Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

neljapäev, 31. oktoober 2019

Tolmuimeja on sinu parim koduabiline

Hea koristamistulemus on lihtne, kui oled leidnud just Sinu pere vajadustele vastava tolmuimeja.Hästi koristatud kodus on mõnus olla – õhk on puhas, pereliikmed tervemad ja mõnusas keskkonnas on suhtedki paremad. Hea koristamistulemuse saavutamine ei olegi nii raske, kui oled leidnud just Sinu pere vajadustele vastava tolmuimeja.

Kodusid, kus seda nii vajalikku abilist ei ole, on väga vähe. Hoopis rohkem on aga neid majapidamisi, kus tolmuimeja ei vasta pere tegelikele vajadustele. Enne kui uue tolmuimeja suunas ringi vaadates suurest valikust segadusse satud, mõtle hoolega läbi, missuguste omadustega tolmuimeja on just sinu pere jaoks parim.

Sinu kodu suurus.
Kas soovid ühe tolmuimejaga puhastada kogu elamise, vahetades vajadusel vaid tõmbevõimsust ja otsikuid? Sellisel juhul tuleks valida pigem võimas tolmuimeja, millel on ka väga hea filtrisüsteem. Tänapäeval on kodudesse mõeldud võimsad tolmuimejad igati mugava suurusega ja manööverdamisvõime on neil samuti väga hea. Selline valik on mõistlik ka siis, kui koristad veel saunaruume või isegi garaaži. Ka auto jaoks ei pea tingimata eraldi tolmuimejat ostma, sest uus ja nutikalt valitud otsikutega tolmuimeja teeb ära sama töö.

Missuguseid pindu puhastad?
Hea tolmuimeja peaks ühtviisi hästi eemaldama lahtise mustuse ja tolmu mis tahes materjalist põrandalt. Veendu, et uuel abilisel oleks piisavalt funktsioone ja otsikuid, et saaksid tolmuvabaks ka kõige raskemini ligipääsetavad kohad. Kui kõrgel on diivan põrandast? Kas kapi ja seina vahe on väga kitsas? Tolmuimeja valimise käigus tehtud otsused mõjutavad igat koristamispäeva veel aastaid. Sind ei vii endast välja pisikeste jalanõudega esiku kivipõrandale toodud liiv ega koheva kiisu kahused karvad diivani seljatoel, kui mõtled selliste olukordade tekkimise võimaluse peale juba tolmuimejat valides. Võibolla soovid tolmuimejaga isegi õrnu kardinaid puhastada? Seegi on võimalik, kui valid mudeli, mille võimsust saab piisavalt reguleerida ja millel on sobivad otsikud kaasas.

Kes koristamisest veel osa saavad?
Üpris väike on tõenäosus, et lähimatel aastatel koristad kodu vaid tööpäeviti, kui kõik teised pereliikmed on eemal. Seega mõtle läbi, ehk on valiku esimene kriteerium hoopis see, et tolmuimeja oleks eriti vaikne? Vaikse tolmuimeja poolt räägib ka asjaolu, et paljud lemmikloomad pelgavad tolmuimeja kõva häält – see tekitab neile suurt stressi. Mõnikord jooksevad väikelapsedki teise tuppa, kui mürarikas koduabiline välja võetakse. Mõtle ka enda peale – koristamise ajal muusikat kuulata on ju hoopis meeldivam kui undamist taluda. Kui aga sinul endal, perel, lemmikloomadel ja naabritel on undamisest täiesti ükskõik, siis leidub ka tänapäeva tolmuimejate hulgas üpris mürarikkaid isendeid. Boonuseks on sel juhul enamasti suurem võimsus.
Puhas õhk
sinu kodus.
 Enamik töötavaid tolmuimejaid tõmbavad torust kõik vajaliku sisse, kuid nii mõnigi laseb teisest otsast mingi osa imepeenikest tolmu tuppa tagasi. See on aga tervisele ohtlikum, kui sind koju saabumisel rõõmsalt tervitav toanurgas pikutav tolmurullike. Eriti suur probleem on kehvapoolne filtreerimissüsteem, kui mõnel pereliikmel on allergia või astma. Koduse puhta õhu tagamine on oluline igal juhul, sest allergianähud ja hingamisega seotud probleemid võivad tekkida igas eas ja parem on neid ennetada. Hea filtrisüsteemiga tolmuimeja hoolitseb suures osas ka pere tervise eest, kui kodus on allergikuid.Võiksid eelistada pigem tolmukotiga tolmuimejat. Siis on masinast tuppa tulev õhk puhtam ja masina puhastaminegi on hügieenilisem ja mõnusam, kui konteineri puhastamise asemel lihtsalt tolmukoti prügikasti paned. Tolm ei lenda näkku ega mööda hoovi laiali.

Just oma perele sobiva tolmuimeja valimine ei ole sugugi raske, kui oled enda jaoks need põhilised teemad läbi mõelnud. Tegelikult on koristamine ju päris mõnus tegevus, kui sellega kord juba pihta hakata. Olles kõik eelneva läbi mõelnud, siis ära imesta, kui jõuad järeldusele, et parim kodune abimees on vana tuttava Tefali pannide suguvõsa uus liige – innovatiivne, moodne ja mugav!