Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

teisipäev, 1. oktoober 2019

Asendamatu abiline köögis

Beko nõudepesumasinaga säästad aega ja raha


Tänapäeva kiire elurütmiga maailmas on valikuid ja võimalusi väga palju. Seepärast on ka uue kodumasina soetamisel et meie peamiseks sooviks, et see aitaks meil säästa väärtuslikku aega, mille saaksime veeta koduste toimetuste asemel pere või sõprade seltsis. Samas peaks uus kodumasin olema ka säästlik ja loodussõbralik ning loomulikult turvaline ja lihtne. Just selle pärast soovib Beko, üks maailma juhtivaid koduseadmete tootjaid, ümber lükata mõned levinud müüdid, mis puudutavad nõudepesumasinaid ja nende kasutust.

Säästa vett ja energiat
Mõeldes sellele, kuidas saad kodumasinaid kasutades säästa, siis kõigepealt tuleb rääkida müüdist, et nõudepesumasinad ei ole kuigi säästlikud.  Nimelt arvtakse, et nõudepesumasinad kasutavad suures koguses elektrienergiat ja vett ning see on keskkonnale kahjulik. Beko nõudepesumasinad on aga väga väikese vee- ja energiatarbega, olles samal ajal väga efektiivsed. Näiteks kasutavad need kohati vaid 9 liitrit vett pesutsükli kohta.Sarnase koguse nõude pesemine käsitsi kulutab aga umbes 90 liitrit. Nii võib keskmise suurusega pere säästa aastas terve kuu toidueelarve jagu raha.

Kõik nõud leiavad koha  
Väga levinud on müüt, et nõudepesumasinas ei ole võimalik pesta suuri taldrikuid, suuremaid potte või kandikuid ja ka näiteks kõrgeid klaase. Beko Acrobat-funktsiooniga saad aga ülemist korvi seadistada isegi siis, kui see on täis. Korvi kõrguse reguleerimine lubab nõudepesumasinas olevat ruumi kõige tõhusamalt ära kasutada (kuna nii saad kõrged klaasid või väikesed kruusid üksteise peale laduda). Mõned nõudepesumasinad tulevad isegi koos kolmanda multifunktsionaalse korviga, mis mis on mõeldud näiteks espressotasside, aga ka nugade ja kahvlite hoidmiseks.


Prioriteediks on ohutus ja kvaliteet
Beko jaoks on klientide turvalisus ja ohutus tohutult oluline. Just turvalisusele ja mugavusele mõeldes on loodud mitmed nutikad erilahendused:
“Water Safe” süsteem lülitab lekke korral seadme veevarustuse lihtsalt välja.
“Child Lock” ehk lapselukk võimaldab kõik seadme nupud kinni lukustada.Nii ei sa lapsed mänguhoos masinat käivitada.. Samuti välistab see funktsioon kogemata LCD ekraani puudutades seadete muutmise.
Üheks kõige uuenduslikumaks võimaluseks on aga “GlassShield” süsteem, mis on loodud just klaasist nõude tarvis. Kuna klaas on habras, siis oleme loonud tehnoloogia, mis mitte ainult ei hoia neid ilusana, vaid Ka pikendab ka klaasnõude eluiga kuni 20 korda.
“GlassShield” nupu abil saad mugavalt masinat seadistada vastavalt vee kareduse tasemele ning süsteem on nii alati klaasi vastu õrn..

Ruumi jagub alati
Lükkamaks ümber müüti selle kohta, et nõudepesumasinad ei mahu kööki ära, on Beko disainerid välja mõelnud lahendused, mis võimaldavad seadme paigaldada isegi kõige väiksematesse ja kitsamatesse ruumidesse. Eemaldatav töötasapind ning lai valik kitsaid, vaid 45 cm laiusega seadmeid tähendab, et neid saab paigalda ka väga kitsastesse köögikappidesse.

Käsitsi ei pea enam pesema
Veel üks müüt kõlab nõnda: nõudepesumasinad ei ole piisavalt efektiivsed ning asju tuleb hiljem käsitsi üle pesta.  Beko nõudepesumasinatel on kasutusel erilise piserdajaga AquaIntense” tehnoloogia juhib veejoa ka kõige keerulisematesse nurkadesse ning uhub lahti ka kinnikuivanud toidujäägid. Nõudepesumasina põhjas asuv liigutatav lisaraam aga lubab paigutada nõud just nii et pesutsükkel oleks eriti tõhus.

Nutikad programmid  iga olukorra jaoks
Elu on täis üllatusi ja võib juhtuda et paarist tavaprogrammist alati ei piisa. Beko asjatundjad on loonud kaheksa erinevat programmi, mis aitavad palju lihtsamini toime tulla erinevast materjalist ja erineva määrdumisastmega nõudega.
Näiteks  “Auto 45-65°C” programm määrab automaatselt parima temperatuuri ja pesurežiimi, 
“Fast+” funktsioon on aga kasulik siis, kui sul ei ole üldse aega Nimelt lühendab see pesutsükli kestvust kuni 3 korda, säilitades aga hea pesutulemuse. Samuti ei pea sa ootama, et kogu nõudepesumasin oleks täis. Masina võid käivitada just siis kui sulle sobib, ükskõik, kui vähe nõusid masinas on.
“Quick & Shine 60°C“ on Beko nõudepesumasinate unikaalne A energiaklassi kõige kiirem täisprogramm, mis kestab 58 minutit ning on ideaalne igapäevaseks kasutamiseks. Eriti kiire  
“Mini 30“ programmiga saad vähemäärdunud nõud puhtaks vaid ainult 30 minutiga temperatuuril 35°C. Nii säästad eriti suurel hulgal aega ja energiat
Mainimist väärivad veel kaks erilist programmi, kuna need tõstavad Beko seadmed teiste sarnaste seast veelgi rohkem esile: “BabyProtect” hoolitseb eriliselt väikelaste toitmiseks mõeldud nõude eest. Nõudepesumasina puhastusprogramm nimega
"P0" hoolitseb aga selle eest, et masina sisemus on oleks alati täiuslikult puhas.

Beko laia valiku täissuuruses, kitsaste või integreeritavate nõudepesumasinate seast leiad alati oma kööki täiuslikult sobiva kvaliteetse, nutika ja säästliku kaasaegse abilise.