Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

Püsikliendiprogramm

Euronicsi püsikliendiprogrammiga saavad liituda kõik üle 18-aastased eraisikud ning kõik juriidilised isikud (OÜ, AS, MTÜ jne).

Lihtsam ja turvalisem viis liitumiseks on kasutada isikukoodi, mis garanteerib sinu konto turvalisuse ja personaalsuse. Turvaliseks kodulehel sisse logimiseks ja mugavaks ostude registreerimiseks kaupluses soovitame kinnitada oma isikukood „Minu Euronics“ lehel.

Isikuandmete muutumisel uuenda oma andmed logides sisse „Minu Euronics“ lehel, Euronicsi kaupluses või helistades Euronicsi kõnekeskusesse numbril 640 6400.

Püsikliendi privileegid


30 päeva vahetusõigus

Kui toode sulle ei sobi, siis vaheta see 30 päeva jooksul välja!


Hakka püsikliendiks juba täna, sest vaid püsikliendid saavad tooteid 30 päeva jooksul mõne muu toote vastu vahetada!

Vahetusperiood on 30 päeva ostuhetkest. Näiteks kui ost on tehtud 2. jaanuaril 2020, on vahetust võimalik teha kuni 1. veebruarini 2020 (k.a).

Tingimused:

  • Vahetusõigus kehtib nii era- kui ka juriidilistele isikutele, kes on registreerunud Euronicsi püsikliendiks.
  • Vahetusõigus kehtib ühe korra tehingu kohta. Vahetatud toodet ei saa teistkordselt vahetada.
  • Vahetusõiguse saamiseks on vajalik esitada ostudokumendi originaal.
  • Vahetatav toode peab olema kasutamata, komplektne ning originaalpakendis. Toote vahetamisel kuuluvad tagastamisele ka tootega kaasas olevad kingitused ning muud lisaväärtused.
  • Odavama toote valikul on kliendil õigus saada Euronicsi kauplusest hinnavahe ulatuses tarvikuid või muid tooteid. Kallima toote valimisel tuleb hinnavahe kliendil tasuda.

Vahetamisele ei kuulu:

  • Mehaanilise veaga ning muu veakirjeldusega tooted. Samuti kasutamisjälgedega tooted.
  • Tooted, mis on tarnitud eritellimusena.
  • Tammsaare Outletist ostetud tooted.
  • Mängud


Veebipoest ostetud toote tagastamiseks palume pöörduda lähimasse Euronicsi jaekauplusesse. Lisainfo Euronicsi klienditeenindusest iga päev kell 9-21.

Boonuspunktid kogunevad konkreetse erakliendi kontole hiljemalt kauba kättesaamisele järgneva tööpäeva jooksul. Boonuspunktid kehtivad kaks aastat ning kustuvad ostude sooritamise järjekorras.

Boonuspunkte arvestame eraisikutele ka ülekandega tasumisel juhul, kui kinnitad püsikliendi staatust enne arve vormistamist. E-poest ostes arvestame boonuspunkte eraisikutele juhul, kui oled registreerunud Euronicsi püsikliendiks ja kodulehel sisse logitud. Boonuspunkte arvestame ka järelmaksuga kauba eest tasudes.

Kontole kogunenud boonuspunkte ei saa kinkida, loovutada või muul viisil üle kanda teisele isikule. Kliendikontol olevate boonuspunktide kohta saab infot pöördudes ükskõik missugusesse Euronicsi kaupluse klienditeenindusse või logides sisse püsikliendikeskkonda "Minu Euronics".

Püsikliendiprogrammiga liitudes annad loa kasutada oma andmeid informatsiooni ja reklaami edastamiseks ning töötlemiseks Euronicsi privaatsuspoliitika tingimustes sätestatud eesmärkidel ja viisil. Reklaami edastamist ja andmete kasutamise õigusi on sul võimalik piirata „Minu Euronics“ lehel. Samuti saad sisse loginuna jälgida püsikliendi ja personaalseid pakkumisi, vaadata ostuajalugu ja boonuspunktide seisu ning taotleda Euronicsi limiiti.

Euronicsil on õigus muuta ühepoolselt püsikliendiprogrammi tingimusi, teavitades sellest ette Euronicsi kodulehel www.euronics.ee.