Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

Tagasi

Kohustuslik väli

Arvad, et unistuste töökohta ei ole olemas?

Väljaspool Euronicsit võib-olla tõesti mitte.

Euronicsis töötame iga päev selle nimel, et meie töötajate unistused reaalsuseks teha, sest vaid hoolides ja teineteist toetades jõuame oma suure eesmärgini: teha klientide elu lihtsaks.

8

Eesti linnas

21

Poodi üle Baltikumi

650

Töötajat Baltikumis

võimalusi ennast teostada

Visioon Missioon

VISIOON

Meie visioon on olla usaldusväärseim kodutehnika müüja.

Pakume enamat, kui ainult tööd

Koolitused

Korraldame koolitusi, et saaksid teha oma tööd suurepäraselt ja saavutada tööalased eesmärgid.

Üritused

Organiseerime ägedaid üritusi, et saaksid töökaaslastega lõõgastuda ja lähemalt tuttavaks saada.

Sportimisvõimalused

Panustame mitmekülgselt sportimisse, et edendada terves ettevõttes tervislikku eluviisi.

Tervisekindlustus

Igal töötajal on võimalus liituda tervisekindlustusega – sest sinu hea tervis on meile oluline.

Toetus riigikaitsjatest töötajatele

Säilitame sinu põhipalga õppuste ja muude riigikaitsetegevuste ajal kuni 14 kalendripäevaks.

Tööpakkumised

Logistika Kontor

IT Tiimi- ja projektijuhtgo to ad

map pin icon Tallinn calendar icon 27.04.2024

Brand managergo to ad

map pin icon Kontor calendar icon 05.05.2024

Tutvu tulevaste kolleegidega

Indrek Sillaste

Vanem-müügikonsultant

Minu suurim hobi on kalapüük. See on lapsest saati põetav “haigus”, millest lahti ei saa!

Olen Eesti risti-rästi läbi kalastanud ja käinud Soomes, Rootsis ja Tais. Suurim saak on 5,6 kg kuningmakrell!

Kõige õnnelikumaks teevad mind mu kaks väiksemat last. Kui avan koju jõudes ukse, siis kuulen, kuidas mänguasjad kukuvad ja järgmine hetk on need kaks nunnukat mul süles!

Mihkel Rehepapp

Audio tootejuht

Olen 13 aastat piljardit mänginud ja olen sellega ka uudistes olnud, aga ma pole proff – mulle lihtsalt meeldib see mäng.

Mind teeb õnnelikuks eelkõige rahu Jumalaga, aga ka perega, sõpradega ja kolleegidega. Elus hindan suhteid ja mälestusi, mitte asju, nii et pigem veedan aega sõpradega ja reisin perega.

Varem töötasin merchandiser-ina. Tegin kokku 1100 Euronicsi poekülastust ja sõitsin üle 170 000 kilomeetri – tean peast, kus kõik kiiruskaamerad asuvad.

Kenneth Niilre

Merchandiser

Ma olen massive nerd! „Lord of the Rings“ on läbi aegade kõige parem raamatu- ja filmiseeria. Mulle meeldib väga lugeda või teadusajakirju uurida, aga ka arvutimänge mängida. Õnneks leian aega ka sportimiseks ehk kõik on tasakaalus.Pärnu Expressis kutsuti mind elavaks entsüklopeediaks, sest leian igale küsimusele vastuse.

Euronicsi suurim väärtus minu jaoks on inimesed – kui meil ei oleks nii mõistvaid ja heasüdamlikke inimesi, siis ma ei oleks siin olnud nii kaua! Inimesed tekitavad hea ja sooja töökultuuri ning mõnusa sisekliima.

Jan Rist

Meelelahutusvaldkonna tootejuht

Mu töö on vaheldusrikas, saab proovida uusi asju ja suhelda erinevate inimestega – see töö on äge! Mul on palju hobisid – videomängud, jalgpall ja ajalugu, eriti teise maailmasõja periood. Kui ma hobidega parasjagu ei tegele, siis võib mind kohata ka õppustel, 2022. aasta Siil oli mul järjekorras juba 9. õppus.

Hea meelega lähen alati metsa kui kutsutakse, see on hea võimalus ennast tavaelu rutiinist välja rebida ja tegeleda teiste asjadega. Mind teeb õnnelikuks minu pere. Tegelikult on õnneks vähe vaja – piisab lapse naeratusest, abikaasa kallistusest, heast raamatust, kaasahaaravast mängust või sõprade küllatulekust.

Euronicsi kultuur ja väärtused

Areng

Me panustame järjepidevalt iseenda ja ettevõtte arengusse

Maailm ei püsi paigal, vaid muutub pidevalt – nii ka meie. Oleme avatud uutele võimalustele, väljakutsetele ja teadmistele, et olla ajast sammu võrra ees. Areneme ja toetame üksteise arengut nii inimestena kui ka ettevõttena.

Kliendikesksus

Me kohtleme kliente kui oma pereliikmeid

Töötame iga päev selle nimel, et teha oma klientide elu lihtsaks. Oleme oma klientide jaoks valmis tegema rohkem kui meilt oodatakse. Kuulame oma kliente ja leiame nende vajadustele lahendused. Me ei lähe kunagi lihtsama vastupanu teed, sest meile on oluline, et kliendid usaldavad meid ja tulevad meie juurde alati tagasi.

Koostöö

Me väärtustame oma kolleege ja koostööpartnereid

Meie ettevõttes on igaüks väärtustatud. Austame ja toetame teineteist ning jagame infot ja teadmisi, et jõuda ühiste eesmärkideni. Kuulame oma kolleege, et näha laiemat pilti, mõtleme aktiivselt kaasa ja oleme avatud arvamustele ka siis, kui need ei ühti meie omadega.

Sihikindlus

Väljakutsed mitte ei takista meid, vaid õpetavad

Tee tippu on pikk ja täis väljakutseid, kuid me ei kohku nende ees. Anname endast iga päev maksimumi, et olla parimad. Julgeme vastutada ja ei lase tagasilöökidel end rivist välja lüüa, vaid õpime neist. Edukus ei muuda meid mugavaks, vaid julgustab veelgi kõrgemaid sihte seadma.


Uuri lisaks meie LinkedInist

Carol Saar

Mina aitan täita Sinu unistusi

+372 5305 5667
personal@euronics.ee

Võta ühendust