Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

reede, 20. mai 2022

Spotlighti loodussõbralikud suuhooldustooted hoiavad naeratuse säravana!

Hambaarstide poolt loodud hambaharjad, -pastad ja teised suuhooldustooted on tehtud arvestades kasutajate reaalseid vajadusi.

Valge Spotlight Sonic hambahari


Spotlight suuhooldustooted on loodud kahe hambaarsti poolt, kelle missiooniks on pakkuda parimaid hambaharju ning teisi suuhooldustooteid kasutades kõige kvaliteetsemaid koostisosi. Spotlighti tooted on tõeliselt tervislikud ja loodussõbralikud. Need ei sisalda toksilisi lisandeid ja on loodud just kasutajate spetsiifilisi vajadusi silmas pidades.

Spotlight hambaharjad kasutavad tunnustatud ja põhjalikult testitud kõrgsageduslikku Sonic tehnoloogiat, mis puhastab õrnalt kuid põhjalikult ka raskesti ligipääsetavad piirkonnad. Hambaharjal on kolm puhastusrežiimi ning kolm kiirust. Osana Spotlighti pühendumisest loodussõbralikkusele on erilist tähelepanu pööratud aku kestvusele. Nii kestab Spotlight hambaharja aku ühe laadimisega kuni 40 päeva. See tähendab, et akut peab laadima harvem ja selle eluiga on pikem. Kõikidel Spotlighti hambaharjadel on kaasas 3 otsikut ning reisivutlar.

Spotlight hambaharju on saadaval kolmes värvitoonis – valge, must ja roosa. Samuti on eksklusiivselt Euronicsis müügil eriline, meeleolukas „naerata“ graveeringuga mudel. Lisaks on valikus väiksema korpuse ja otsikutega värvikas mudel lastele ning elektriline hambavahede puhastaja.

Spotlight naerata hambahari


Kõik Spotlighti hambapastad ja teised suuhooldustooted on tehtud 100% taimsetest koostisosadest ja on sobivad ka veganitele. ning neis ei kasutata teistes suuhooldustoodetes tihti esinevaid triklosaani, naatriumlaurüülsulfaati ja parabeene. Väga vähesed konkureerivad tooted on neist potentsiaalselt kahjulikest ühenditest täielikult vabad. Nii on Spotlight loojad võtnud oma eesmärgiks tõsta tarbijate teadlikkust igapäevaselt kasutatavate hügieenitoodete ohutusest.

Spotlighti tooted sisaldavad vaid kliiniliselt tõestatud kvaliteediga koostisosi ning on vabad toksilistest ainetest ning neid ei ole testitud loomadel. Samuti kasutab Spotlight maailmas esimesena täielikult ümbertöödeldavast materjalist hambapasta tuube ja pakendeid.

Spotlight hambavahede puhastaja