Klienditeenindus 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

Antud funktsionaalsuse kasutamiseks on vajalik küpsistega nõustumine

Teenused ärikliendile


Meie eesmärgiks on pakkuda tooteid ja teenused nii suurtele kui väikestele ettevõtetele.

Euronicsi väga laia tootevaliku hulgast leiad tänapäevasele ettevõttele edukaks tegevuseks vajalikke tooteid alates IT- ja telekomitoodetest, nagu nutitelefonid, süle- ja lauaarvutid ning printerid, kuni tarvikuteni, nagu koopiapaber, kohvioad või puhastusvahendid. 

Juhtiva elektroonika- ja IT-toodete tarnijana on Euronics kindlaks ja usaldusväärseks partneriks Sinu ärile oluliste toodete ja lahenduste hankimisel. Meilt leiad hinnatud brändide tooted, asjatundliku nõustamise ja parimal tasemel järelteeninduse.
 

Pakume Sinu ettevõttele: 

 • 6 kuud müügigarantiid
  Euronics pakub Sulle tavapärasega võrreldes soodsamaid garantiitingimusi. Kui Sinu ostetud tootel esinevad puudused, siis on Sul võimalus 6 kuu jooksul alates toote ostust nõuda nende parandamist, tuginedes Euronicsi ärikliendi garantiitingimustele.
 • Suurt kaubavalikut ja paindlikke lahendusi 
  Arvestame igati oma klientide vajadusi, pakkudes suurt valikut Sinu ettevõtte igapäevaseks tööks vajalikke tooteid ja teenuseid, nagu printerirent täishooldusega. Paindlikud maksetingimused ja isiklik lähenemine teevad meist parima partneri Sinu ettevõtte oluliste vajaduste lahendamisel.
 • Soodsaid hindu ning kiiret ja mugavat transporti
  Teeme Sulle alati personaalse optimaalse pakkumise, mis vastab just Sinu ettevõtte vajadustele. Toome Sinu poolt soetatud kauba Tallinna piires kohale hiljemalt järgneva tööpäeva jooksul, mujal Eestis kolme tööpäeva jooksul.
 • Esmaklassilist teenindust
  Meie suurte kogemustega ja asjatundlikud kliendihaldurid aitavad Sul leida Euronicsi tootevalikust sobiva kauba, annavad nõu ja aitavad igati nii toodete valimisel kui ostujärgselt tekkida võivate küsimuste puhul. Kiire ja turvaline transport üle kogu Eesti tagab Sinu ettevõtte tegevuseks kriitiliselt tähtsate toodete õigeaegse ja mugava kohaletoimetamise.
 • Tipptasemel paigaldust
  Meie kogenud tehnikud paigaldavad vajadusel soetatud audio-videotehnika või IT-seadmed ning teevad kõik selleks, et Sinu uus tehnika oleks kasutuseks valmis. Nii saad muretult keskenduda oma põhitegevusele, ilma et peaksid kulutama aega paigaldusele ja nägema vaeva seadistamisega.
 • Erinevaid hüvesid meie lepingulistele klientidele
  Kiire eelisjärjekorras transporditeenus. Eksklusiivsed eripakkumised ja soodushinnad vaid lepingulistele klientidele. Eriti paindlikud maksetingimused pikaaegsetele lepingulistele klientidele.

Ärikliendi garantii

6 kuud müügigarantiid


Me toetume üha rohkem tööalaselt tehnoloogiale. Olgu tegu arvutite, võrguseadmete või kohvimasinaga - kõik need mõjutavad rohkemal või vähemal määral Sinu ettevõtte töötulemusi. Õigesti toimiv tehnika säästab aega, hoiab kulud madalamad ning võimaldab Sul tööalaselt rohkem ära teha. Kui eraisikutel on pretensioonide esitamise aeg 24 kuud alates toote kättesaamisest, siis juriidiliste isikute puhul lähtutakse vaid tootjapoolsest garantiiajast. Seda aga reeglina ärikliendile ei rakendata, sest enamike toodete manuaalis on kirjas, et seade on mõeldud vaid koduseks kasutamiseks. See tähendab, et sageli jäävad tekkinud probleemid tootja või müüja poolt lahendamata ning need kulud tuleb Sinu ettevõttel ise tasuda. Kuna elektroonika on muutunud varasemaga võrreldes oluliselt keerulisemaks, on tihti seadme parandamise asemel odavam lihtsalt uus soetada. Seetõttu pakub Euronics oma ärikliendile tavapärasega võrreldes paremaid tingimusi. Kui Sinu ostetud tootel esinevad puudused, on Sul võimalus 6 kuu jooksul alates toote ostust nõuda nende kõrvaldamist, tuginedes Euronics ärikliendi garantiitingimustele. Kui tootmisdefektiga seadme parandamine ei ole võimalik, toode asendatakse.

Ärikliendi lisagarantii ja kaitsepaketid


Lisaks 6 kuud kehtivale müügigarantiile pakub Euronics juriidilistele isikutele ka lisagarantiid ja kaitsepakette, et Sinu elu veelgi muretumaks muuta. Lisagarantiiga on Sul võimalik pikendada seadme kaitset tootmisdefektide vastu kuni 2 aastaks. Kahjukaitse katab ootamatute õnnetusjuhtumite (k.a toote täieliku hävimise) ja varguste poolt tekitatud kahju kuni 2 aastaks alates ostuhetkest. Euronics on seisukohal, et tehnika eesmärk on muuta Sinu elu lihtsamaks, mistõttu aitame sellele igati kaasa. Soetades Topeltkaitse, saad ühes paketis nii Lisagarantii kui ka Kahjukaitse, omades seeläbi täielikku kaitset ebameeldivate ootamatuste vastu. Samuti transpordime probleemide tekkimise korral kaalult rasked (üle 10 kg) tooted ise teenindusse ja tagasi ning pakume remondi ajaks asendustoote, et töö ei jääks tegemata.


 

Müügigarantii

Lisagarantii

Kahjukaitse

Topeltkaitse

Tootmisdefekti kaitse 6 kuud*

 

Tootmisdefekti kaitse 2 aastat

 

 

Tasuta transport teenindusse ja tagasi (üle 10kg tooted Eesti piires)

 

Asendustoode remondi ajaks*** 

 

  ✔**

TASUTA

TASUTA

Õnnetusjuhtumi kaitse kuni 2 aastat (k.a. toote täielik hävimine)

 

 

Varguse ja röövi kaitse

 

 

Kahjukaitse kõikjal maailmas

 

 

Tasuta vea tuvastamine 

 

 

Kiire kahjukäsitlus 

 

 

Omavastutus alates (seadme puudumisel on tasu kahekordne)

 

-

10 €

10 €

Teenusepaketi hind alates

 Tasuta

25 €

25 €

75 €


* vastavalt Euronicsi ärikliendi garantiitingimustele
** asendustoote kasutamisel rakendub puhastus- ja transporditasu 9,90 €
*** asendustooteid pakume järgmistele seadmekategooriatele: telerid, suured kodumasinad ja mobiiltelefonid
 
 

Teatame, et Euronicsi koostööpartner lisagarantii- ja kahjukaitse kindlustamisel on muutunud. Alates 01.03.2021 on kõik lisagarantii- ja seadmekaitse kindlustuse sertifikaadid kaitstud LHV Kindlustus AS poolt. Kindlustuse tingimused muutunud ei ole.
Kahjujuhtumi korral esitage avaldus Euronicsi poodi või e-posti teel kahjud@lhv.ee või telefoni teel 680 1122.
Tingimused (kehtivad alates 01.03.2021)

Tutvu seadmekindlustuse (Topeltkaitse) tingimustega siin ja teabedokumendiga siin.
Tutvu seadmegarantii kindlustuse (Lisagarantii) tingimustega siin ja teabedokumendiga siin.
Tutvu seadmekaitse kindlustuse (Kahjukaitse) tingimustega siin ja teabedokumendiga siin.
Tutvu ärikliendi garantiitingimustega siin.


Kõik Eestis Euronicsi nime all töötavad ettevõtted on registreeritud Finantsinspektsioonis AS-i LHV Kindlustus kindlustusagendina.


Varasemad tingimused

Tutvu perioodil 10.04.2018-28.02.2021 kehtinud seadmekindlustuse (Topeltkaitse) tingimustega siin.
Tutvu perioodil 10.04.2018-28.02.2021 kehtinud seadmegarantii kindlustuse (Lisagarantii) tingimustega siin.
Tutvu perioodil 10.04.2018-28.02.2021 kehtinud seadmekaitse kindlustuse (Kahjukaitse) tingimustega siin.

Tutvu perioodil 01.11.2017–09.04.2018 kehtinud seadmegarantii ja kindlustuse tingimustega siin.
Tutvu perioodil 04.04.2016–31.10.2017 kehtinud seadmegarantii ja kindlustuse tingimustega siin.


Hinnakiri kehtib alates 01.02.2020.
 
EURONICSI ÄRIKLIENDITEENINDUS
 
Laki põik 6 
12919 Tallinn
E-R 10-18