tagastamiseks palume täita taganemisavalduse vorm või saata vabas vormis taganemisavaldus e-posti aadressile klienditeenindus@euronics.ee. Toote saad tagastada ka sinule sobivasse Euronicsi kauplusesse.
  • Tagastamisele kuuluva kauba halvenemise korral vastutab ostja kauba kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest juhul, kui ta on kaupa kasutanud muul viisil, kui on vaja selle olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks, et veenduda kauba olemuses, omadustes ja toimimises, võib ostja seda käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu tal lubatakse tavapäraselt seda teha poes.
  • Raha kanname tagastatud toote eest tagasi ostja arveldusarvele viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates ostja taganemisavalduse saamisest. Euronics võib raha tagasimakse tegemisest keelduda seni, kuni ostja on talle tagastanud lepingu esemeks olnud asja või esitanud tõendi, et ta on selle asja tagasi saatnud.
  • Tagastada ei saa kaupa, mis ei ole kõlblik tagastamiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on peale kohaletoimetamist avatud. Samuti ei ole võimalik tagastada avatud ümbrisega audio- ja videosalvestisi või arvutitarkvara.