Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

kolmapäev, 29. juuni 2022

Sony tutvustas InZone mängurimonitore ja peakomplekte

Uued monitorid on mõeldud peamiselt arvutitele, kuid toetavad ka kõiki PlayStation 5 poolt pakutavaid omadusi ning ühilduvad ka konkureeriva Xboxiga.

Sony InZone peakomplektid ja monitor


InZone M9 on 27-tollise 4K IPS ekraaniga mängurimonitor, mille disain ja valge/must värviskeem sobitub suurepäraselt PS5 konsooli juurde. Monitoril on olemas kõik see, mida mängurid võivad vajada. Olulisemate omaduste hulgas on 144Hz värskendussagedusega ja 96-tsoonilise otsevalgustusega paneel, 1ms reageerimisaeg, muutuva värskendussageduse (VRR) ja Nvidia G-Synci ja tugi. Ühendusvõimaluste hulgas on nii DisplayPort, HDMI 2.1 kui ka videoedastuse toega USB-C pesa. Lisaks on monitoril mitme USB-A pesaga hub lisatarvikute ühendamiseks. DisplayHDR 600 tugi toob esile rohkem detaile pildi eriti eredates ja tumedates osades. Monitor saab aru, kui sellega on ühendatud PS5 konsool, ning seadistab pildi automaatselt optimaalseks. InZone M9 soovituslik müügihind on 1099 €.

Talvel saabub ka soodsam InZone M3 monitor. Erinevusteks on madalam 1080p resolutsioon ja kõrgem 240 Hz värskendussagedus. Puudub ka otsevalgustus ja HDR-pildi maksimaalne toetatud heledus on 400 nitti. InZone M3 hinda ei ole Sony veel avaldanud.

Sony toob InZone brändi alt müügile ka 3 mänguri peakomplekti. Kolmiku tipuks on H9 mudel, mis toetab korraga nii 2.4 Ghz juhtmevaba ühendust kui ka Bluetoothi. Kõrvaklappide disain erineb kardinaalselt Sony varasematest PlayStationi peakomplektidest, ning meenutab pigem konkurente ja veidi ka Sony enda WH-1000MX5 mürasummutavaid kõrvaklappe. Välimus ei ole aga ainus sarnasus. H9 pakub ka MX seerialt pärinevat aktiivset mürasummutust. Peakomplekil on üles lükatav mikrofon ning kuni 32 tundi kestev aku. Unikaalseks omaduseks on InZone PC-tarkvara, mille abil saab luua kasutajale kohandatud ruumilise heli profiili. Kummalisel kombel nõuab profiili loomine kasutaja kõrvadest pildi tegemist. Sony lubab, et sellest on helikvaliteedi parandamisel tõesti kasu.

Soodsam H7 juhtmevaba peakomplekt ei paku aktiivset mürasummutust, kuid aku kestvus on selle võrra veidi pikem 40 tundi. Kolmiku kõige soodsam esindaja on aga H3 lihtne juhtmega peakomplekt, mis pakub Sony tuntud headuses helikvaliteeti. InZone H9 maksab 300 €, H7 230 € ning H3 100€.