Klienditeenindus 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

Antud funktsionaalsuse kasutamiseks on vajalik küpsistega nõustumine

Maksmisviisid

Pangalingi kaudu

Peale tellimuse esitamist klikkige soovitud panga lingile, mis suunab Teid valitud internetipanka: Swedbank, SEB, LHV või COOP Pank. Sisestage oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisenege internetipanka. Internetipangas näete juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele www.euronics.ee'lt ostetud toodete eest. Kontrollige andmed ja kinnitage maksekorraldus.

Krediitkaardiga

Sisestage oma krediitkaardiandmed. Kontrollige ja kinnitage enda andmed. Krediitkaardiga maksmisel pikeneb tarneaeg makse laekumise aja võrra, milleks on harilikult 1-2 tööpäeva.

Arvega

Ostude eest saate tasuda pangaülekandega ja võtta kaup vastu Teie poolt valitud aadressil. Peale tellimuse tasumist väljastatakse Teile originaalarve koos kaubaga. Pöördumisel meie klienditeeninduse (6406400) poole on Teil võimalik tellida omale lisaarve elektrooniliselt e-mailile.

Kinkekaardiga

Euronicsi kinkekaartidega saab tasuda nii jaekauplustes kui ka e-poes. Tasuda saab ka mitme kinkekaardiga. Kui kinkekaardil olev summa on väikem ostusummast, saab puuduoleva summa juurde maksta kaupluses sularahas või pangakaardiga, e-poes pangaülekandega. Kui kinkekaardil olev summa on suurem ostusummast, siis vahet ei kompenseerita. Soovitame sellisel juhul ostule lisada ülejääva summa mahus uus kinkekaart.

Järelmaksuga

Pakume võimalust soetada kaupu Euronicsi ja Telia järelmaksuga.