Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

esmaspäev, 1. juuli 2024

Ninja Creami jäätisemasin: valmista kodune jäätis ükskõik millest

Üks masin ja niipalju võimalusi. Saa teada, mis teeb Ninja jäätisemasina nii eriliseks.

Helge köögilaua peal Ninja jäätisemasin

Kas sa oled kunagi mõelnud, kuidas oleks valmistada jäätist või külmutatud magustoitu just selliste koostisosadega nagu sa ise soovid?

Ninja Creami jäätisemasin teeb selle võimalikuks, muutes erinevad koostisosad minimaalse vaevaga hõrgutavaks maiuseks.Mis on Ninja Creami?

Ninja Creami on tuntud kodumasinate brändi Ninja paljude seas populaarsust kogunud jäätisemasin, mis on loodud just jäätiste ja muude külmutatud magustoitude valmistamiseks.

Erinevalt näiteks blenderist, mis on loodud tegema erinevaid asju nagu smuutide ja suppide valmistamine ning jää purustamine, on Ninja Creami jäätisemasin keskendunud vaid jäätiste tegemisele, mis tagab igal kasutuskorral ideaalse tulemuse.

Ninja jäätisemasina abil on võimalik luua ja kohandada enda tehtud külmutatud magustoite täpselt nii, nagu soovid, alates klassikalisest vanillijäätisest, sametisest gelatost, vegan või laktoosivaba magustoitudest ja hõrgutavatest piimakokteilidest, kuni puuviljasorbetite ja smuutikaussideni.

Ninja jäätisemasinal on kaks mudelit– 7-ühes Ninja Creami ja 10-ühes Ninja Creami deluxe, mis on varustatud erinevate eelseadistatud programmide, magustoidu topside ja Creamify tehnoloogiaga, mis tagab iga kord täiusliku tekstuuri ja kreemise maiuspala.

Ninja Creami Deluxe jäätisemasin köögikapi peal

Mille poolest erineb Ninja Creami ja Ninja Creami Deluxe mudel?

Ninja Creami NC300EU

 • 7 eelseadistatud programmi - jäätis, gelato, sorbett, smuuti, pehme jäätis, piimakokteil ja Mix-In ehk maiustuste lisamine.
 • Komplektis on 3 BPA-vaba topsi magustoitude valmistamiseks ja säilitamiseks, millega saab valmistada kuni 1,4 l maitsvat jäätist ja luua korraga 3 erinevat maitset (3 x 473ml).
 • Mõõtmetelt väiksem (Kaal 6,49 kg, kõrgus 40,5 cm, laius 16,5 cm ja sügavus 27 cm).
Ninja Creami Deluxe NC501EU

 • 10 ühe puudutusega programmi - jäätis, sorbett, pehme jäätis, gelato, piimakokteil ja Mix-In. Lisaks uued programmid: frappe, külm jook, slush ja külmutatud jogurt.
 • Komplektis on 3 BPA-vaba topsi magustoitude valmistamiseks ja säilitamiseks, millega saab luua korraga 3 erinevat maitset (3 x 709 ml).
 • Segu saab valmistada osade kaupa (Top, Full, Bottom)
 • Mõõtmetelt suurem (Kaal 7,3 kg, kõrgus 42,4 cm, laius 30,5 cm ja sügavus 21,4 cm).

Kuidas Ninja Creami jäätisemasin töötab?

Iga retsept on erinev, kuid jäätisevalmistamise protsess on sama.

 • Lisa meelepärased koostisosad seadmega kaasasolevasse magustoidu purki.
 • Aseta purk 24 tunniks tasasele pinnale sügavkülma ning veendu, et segu oleks pealt ühtlane, ilma igasuguse mulli või kühmuta. Samuti ei ole soovitav segu külmutada sügavkülmkirstus, kuna sealne temperatuur võib olla liiga külm, vaid pigem tavalise külmiku sügavkülmikus.
 • Peale 24 tunni möödumist, võta segu sügavkülmast välja ning lase sel seista 10-20 minutit toatemperatuuril või hoia jooksva kuuma vee all, et sulatada segu lahti topsi seintelt.
 • Aseta tops Ninja Creami jäätisemasinasse ja vali meelepärane programm.
 • Eemalda tops masinast ning vajadusel lisa natukene vedelikku ja kasuta re-spin programmi, et anda juurde kreemisust. Vajadusel korda seda.
 • Kui kreemine maius on valmis ja soovid lisada lisandeid nagu küpsised, marjad, pähklid jne, kasuta lisaks maiustuste lisamise programmi (Mix-in).
 • Ninja Creami Deluxe jäätisemasinaga saab valmistada jäätist ka poole topsi kaupa, näiteks ainult ülemise osa. Allesjäänud osa saad asetada tagasi sügavkülma, kuid oluline on segu taaskord pealt siledaks siluda.
Mõni retsept ei nõua 24 tunnist külmutamist, nagu piimakokteil ja neid saab valmistada koheselt kui tekib isu.

Ninja Creami jäätisetops täidetud erinevate koostisosadega

Mille poolest erineb Ninja Creami teistest jäätisemasinatest?

Kui tavalise jäätisemasinaga kõigepealt külmutatakse jäätiseanum, lisatakse koostisosad ja segatakse segu jäätiseks ning seejärel külmutatakse, siis Ninja jäätisemasinat kasutades tuleb esmalt koostisosad külmutada vähemalt 24 tundi ja seejärel lisada masinasse.

Kuna koostisosad on juba külmutatud, valmivad jäätised või külmutatud magustoidud kuskil 5 minutiga, samal ajal kui teised jäätisemasinad vajavad umbes 15-20 minutit jahutusaega.

Kui tavalise jäätisemasinaga saad valmistada umbes 1 liitrit jäätist korraga, on Ninja Creami jäätisemasinal kaasas 3 magustoidu purki, mis võimaldab valmistada erinevat sorti magustoite korraga, vahetades lihtsalt purki. Lisaks saab Ninja Creami Deluxe mudeliga topsi sees olevaid koguseid valmistada ka poole kaupa, kasutades spetsiaalset funktsiooni. Kui soovid tavalise jäätisemasinaga valmistada kahte erinevat maitset, pead esmalt anuma tühjendama, pesema ja uuesti külmutama.

Ninja Creami jäätisemasina teeb eriliseks ka see, et sellega saab valmistada eri stiilis jäätist ja külmutatud magustoite. 7-ühes versioon valmistab jäätist, kerget jäätist, gelatot, sorbetti, smuutikausse ja piimakokteile ning 10-ühes versioon suudab valmistada kõiki neid ja lisaks külmutatud jogurtit, külmutatud jooke, frapesid ja slushisid.

Mõlemad mudelid võimaldavad segada lisandeid ja kasutada erinevaid koostisosi – nii saad kohanda retsepte vastavalt oma toitumisvajadustele ja eelistustele, nt laktoosivaba, vegan, ainult külmutatud puuviljad jne.

Ninja Creami kasutab enda väljatöötatud Creamify tehnoloogiat, mille terad lõhustavad efektiivselt külmutatud koostisosad, et anda jäätisele sile ja kreemine tekstuur.

Miks sa peaksid valima Ninja Creami jäätisemasina?

Kui sa soovid erilist magustoitu, sulle meeldib katsetada uusi retsepte ja sa otsid kiiret ja oma maitsele kohandatavat jäätist või külmutatud magustoitu (eelnevalt tuleb muidugi koostisosad külmutada), siis võiks Ninja Creami jäätisemasin sulle meeldida. Seade on ka ideaalne kingitus lähedasele. Lisaks on veel teisigi eeliseid.

 • Ninja jäätisemasin on kompaktne ja mahub kenasti köögikapile. Mõõtmetelt võrreldav kitsa filterkohvimasinaga.
 • Lihtne kasutada tänu eelseadistatud programmidele.
 • Korraga saab valmistada erinevaid jäätiseid, tänu kaasasolevatele magustoidu purkidele.
 • Ideaalne tekstuur tänu spetsiaalsele Creamify tehnoloogiale.
 • Lihtne pesta tänu masinpestavatele osadele.
 • Jäätist saab valmistada vastavalt oma maitse eelistustele (laktoosivaba, vegan jne).
 • Jäätis saab valmis kuskil 2-5 minutiga.

3 lihtsat jäätiseretsepti

Valgurohke jäätise retsept

Baas
 • 600 ml piima
 • 60 g toorjuustu
 • 30 g valgupulbrit
 • Magustajat
+Lisandid
Oreo küpsised või daimi šokolaad

Lisa baas koostisosad topsi ja sega hoolikalt läbi (kasuta näiteks Severini piimavahustajat) ja külmuta 24 tundi sügavkülmikus. Seejärel aseta tops seadmesse valides programmi Ice Cream. Vajadusel lisa piima ja tee re-spin.

Mango froyo

 • 300 g mango püreed
 • 300 g Kreeka jogurtit
Lisa koostisosad topsi ja sega hoolikalt läbi ja külmuta 24 tundi sügavkülmikus. Seejärel aseta tops seadmesse valides programmi Lite Ice Cream või Frozen jogurt. Vajadusel lisa piima ja tee re-spin.

Wannabe pina colada

 • 1 purk (340g) ananassi omas mahlas (suuremad tükid haki või püreesta eelnevalt)
 • 250 ml kookoskreemi
Lisa koostisosad topsi ja sega hoolikalt läbi ja külmuta 24 tundi sügavkülmikus. Seejärel aseta tops seadmesse valides programmi Lite Ice Cream või Frozen jogurt. Vajadusel lisa piima ja tee re-spin.

Loo ja kohanda omatehtud maiustusi täpselt nii, nagu soovid - alates rikkalikust jäätisest, sametisest gelatost ja luksuslikest piimakokteilidest, kuni pehmete puuviljasorbetite, smuutikausside jne.

Ninja Creami on saadaval kahes versioonis, Ninja Creami ja Ninja Creami Deluxe kui soovid veel lisaks katsetada erilisi maitseid nagu Frappe või Slushi.

Vali oma lemmik Ninja Creami ja katseta!