Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli
Telli tooted ärikliendiveebist b2b.euronics.ee

Teenused ärikliendile

Pakume sulle tooteid ja teenuseid, mis teevad äri lihtsaks, sõltumata ettevõtte suurusest. Euronicsi laiast valikust leiad tooted, mis aitavad su ettevõttel edukalt toimida. Meilt saad kõik elektroonikaseadmed ja tarvikud nutiseadmetest koopiapaberini, espressomasinast kohviubadeni. Oleme sulle kindel ja usaldusväärne partner. Pakume hinnatud brändide tooteid, asjatundlikku nõustamist ja parimal tasemel järelteenindust.


Teeme äri lihtsaks!

Telli kõik tehnikatooted ja -teenused lihtsalt ühest kohast.

24/7 sinu käsutuses

Euronicsi ärikliendiveebi saad kasutada just sulle sobival ajal: vali vajalikud tooted, esita tellimus ja vaata eelmiste tellimuste arveid, millal soovid.

Kiire transport ja tipptasemel paigaldus

Vajalikud tooted jõuavad õigeaegselt ja mugavalt sinuni. Keskendu rahus oma ärile ja jäta kõik muu meie professionaalsete paigaldajate hooleks.

Erihinnad sinu ettevõttele

Euronicsi ärikliendiveebis pakume sulle oma tooteid erihinnaga, mis sõltub sinu ettevõtte klienditasemest – mida rohkem tellid, seda kõrgem tase ja soodsamad hinnad.

Tellimuste, ostude ja arvete ülevaade

Leia lihtsasti kõikide toimingute info ühest kohast: vaata pooleliolevaid tellimusi, ostuajalugu ja vanu arveid ning tee raamatupidamine lihtsaks.

6 kuud müügigarantiid

Euronicsi ärikliendina kehtib sinu ettevõttele tavapärasest pikem garantiiaeg. Kui vajad pretensioonide lahendamisel abi, aitame meeleldi.

Asjatundlik nõustamine ja personaalne äriklienditeenindus

Meie kogenud kliendihaldurid aitavad sul lihtsasti leida sobiva kauba ja annavad asjatundlikku nõu ka toodete kasutamisel tekkivate küsimustega.

Muud ärikliendi teenused

Euronicsi ärikliendina pakume sulle ka muid teenuseid, mis äri lihtsaks teevad: lõhnaturundus, taustamuusika, reklaamekraanid ja muu.


 

Ärikliendi garantii

6 kuud müügigarantiid


Me toetume üha rohkem tööalaselt tehnoloogiale. Olgu tegu arvutite, võrguseadmete või kohvimasinaga - kõik need mõjutavad rohkemal või vähemal määral sinu ettevõtte töötulemusi. Õigesti toimiv tehnika säästab aega, hoiab kulud madalamad ning võimaldab sul tööalaselt rohkem ära teha. Kui eraisikutel on pretensioonide esitamise aeg 24 kuud alates toote kättesaamisest, siis juriidiliste isikute puhul lähtutakse vaid tootjapoolsest garantiiajast. Seda aga reeglina ärikliendile ei rakendata, sest enamike toodete manuaalis on kirjas, et seade on mõeldud vaid koduseks kasutamiseks. See tähendab, et sageli jäävad tekkinud probleemid tootja või müüja poolt lahendamata ning need kulud tuleb sinu ettevõttel ise tasuda. Kuna elektroonika on muutunud varasemaga võrreldes oluliselt keerulisemaks, on tihti seadme parandamise asemel odavam lihtsalt uus soetada. Seetõttu pakub Euronics oma ärikliendile tavapärasega võrreldes paremaid tingimusi. Kui sinu ostetud tootel esinevad puudused, on sul võimalus 6 kuu jooksul alates toote ostust nõuda nende kõrvaldamist, tuginedes Euronicsi ärikliendi garantiitingimustele. Kui tootmisdefektiga seadme parandamine ei ole võimalik, toode asendatakse.

Ärikliendi lisagarantii ja kaitsepaketid


Lisaks 6 kuud kehtivale müügigarantiile pakub Euronics juriidilistele isikutele ka lisagarantiid ja kaitsepakette, et sinu elu veelgi muretumaks muuta. Lisagarantiiga on sul võimalik pikendada seadme kaitset tootmisdefektide vastu kuni 2 aastaks. Kahjukaitse katab ootamatute õnnetusjuhtumite (k.a toote täieliku hävimise) ja varguste poolt tekitatud kahju kuni 2 aastaks alates ostuhetkest. Euronics on seisukohal, et tehnika eesmärk on muuta sinu elu lihtsamaks, mistõttu aitame sellele igati kaasa. Soetades Topeltkaitse, saad ühes paketis nii Lisagarantii kui ka Kahjukaitse, omades seeläbi täielikku kaitset ebameeldivate ootamatuste vastu. Samuti transpordime probleemide tekkimise korral kaalult rasked (üle 10 kg) tooted ise teenindusse ja tagasi ning pakume remondi ajaks asendustoote, et töö ei jääks tegemata.


 

Müügigarantii

Lisagarantii

Kahjukaitse

Topeltkaitse

Tootmisdefekti kaitse 6 kuud*

 

Tootmisdefekti kaitse 2 aastat

 

 

Tasuta transport teenindusse ja tagasi (üle 10kg tooted Eesti piires)

 

Asendustoode remondi ajaks*** 

 

  ✔**

TASUTA

TASUTA

Õnnetusjuhtumi kaitse kuni 2 aastat (k.a. toote täielik hävimine)

 

 

Varguse ja röövi kaitse

 

 

Kahjukaitse kõikjal maailmas

 

 

Tasuta vea tuvastamine 

 

 

Kiire kahjukäsitlus 

 

 

Omavastutus alates (seadme puudumisel on tasu kahekordne)

 

-

10 €

10 €

Teenusepaketi hind alates

 Tasuta

25 €

25 €

75 €


* vastavalt Euronicsi ärikliendi garantiitingimustele
** asendustoote kasutamisel rakendub puhastus- ja transporditasu 9,90 €
*** asendustooteid pakume järgmistele seadmekategooriatele: telerid, suured kodumasinad ja mobiiltelefonid
 
 

Teatame, et Euronicsi koostööpartner lisagarantii- ja kahjukaitse kindlustamisel on muutunud. Alates 01.03.2021 on kõik lisagarantii- ja seadmekaitse kindlustuse sertifikaadid kaitstud LHV Kindlustus AS poolt. Kindlustuse tingimused muutunud ei ole.
Kahjujuhtumi korral esitage avaldus Euronicsi poodi või e-posti teel kahjud@lhv.ee või telefoni teel 680 1122.
Tingimused (kehtivad alates 01.03.2021)

Tutvu seadmekindlustuse (Topeltkaitse) tingimustega siin ja teabedokumendiga siin.
Tutvu seadmegarantii kindlustuse (Lisagarantii) tingimustega siin ja teabedokumendiga siin.
Tutvu seadmekaitse kindlustuse (Kahjukaitse) tingimustega siin ja teabedokumendiga siin.
Tutvu ärikliendi garantiitingimustega siin.


Kõik Eestis Euronicsi nime all töötavad ettevõtted on registreeritud Finantsinspektsioonis AS-i LHV Kindlustus kindlustusagendina.


Varasemad tingimused

Tutvu perioodil 10.04.2018-28.02.2021 kehtinud seadmekindlustuse (Topeltkaitse) tingimustega siin.
Tutvu perioodil 10.04.2018-28.02.2021 kehtinud seadmegarantii kindlustuse (Lisagarantii) tingimustega siin.
Tutvu perioodil 10.04.2018-28.02.2021 kehtinud seadmekaitse kindlustuse (Kahjukaitse) tingimustega siin.

Tutvu perioodil 01.11.2017–09.04.2018 kehtinud seadmegarantii ja kindlustuse tingimustega siin.
Tutvu perioodil 04.04.2016–31.10.2017 kehtinud seadmegarantii ja kindlustuse tingimustega siin.


Hinnakiri kehtib alates 01.02.2020.