Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

kolmapäev, 18. mai 2022

Sony LinkBuds S on pisikesed ja kerged täiesti juhtmevabad kõrvaklapid

Sony tunnustatult hea aktiivse mürasummutusega täielikult juhtmevabad kõrvaklapid on juba müügil!

Sony LinkBuds S kõrvaklapid

Sony tutvustas LinkBuds seeria uut liiget LinkBuds S. Erinevalt eelmistest LinkBudsidest, mille tegi eriliseks täiesti avatud disain, on uue mudeli eesmärk täpselt vastupidine – summutada võimalikult palju välist müra. 

Sony väidab, et LinkBuds S on maailma väikseimad ja kergeimad mürasummutavad ja kõrge eraldusvõimega juhtmevabad kõrvaklapid. Klappide kaal on vaid 4.8 g. Sony sõnul järgib klappide disain täiuslikult inimese kõrva kuju, mis teeb nende terve päeva jooksul kandmise mugavaks. Kasutusel on ka Sony Precise Voice Pickup tehnoloogia, mis jälgib kasutaja kõnet ja vähendab ümbritsevaid helisid, tehes nii kõnekvaliteedi paremaks. 

Klappides on peidus on 5mm valjuhääldi ja Sony teistest hea mõrasummutusega klappidest tuttav V1 protsessor. Samuti on sarnaselt Sony teiste kõrgema hinnaklassi kõrvaklappidele toetatud tipptasemel heli pakkuv LDAC koodek ning DSEE Extreme helitöötlus, mis taastab kokku pakitud heli detailid. Juhtimiseks on kasutusel puutetundlikud pinnad. Küll aga ei ole neil klappidel eelmistel Linkbudsidel leiduvaid  virtuaalseid nuppe ehk „wide area tap“ funktsiooni. Kiireks seadmetega sidumiseks on toetatud Google’i Fast Pair ja Windowsi Swift Pair funktsioonid. 

LinkBuds S aku kestab ühe laadimisega kuni 6 tundi (kui mürasummutus on sisse lülitatud) ning laadimiskarbi abil saab tööaega pikendada kuni 20 tunnini. 5-minutiline kiirlaadimine lisab ühe tunni tööaega. Sony LinkBuds S on saadval kolmes värvitoonis – must, valge ja beež.