Klienditeenindus 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli
header_otherservices.jpg

Muud teenused

Pakume oma kauplustes erinevaid teenuseid, mis teevad sinu elu lihtsamaks. Kui vajad abi uue arvuti või nutiseadme seadistamisel, siis pöördu lähimasse Euronicsi kauplusesse ning vali endale sobiv nuti- või arvutiabi pakett. Suuremates kauplustes saad kasutada professionaalset kaitseklaasi paigaldusteenust ning Rocca al Mare Euronicsis pakume ainulaadset tikkimisteenust.

Nuti- ja arvutiabi

Kui tahad uut arvutit või telefoni kohe kasutama hakata, kuid vajad toote seadistamisel abi, siis pöördu julgelt lähimasse Euronicsi kauplusesse. Meie kogenud spetsialistid häälestavad uue arvuti või telefoni sinu eest, et saaksid uut seadet muretult kasutama hakata. Lisaks tutvustame erinevate operatsioonisüsteemide peamisi omadusi, et uue seadme kasutamine kulgeks murevabalt. Arvutiabi hind algab 25 eurost, nutiabi pakett maksab 15 eurot. Spetsiifilisemad seadistused teostame kokkuleppel.

Kaitseklaasi paigaldus

Meie spetsialistid kasutavad Belkin TrueClear Pro ekraanikaitse paigaldamiseks ülimalt täpset seadet, mis arvestab just sinu telefoni mõõtudega. Paigaldatuna on ekraani välimus ja puutetundlikus sama hea kui ilma kaitsva katteta. Teenus on saadaval Tallinnas Rocca al Mare, Ülemiste, Kristiine, Tammsaare, Mustakivi ja Viru keskuse Euronicsis ning Tartus Lõunakeskuse Euronicsis. Belkin TrueClear Pro ekraanikaitset saab paigalada levinumatele iPhone’i mudelitele.

Tikkimisteenus

Muuda oma riided unikaalseks või anna lemmikrõivastele värskust ja uus väljanägemine. Tikandiga saad kaunistada ning isikupärastada ka kingitusi nagu näiteks padjad või saunalinad. Pakume erilahendusi ka ettevõtetele logode ja sümboolika ning töötajate nimede tikkimiseks särkidele, mütsidele ja teistele esemetele. Soovi korral aitame koos luua just sulle meelepärase ning sobiva tikandi. Tikkimisteenust pakume Rocca al Mare Euronicsis.

Belkin Trueclear Pro ekraanikaitse garantiitingimused

Kaitseklaasi paigaldab vaid Euronicsi koolitatud töötaja. Korrektselt paigaldatud kaitseklaas tagab seadme ekraani parima kaitse pika perioodi vältel. Kui peale paigaldust ilmnevad ekraanikaitsel järgmised nimetatud puudused, siis on ostjal õigus saada uus kaitseklaas koos paigaldusega:

 • 30 päeva jooksul alates paigaldamisest püsivad kaitseklaasil õhumullid.
 • Esinevad vead kaitseklaasi materjalis (halb läbipaistvus, täpid klaasi materjali sees).

Kaitseklaaside paigalduse garantii ei laiene järgmistele juhtumitele:

 • Loomuliku kasutamise tagajärjel tekkinud õhumullid (eriti servades), mis on tekkinud, kui paigaldamisest on möödunud rohkem kui 30 päeva.
 • Kukkumise või ebaotstarbelise kasutamise tagajärjel tekkinud kaitseklaasi vigastused.
 • Tahtliku painutamise või kaitseklaasi eemaldamise tagajärjel tekkinud õhumullid või vigastused.
 • Kriimustused ja mehhaanilised vigastused kaitseklaasil.

Kaitseklaasi paigaldamine juhul, kui seade on eelnevalt kriimustatud või paindes: kui seade, millele kaitseklaas paigaldatakse, on eelnevalt kriimustatud või paindes, toimub kaitseklaasi paigaldus kliendi enda vastutusel. Euronics ei saa sellisel juhul anda garantiid kaitseklaasi paigaldusele, kuna eksisteerib võimalus, et olemasolevatesse kriimustustesse on sattunud õhk või tolm, mis segavad kaitseklaasi täieliku sulandamist ekraaniga. Samuti võib paindes seadme puhul kaitseklaas tekkinud sisepingete tõttu puruneda või seadme küljest lahti tulla.

Meie teised teenused

 • Järelmaks

  Suuremate ostude eest saad tasuda igakuiste maksetega.

  Loe lähemalt
 • Transport ja paigaldus

  Toome kauba kiiresti ja mugavalt koju ning soovi korral paigaldame tooted.

  Loe lähemalt
 • Lisagarantii ja kahjukaitse

  Pikenda tootmisdefektide kaitset 2 aasta võrra või kaitse ootamatute õnnetuste eest.

  Loe lähemalt
 • Parima hinna garantii

  Hüvitame hinnavahe täielikult, kui leiad mujalt sama toote soodsamalt.

  Loe lähemalt