Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

neljapäev, 11. aprill 2024

Parim varstolmuimeja – kuidas valida see õige?

Praktilised nõuanded ja soovitused juhtmeta tolmuimeja valimiseks ning populaarsed mudelid.

Mees on elutõas ja imab PhilipsAquaTrio Cordless 9000 varstolmuimejaga põrandale kukkunud mustust

Tänapäeva kiirelt areneva tehnoloogia ajastul on varstolmuimejad muutnud kodu korras hoidmise tunduvalt mugavamaks ja efektiivsemaks. 2024. aasta on toonud veelgi rohkem uuendusi ning parima varstolmuimeja valimisel tuleb arvestada mitmete oluliste aspektidega.

Selles artiklis toome välja kõige olulisemad hindamiskriteeriumid, millest lähtuda varstolmuimejate valimisel ning tutvustame mõningaid parimaid varstolmuimejate mudeleid, mis on Euronicsis saadaval.

Juhtmeta tolmuimeja eelised

Juhtmevaba tolmuimeja suurim eelis juhtmega tolmuimeja ees on see, et seda on lihtne kasutada – puru kukub maha ja saad selle lihtsalt ja kiirelt varstolmuimejaga ära imada. On veel teisigi eeliseid.

 • Mugav käsitleda. Pääsed kõikjale ligi. Lisaks on varstolmuimeja mudeleid, mida saab kerge vaevaga muuta käsitolmuimejaks, et puhastada näiteks autoistmete või diivanipatjade vahesid.
 • Kompaktne. Varstolmuimejat on lihtne hoiustada ja kasutada.
 • Kerge. Varstolmuimejad on nii kerged, et isegi lapsed saavad nende kasutamisega hakkama.
 • Ei mingit juhtmetega mässamist. Tööraadius ei sõltu juhtme pikkusest, pistikute olemasolust ning varstolmuimeja töötab aku pealt. 

Kellele on varstolmuimeja mõeldud?

Varstolmuimeja sobib pigem väiksemasse kodusse või kasutamiseks teise seadmena, et kiirelt mustust eemaldada. Kui sinu kodul on mitu korrust ja palju tube, võib käsi pikema koristustöö korral ära väsida.

Varstolmuimejad on ajas pidevalt arenenud ja uued mudelid nii võimsad, et asendavad täielikult juhtmega tolmuimejat. Tõsi, hinnaklass on pisut kõrgem, kuid kuna tegemist on pikaajalise investeeringuga, tasub see end igati ära!

Kuidas valida parim varstolmuimeja?

Hea varstolmuimeja valimine võib olla paras väljakutse. Seega, kui otsid täiuslikku seadet, mis aitaks sul oma kodu ilma suurema vaevata puhtana hoida, tuleks enne ostu endal küsida: kas see on piisavalt võimas, et tulla toime kõigi kodus esinevate väljakutsetega nagu erinevad pinnad, vaibad jne? Kas aku kestab piisavalt kaua, et puhastada ära terve kodu ilma katkestusteta? Kas varstolmuimeja konstruktsioon ja kaal võimaldavad pääseda ligi raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse? Vastused nendele küsimustele aitavad sul leida parima koduabilise varstolmuimeja näol. On veel teisigi kriteeriume, mida enne ostu kaaluda.

 • Aku kestvus. Mida suurem on kodu, seda pikem peaks olema tolmuimeja tööaeg. Näiteks ei hakka kodu koristamist segama Tefal X-Force 15.60, mida saad ühe laadimisega kasutada pisut alla pooleteise tunni.
 • Filtreerimissüsteem. Kvaliteetsed filtreerimissüsteemid mitte ainult ei kogu tolmu, vaid parandavad ka sinu kodu õhukvaliteeti. HEPA-filter on üks populaarsemaid valikuid, sest see suudab kinni püüda kuni 99,97% peenest tolmust, sealhulgas ka allergeenid ja mikroorganismid.
 • Masina suurus ja kaal. Varstolmuimejad on pigem kerged, kuid võimalusel tasub poes näidiseid katsuda, et tunda, milline on just sulle käepärane.
 • Lisaotsikute olemasolu. Kui sul on kodus lemmikloom, siis eelista mudelit, millel on kaasas ka karvade eemaldamiseks turbootsik.
 • Kas märgpuhastusega või ilma. On mudeleid, millel on kaasas mopiotsik ja ka neid, mis on varustatud 2in1 otsikuga, mis samal ajal nii mopib kui teeb kuivpuhastust.
 • Tolmuanum. Suur tolmu ja prahi mahutavus võimaldab pikemat puhastusaega, ilma et sa peaksid konteinerit vahepeal tühjendama, tagades seega sujuvama ja tõhusama puhastusprotsessi. Lisaks on suurem tolmu ja prahi kogumise mahuti eriti väärtuslik peredele, kus on lemmikloomad või väikesed lapsed, kes võivad maja hetkega segadusse ajada.
 • Kasutamise mugavus. Uuri, kas tolmuimejaga on mugav manööverdada ja näiteks diivani alt tolmu võtta. Tefal flex’i sarja painduva varstolmuimejaga pääseb koristama kõikjalt ilma kummardamata.
 • Filtrite ja tarvikute saadavus. Et varstolmuimeja kestaks aastaid, vajab see ka regulaarset hooldust. Veendu, et selleks vajalik on poes saadaval.
 • Laadimine. Kuidas seadet laetakse? Kas seinapistikus või vajab see eraldi jaama (jaam võtab rohkem ruumi).
 • Akude arv. On mudeleid, millel on komplektis mitu akut, näiteks Miele Triflex HX2 Star. Tefali tolmuimejatele saad aku juurde osta. Vahetatava aku puhul tööaeg pikeneb – ühte akut kasutad, teist samal ajal laed.
 • Hind. Varstolmuimejaid on erinevas hinnaklassis, alates 200 eurost kuni 1400 euroni. Valik tuleks teha oma vajaduste, funktsioonide ja kasutusmugavuse põhjal.
Vaata ka allolevat video ülevaadet, kus on lühidalt välja toodud, mida tasuks teada varstolmuimeja valimisel.Parim varstolmuimeja, millest võib saada sinu uus koduabiline

Parim premium varstolmuimeja

Dyson

Dysoni juhtmevabad tolmuimejad on tuntud oma uuenduslikkuse poolest. Dyson lubab lisaks võimsusele ja pikale aku kestvusele (40-60 minutit) ka erakordseid filtreerimissüsteeme ja mugavust igapäevases kasutuses. See on ideaalne valik neile, kes otsivad kõrgetasemelist seadet kodupuhastuseks.

Parim soodsama hinnaklassi varstolmuimeja

Tefal

Tefali varstolmuimeja on ideaalne valik neile, kes otsivad kvaliteetset juhtmevaba tolmuimejat taskukohasema hinnaga. Kuigi neil ei pruugi olla mõnda premium mudeli omadust, ei ole Tefali varstolmuimejad kindlasti teistest tootjatest halvemad ning pakuvad samuti head võimsust, pikka aku kestvust ja tõhusaid filtreerimissüsteeme ning juurdepääsetavust raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse tänu flex tehnoloogiale.

Mees on elutoas ja imab diivani alt tolmu painduva Tefal X-Force Flex varstolmuimejaga

Parimad varstolmuimejad märgpuhastuseks

Varstolmuimeja valimisel ei ole küsimus ainult kuivpuhastuses, vaid ka märgpuhastuses. Parimad juhtmevabad tolmuimejad märgpuhastuseks ei suuda mitte ainult tolmu koguda, vaid ka põrandat vee või spetsiaalsete puhastusvedelike abil suurepäraselt puhastada. See omadus on eriti kasulik kõvade põrandate, näiteks plaatide või laminaadi puhastamisel, kus mustust ja plekke võib olla raske eemaldada. Ideaalne lahendus neile, kes soovivad koju ühte seadet, mis teeks nii kuiv kui märgpesu.

Populaarsed varstolmuimejate mudelid

Parimad Samsungi varstolmuimejate mudelid

Ühe juhtiva tehnoloogiatootjana pakub Samsung laia valikut juhtmeta tolmuimejaid, mis sobivad paljudele kasutajatele. Euronicsi kliendid kiidavad Samsung Jet varstolmuimeja sarja, millel on hea imamisvõimsus, filtreerimissüsteem ning seda on hea ja kerge kasutada.

Parimad Dysoni varstolmuimeja mudelid

Dyson jätkab oma innovatsioonitraditsiooni, pakkudes kvaliteetseid juhtmeta tolmuimejaid, millel on laitmatu disain, võimsus ja jõudlus. Siin on mõned Dysoni populaarsed mudelid:

Dyson V15 Detect™ on uuenduslik tolmuimeja, mille laser tuvastab ja näitab isegi silmale nähtamatut tolmu.

Dyson Cyclone V10™ Absolute on kerge, kuid äärmiselt võimas tolmuimeja, mis töötab kuni 60 minutit ilma vooluta.

Parimad Tefali varstolmuimeja mudelid

Tefal pakub laias valikus varstolmuimejaid, mis vastavad erinevatele vajadustele. Tefal keskendub innovatsioonile ja uuenduslikele puhastuslahendustele. Nendel tolmuimejatel on pikk aku kestvus ja tugev imemisvõimsus, mis võimaldab sul teha mitu puhastussessiooni ilma laadimiseta.

Kõige populaarsemad Tefali tolmuimejad Euronicsi e-poes on X-Force seeria tolmuimejad. See seeria on kerge, manööverdamisvõimeline ja võimas.

Tefal X-Force Flex Animal Care mudelid sobivad lemmikloomaomanikele, sest neil on kaasas spetsiaalne turbohari loomakarvade eemaldamiseks.

Tefal X-Force Flex Aqua mudelitel on kõikide pindade puhastamise funktsioon, äärmiselt kerge ja painduv disain ja nad eemaldavad kuni 99,9% peentolmu, allergeenid ja tolmulestad.

Parima varstolmuimeja valimine võib esmapilgul tunduda tõelise väljakutsena, arvestades tehnoloogia arengut ja valikuvõimaluste mitmekesisust. Kui hindad kõige olulisemaid omadusi nagu võimsus, aku kestvus, filtreerimissüsteem, kaal ja ergonoomika ning tolmu ja prahi mahutavus, muutub otsuse tegemine lihtsamaks. Parimad turul olevad juhtmeta tolmuimejad võimaldavad igal ühel leida selle ühe ja ainsa tolmuimeja, mis muudab kodu koristamise mitte ainult tõhusamaks, vaid ka meeldivamaks.

Kui oled huvitatud parimate juhtmeta tolmuimejate uusimatest mudelitest, siis kõige olulisem on meeles pidada, et õige valik peaks sobima sinu elustiili, kodu suuruse ja ootustega puhtuse suhtes. Vaata kõiki varstolmuimejaid.

Kui endiselt kõhkled oma valiku osas, siis võta meiega ühendust ja meie eksperdid aitavad sul kindlasti teha sobiva valiku.