d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Püsikliendi programmi logo

Püsikliendiprogrammi tutvustus

 

Euronicsi püsikliendil on meie online süsteemis oma konto "Minu Euronics", mille alt on kätte saadavad digitaalsed kasutusjuhendid, arve taotlemise võimalused, sünnipäevakuu pakkumised, Kingipanga eripakkumised ning palju muud põnevat.
 

 

 

Püsikliendiprogrammi tingimused

 

Euronicsi püsikliendiprogrammiga saavad liituda kõik üle 18-aastased eraisikud ning kõik juriidilised isikud (OÜ, AS, MTÜ jne). Püsikliendiks registreerumisel kaupluses esita korrektsete andmete sisestamiseks kindlasti dokument.

Püsiklient identifitseeritakse meie süsteemis isikut tõendava dokumendi alusel.

Isikuandmete muutumisel, samuti kaardi kaotamise korral, informeerige sellest koduleheküljel püsikliendikeskkonnas või helistades Euronicsi kõnekeskusesse numbril 651 2222. Eraklientide arvel olevad boonuspunktid säilivad. Uue kaardi valmistamise tasu on 3,2 eurot.

Allkirjastades püsikliendi ankeedi nõustud Euronicsi püsikliendiprogrammi tingimustega ning annad meile õiguse oma kontaktandmeid info edastamiseks kasutada. Saadetavast infost saad edaspidi loobuda või valida Sulle sobivaima lahenduse "Minu Euronics" lehel. Samuti saad "Minu Euronics" lehel jälgida püsikliendi ja personaalseid pakkumisi, vaadata boonuspunktide seisu, ostuajalugu ning hoida ka oma isikuandmed värskena ise.

 

Püsikliendi privileegid

 

• Iga üle kuue eurose ostu korral arvestatakse eraklientidele boonuspunkte, mida saab realiseerida Euronicsi Kingipangas. Juriidilised isikud boonuspunkte kasutada ei saa.

igakuised püsikliendipakkumised;

• igakuised eripakkumised sünnipäevalastele;

• eelinfo kampaaniate, uudistoodete ja epoe sooduspakkumiste kohta;

30 päeva vahetusõigus;

Parima hinna garantii;

Personaalsed pakkumised;

 

 

Püsikliendiprogrammiga liitumine

 

Püsikliendiprogrammiga liitumiseks tuleb täita ankeet kas:

a) koduleheküljel www.euronics.ee;

b) ükskõik millises Euronicsi kaupluses. Ankeeti kaupluse müüjale üle andes tuleb esitada isikut tõendav dokument.

 

• Ankeedis märgitud e-posti aadressile saadetakse konto aktiveerimise link, millega kinnitate oma püsikliendiks saamise.

• Püsikliendiprogrammiga saavad liituda kõik üle 18 aastased isikud ning kõik juriidilised isikud (OÜ, AS, MTÜ jne). 

 

Soodustustest täpsemalt

 

• Igakuised püsikliendi sooduspakkumised, mis on mõeldud ainult püsiklientidele ja on kauplustes eraldi märgistusega, on koduleheküljel toodud välja püsikliendi sektsioonis ning "Minu Euronicsi" alas.

• Registreerudes meie püsikliendiks eraisikuna, saate esimese ostu eest esimesed boonuspunktid.

• Iga üle kuue eurose ostu eest kantakse eraisikute "Minu Euronicsi" kontole boonuspunkte, mida on võimalik kasutada maksevahendina Kingipangas olevate Euronicsi ja koostööpartnerite erinevate toodete ja teenuste eest. Juriidilistele isikutele boonuspunkte ei arvestata.

 

 

Hea teada

 

• Boonuspunktid kogunevad konkreetse erakliendi arvele ja kantakse sinna ostu sooritamisele järgneva tööpäeva jooksul. Püsikliendiprogrammi boonuspunktid kehtivad kaks aastat.

• Boonuspunkte arvestatakse eraisikutele ka ülekandega tasumisel juhul, kui kinnitate püsikliendi staatust enne arve vormistamist. E-poest ostes arvestatakse boonuspunkte eraisikutele juhul, kui olete registreerunud kasutajaks. Boonuspunkte arvestatakse eraklientidele ka järelmaksuga kauba eest tasudes.

• Kliendikontol olevate boonuspunktide kohta saab infot pöördudes ükskõik millisesse Euronicsi kaupluse klienditeenindusse või logides sisse püsikliendikeskkonda "Minu Euronics" leheküljel www.euronics.ee.

• Ankeedi andmeid kasutatakse kliendi indentifitseerimiseks, eraklientidele boonuste arvestamiseks ja informeerimaks eripakkumistest.

• Lihtsam ja turvalisem viis liitumiseks on kasutada isikukoodi, mis garanteerib Teie konto turvalisuse ja personaalsuse.

• Garanteerime, et isikuandmeid kasutatakse ainult ülaltoodud eesmärkidel ja vastavalt andmekaitseseadusele.