Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

Püsikliendi programmi logo

Püsikliendiprogramm

Euronicsi püsikliendiprogrammiga saavad liituda kõik üle 18-aastased eraisikud ning kõik juriidilised isikud (OÜ, AS, MTÜ jne).

Lihtsam ja turvalisem viis liitumiseks on kasutada isikukoodi, mis garanteerib Sinu konto turvalisuse ja personaalsuse. Turvaliseks kodulehel sisse logimiseks ja mugavaks ostude registreerimiseks kaupluses soovitame kinnitada oma isikukood
„Minu Euronics“ lehel.

Isikuandmete muutumisel uuenda oma andmed logides sisse „Minu Euronics“ lehel,
Euronics kaupluses või helistades Euronicsi kõnekeskusesse numbril 651 2222.
 

Püsikliendi privileegid:
 

• iga üle kuue eurose ostu korral arvestame eraklientidele boonuspunkte, mida saad realiseerida Euronicsi Kingipangas.  Juriidilised isikud boonuspunkte ei kogu.

igakuised püsikliendipakkumised;

• igakuised eripakkumised sünnipäevalastele;

• info kampaaniate, uudistoodete ja epoe sooduspakkumiste kohta;

30 päeva vahetusõigus;

parima hinna garantii;

personaalsed pakkumised;


Boonuspunktid kogunevad konkreetse erakliendi kontole hiljemalt ostu sooritamisele järgneva tööpäeva jooksul. Boonuspunktid kehtivad kaks aastat ning kustuvad ostude sooritamise järjekorras.
 

Boonuspunkte arvestame eraisikutele ka ülekandega tasumisel juhul, kui kinnitad püsikliendi staatust enne arve vormistamist. E-poest ostes arvestame boonuspunkte eraisikutele juhul, kui oled registreerunud Euronicsi püsikliendiks ja kodulehel sisse logitud. Boonuspunkte arvestame ka järelmaksuga kauba eest tasudes.
 

Kontole kogunenud boonuspunkte ei saa kinkida, loovutada või muul viisil üle kanda teisele isikule.
 

Kliendikontol olevate boonuspunktide kohta saab infot pöördudes ükskõik missugusesse Euronicsi kaupluse klienditeenindusse või logides sisse püsikliendikeskkonda "Minu Euronics".

Püsikliendiprogrammiga liitudes annad loa kasutada oma andmeid informatsiooni ja reklaami edastamiseks ning töötlemiseks Euronicsi privaatsuspoliitika tingimustes sätestatud eesmärkidel ja viisil. Reklaami edastamist ja andmete kasutamise õigusi on Sul võimalik piirata „Minu Euronics“ lehel. Samuti saad sisse loginuna "Minu Euronics" lehel jälgida püsikliendi ja personaalseid pakkumisi, vaadata ostuajalugu ja boonuspunktide seisu ning taotleda Euronicsi limiiti.
 

Euronicsil on õigus muuta ühepoolselt püsikliendiprogrammi tingimusi, teavitades sellest ette Euronicsi kodulehel www.euronics.ee