Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli
Pakume lisaks

Muud teenused - arvuti- ja nutiabi,
kaitseklaasi paigaldus, tikkimisteenus

muud-teenused.svg

Nuti- ja arvutiabi

Kui tahad uut arvutit või telefoni kohe kasutama hakata, kuid vajad toote seadistamisel abi, siis pöördu julgelt lähimasse Euronicsi kauplusesse. Meie kogenud spetsialistid häälestavad uue arvuti või telefoni Sinu eest, et saaksid uut seadet muretult kasutama hakata. Lisaks tutvustame erinevate operatsioonisüsteemide peamisi omadusi, et uue seadme kasutamine kulgeks murevabalt.
Arvutiabi hind algab 25 eurost, nutiabi pakett maksab 15 eurot. Spetsiifilisemad seadistused teostame kokkuleppel.
muud-teenused_1.svg

Kaitseklaasi paigaldus

Meie spetsialistid kasutavad Belkin TrueClear Pro ekraanikaitse paigaldamiseks ülimalt täpset seadet, mis arvestab just Sinu telefoni mõõtudega. Paigaldatuna on ekraani välimus ja puutetundlikus sama hea kui ilma kaitsva katteta.
Teenus on saadaval Tallinnas Rocca al Mare, Ülemiste, Kristiine, Tammsaare, Mustakivi ja Viru keskuse Euronicsis ning Tartus Lõunakeskuse Euronicsis. Belkin TrueClear Pro ekraanikaitset saab paigalada levinumatele iPhone’i mudelitele ning maksab alates 29,99€ tavaline kaitseklaas ning alates 34,99€ õhuke kaitseklaas.
muud-teenused_3.svg

Tikkimisteenus

Muuda oma riided unikaalseks või anna lemmikrõivastele värskust ja uus väljanägemine. Tikandiga saad kaunistada ning isikupärastada ka kingitusi nagu näiteks padjad või saunalinad.
Pakume erilahendusi ka ettevõtetele logode ja sümboolika ning töötajate nimede tikkimiseks särkidele, mütsidele ja teistele esemetele. Soovi korral aitame koos luua just Sulle meelepärase ning sobiva tikandi.
Tikkimisteenust pakume Rocca al Mare Euronicsis.
muud-teenused_3.svg