Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

Maksmisviisid

Pangalingi kaudu

Peale tellimuse esitamist kliki soovitud panga lingile, mis suunab sind valitud internetipanka: Swedbank, SEB, LHV või COOP Pank. Sisesta oma kasutajatunnus ja paroolid ning sisene internetipanka. Internetipangas näed juba täidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele www.euronics.ee'lt ostetud toodete eest. Kontrolli andmed ja kinnita maksekorraldus.

Krediitkaardiga

Sisesta oma krediitkaardiandmed. Kontrolli ja kinnita enda andmed. Krediitkaardiga maksmisel pikeneb tarneaeg makse laekumise aja võrra, milleks on harilikult 1-2 tööpäeva.

Arvega

Ostude eest saad tasuda pangaülekandega ja võtta kaup vastu sinu valitud aadressil. Pärast tellimuse tasumist väljastatakse sulle originaalarve koos kaubaga. Pöördumisel meie klienditeeninduse (640 6400) poole on sul võimalik tellida omale lisaarve elektrooniliselt e-mailile.

Kinkekaardiga

Euronicsi kinkekaartidega saab tasuda nii jaekauplustes kui ka e-poes. Tasuda saab ka mitme kinkekaardiga. Kui kinkekaardil olev summa on väiksem ostusummast, saab puuduoleva summa juurde maksta kaupluses sularahas või pangakaardiga, e-poes pangaülekandega. Kui kinkekaardil olev summa on suurem ostusummast, siis vahet ei kompenseerita. Soovitame sellisel juhul ostule lisada ülejääva summa mahus uus kinkekaart.

Järelmaksuga

Pakume võimalust soetada kaupu Euronicsi ja Telia järelmaksuga.