Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

teisipäev, 21. mai 2024

Parimad juhtmevabad kõrvaklapid - kuidas teha õige valik?

Praktilised nõuanded ja soovitused juhtmeta kõrvaklappide valimiseks ning populaarsed mudelid.

Naine vaatamas kaugusesse rohelised kõrvaklapid peas

Juhtmevabad kõrvaklapid on kiiresti areneva tehnoloogia abil muutunud üha mitmekülgsemaks ja kättesaadavamaks, pakkudes muusikaarmastajatele ja aktiivset elustiili harrastavatele inimestele mugavust, suurepärast helikvaliteeti ja pikka aku kestvust.

2024. aasta on toonud veelgi rohkem uuendusi ning parimate juhtmevabade kõrvaklappide valimisel tuleb arvestada mitmete oluliste aspektidega.

Selles artiklis toome välja kõige peamised hindamiskriteeriumid, mida silmas pidada juhtmeta kõrvaklappide valimisel ja tutvustame mõningaid parimaid juhtmevabade kõrvaklappide mudeleid, mida Euronics pakub.

Juhtmeta kõrvaklappide eelised

Juhtmevabade kõrvaklappide suurim eelis juhtmega kõrvaklappide ees on vabadus, ei mingeid sassis juhtmeid, kuid on teisigi eeliseid.

  • Suurepärane helikvaliteet.
  • Nutikad funktsioonid. Kõrvaklapid ei ole lihtsalt muusika kuulamiseks. Nendega saab suhelda, saata sõnumeid või kasutada reaalajas tõlkeid, kõik käed-vabalt. Lisaks võimaldab mürasummutus ja bassi võimendusfunktsioon tõeliselt kaasahaaravat helikogemust.
  • Täiustatud aku eluiga. Tänu kauakestvale akule on juhtmevabad kõrvaklapid äärmiselt praktilised. Soovitame osta juhtmeta kõrvaklapid, mille aku kestab 7 kuni 40 tundi ühe laadimisega.
  • Stiil ja mugavus. Turvalised, pehmed ja ergonoomilise disainiga juhtmevabad kõrvaklapid pakuvad maksimaalset mugavust, olgu see siis jooksurajal, tantsuplatsil või igapäevastes tegevustes.

Kuidas valida parimad juhtmevabad kõrvaklapid?

Juhtmevabade kõrvaklappide valimine võib valiku rohkuse tõttu olla paras väljakutse. Et saada teada, millised on head juhtmevabad kõrvaklapid just sulle, tuleks enne ostu endalt küsida: mis otstarbel kõrvaklappe kasutama hakkad, kas juhtmeta kõrvaklapid peaksid olema higi- ja veekindlad, eriti sportimiseks ja välitingimustes kasutamiseks. Kas juhtmevabadel kõrvaklappidel peaksid olema funktsioonid nagu mürasummutus, virtuaalne assistent, sisseehitatud mikrofon kõnedeks, kiirlaadimisvõime jne ja kas sulle on juhtmevabade kõrvaklappide valiku puhul olulisem pigem pikka aega kestev aku või ülim helikvaliteet?

Vastused nendele küsimustele aitavad sul leida parimad juhtmevabad kõrvaklapid. On veel teisigi kriteeriume, mida enne ostu kaaluda.

Helikvaliteet

Kõrvaklappide helikvaliteet on üks tähtsamaid aspekte kõrvaklappide valimisel. Juhtmevabade kõrvaklappide helikvaliteeti mõjutavad oluliselt Bluetoothi versioon, toetatud helikodekid, draiverite kvaliteet, samuti kõrvaklappide disain ja aktiivne mürasummutus (ANC).

Ka kõrvade kuju ja suurus mängivad keskset rolli heli kvaliteedis ja isoleerimises. Uuemad Bluetoothi versioonid ning helikoodekid, nagu aptX, aptX HD ja LDAC, tagavad parema helikvaliteedi.

Kõrvaklappide tüübid

Juhtmevabade kõrvaklappide valimisel on oluline ka kõrvaklappide tüüp. Iga tüüp pakub unikaalseid omadusi, mis mõjutavad nii helikvaliteeti kui ka kasutusmugavust. Valik tuleks teha lähtuvalt vajadusest ja mugavusest.

  • Kõrvasisesed kõrvaklapid (in-ear). Pakuvad head heliisolatsiooni ja tugevat bassi, ideaalsed aktiivseks tegevuseks tänu nende kompaktsusele.
  • Nööpkõrvaklapid (earbuds). Asetsevad erinevalt kõrvasisestest kõrvaklappidest kõrva välisosas, mitte kuulmekäigus. Nööpkõrvaklapid on tavaliselt odavamad, kuid neil võib olla halvem helikvaliteet võrreldes teist tüüpi kõrvaklappidega.
  • Ülekõrvaklapid (over-ear). Katavad kogu kõrva, pakkudes suurepärast heliisolatsiooni ja helikvaliteeti, kuid on suuremad ja vähem kaasaskantavad.
  • Kõrvapealsed kõrvaklapid (on-ear). Asetsevad otse kõrva peal, kuid ei kata seda täielikult. Need on kompaktsemad kui ülekõrvaklapid, mõõduka heliisolatsiooni ja hea helikvaliteediga. Pikaajalisel kasutamisel võivad tekitada ebamugavust, kuna suruvad kõrvadele.
  • Luujuhtivusega kõrvaklapid (bone conduction). Need edastavad heli läbi koljuluude, jättes kõrvad vabaks, mis on ohutu aktiivsetel tegevustel, kuid heli ei pruugi olla kõige parem.

Kõrvaklappide aku kestvus ja laadimisvõimalused

Kõrvaklappide aku kestvus ja laadimisvõimalused on samuti olulised, kontrolli nende kestvust ühe laadimisega ning kas kõrvaklapid tulevad koos laadimiskarbiga.r>Kõrvaklappide aku tööaeg varieerub keskmiselt mõnest tunnist kuni 30 tunnini ühe laadimiskorraga, samas leidub ka mudeleid mille aku tööaeg on kuni 80 tundi. Laadimiskarpide aku tööaeg varieerub samuti olenevalt mudelist, keskmiselt on selleks 24 kuni 48 tundi.

Mürasummutus

Mürasummutavad kõrvaklapid vähendavad ümbritsevat taustamüra, pakkudes paremat kuulamiskogemust. See tehnoloogia suurendab keskendumisvõimet ja mugavust, eriti müraintensiivsetes keskkondades, ideaalsed ka lennureisidel. Need kõrvaklapid kasutavad kahte tüüpi mürasummutust: aktiivne mürasummutus (ANC), mis kasutab sisseehitatud mikrofone, et tuvastada välismüra ja passiivne mürasummutus, mis saavutatakse kõrvaklappide füüsilise disainiga.

Kõrvaklappide vastupidavus ja veekindlus

Kõrvaklappide vastupidavus sõltub nende ülesehitusest ja kasutatavatest materjalidest. Vee- ja tolmukindlus on eriti oluline spordikõrvaklappide puhul ja välitingimustes. IP-reiting (Ingress Protection) näitab, kuivõrd hästi on seade kaitstud vee ja tolmu eest. Mida kõrgem reiting, seda parem kaitse.

Kõrvaklappide mugavus ja sobivus

Kõrvaklappide mugavus on eriti oluline, kui kavatsed neid kanda pikema aja jooksul. Vali mudel, mis on kerge ja millel on pehmed padjad. Kui plaanid kasutada juhtmeta kõrvaklappe jooksmisel või aktiivsetel tegevustel, siis veendu kindlasti, et kõrvaklapid püsiksid kindlalt kõrvas või pea ümber.

Parimad juhtmevabad kõrvaklapid, millest võivad saada sinu uued lemmikud

Parimad premium-klassi juhtmevabad kõrvaklapid

Bowers & Wilkins

Bowers & Wilkins juhtmevabad kõrvaklapid on tuntud oma tipptasemel helikvaliteedi ja stiilse disaini poolest. Need kõrvaklapid on populaarsed professionaalsete heliloojate seas, kes hindavad nende autentset heliedastust ja töökindlust. Ideaalne neile, kes soovivad kuulata muusikat täpselt nii, nagu artist on ette kujutanud.

Parimad soodsama hinnaklassi juhtmevabad kõrvaklapid

Philips

Philipsi juhtmevabad kõrvaklapid on ideaalne valik neile, kes otsivad kvaliteetseid juhtmeta kõrvaklappe taskukohasema hinnaga. Kuigi neil ei pruugi olla mõnda premium-klassi mudeli omadust, pakuvad Philipsi kõrvaklapid siiski suurepärast helikvaliteeti, pikka aku kestvust, mürasummutust ning veekindlust.

Parimad juhtmevabad kõrvaklapid sportimiseks

Spordikõrvaklappide valimisel ei ole oluline ainult mugavus, vaid ka tolmu- ja veekindlus. Parimad kõrvaklapid sportimiseks peaksid lisaks mugavusele, püsima kindlalt kõrvas, olema vastupidavad vee- ja higile ning hea mürasummutusega. Lisaks on oluline, et need tagaksid stabiilse Bluetooth- ühenduse, hea helikvaliteedi ja piisava aku kestvuse, et tulla toime pikkade treeningutega.

Parimad juhtmevabad kõrvaklapid lastele

Parimad kõrvaklapid lastele peaksid olema mugavad ja vastupidavad. Euronicsi valikus leidub nii Philipsi laste kõrvaklappe kui JBL laste kõrvaklappe, mis on piiratud helitugevusega 85 dB. Philipsi laste kõrvaklappide puhul saab vanem kontrollida heli tugevust ja esitluse aega.

Populaarsed juhtmevabad kõrvaklapid

Parimad JBL-i juhtmevabad kõrvaklapid

JBL pakub laia valikut kõrvaklappe nii sportimiseks, muusika kuulamiseks kui mängimiseks. Kõrvaklappe iseloomustab kvaliteetne heli, vastupidavus ja stiilne disain.

Euronicsi kliendid kiidavad JBL Live Pro 2 mudelit, millel on adaptiivne mürasummutus (ANC), IPX5 vee- ja higikindlus ja võimalus nautida lemmikmuusikat kuni 40-tunnise aku kestvusega.

Spordihuvilistele sobivad aga JBL Endurance Peak 3 täisjuhtmevabad spordikõrvaklapid, mis võimaldavad kuulata muusikat kuni 50 tundi tänu kiiresti laetavale laadimiskarbile. Need on mugavad ja vastupidavad tänu PowerHook™, Twistlock™ tehnoloogiatele ja IP68 veekindlusele.

JBL Live 670NC juhtmevabad kõrvapealsed kõrvaklapid pakuvad elegantset välimust, selgeid helisid ja adaptiivset mürasummutust. Ideaalne kaaslane kogu päevaks.

Parimad Samsungi juhtmevabad kõrvaklapid

Samsungi nutiseadmete kasutajatele võiksid meeldida Samsung Galaxy Buds FE juhtmevabad kõrvaklapid , mis on varustatud aktiivse mürasummutusega ja võimsa bassiheliga. Koos laadimiskarbiga pakuvad need 30- tundi kestvat akut, sobides ideaalselt nii igapäevaseks kandmiseks kui reisimiseks. Ühilduvad lihtsasti Samsungi teiste nutiseadmetega.

Parimad Apple juhtmevabad kõrvaklapid

Apple seadmete kasutajate seas on populaarseim valik Apple AirPods Pro, 2nd gen juhtmevabad kõrvaklapid, mis pakuvad tipptasemel aktiivset mürasummutust, ruumilist audio kogemust koos dünaamilise peajälgimisega ja isikupärastatud helitugevuse reguleerimist.

Parimad Jabra juhtmevabad kõrvaklapid

Jabra kõrvaklapid on tuntud oma kompaktsuse, tõhusa aktiivse mürasummutuse, kõrgema reitinguga vee- ja tolmukindluse ning erinevate funktsioonide poolest.

Mees vaatamas kaugusesse Jabra Elite Active kõrvaklapid kõrvas

Kõige populaarsemad Jabra kõrvaklapid Euronicsi e-poes on Jabra Elite seeria

Jabra Elite 4 Active täisjuhtmevabad spordikõrvaklapid sobivad ideaalselt sportimiseks tänu Jabra ShakeGrip disainile, mis aitab kõrvaklapil kindlamini püsida kõrvas. Lisaks on nendel kõrvaklappidel kõrgem tolmu- ja veeikatse reiting IP57 ning aktiivne mürasummutus (ANC).

Parimad Sony juhtmevabad kõrvaklapid

Sony kui üks audiotööstuse liidritest, pakub suurepärast helikvaliteeti ja parimat mürasummutustehnoloogiat.

Kõige populaarsemad Sony juhtmevabad kõrvaklapid Euronicsi e-poes on WH-1000XM seeria mürasummutavad kõrvaklapid.

Sony WH-100XM4 juhtmevabad kõrvaklapid eristuvad isikupärase mürasummutuse, kvaliteetse heli, mugava disaini, nutikate kuulamisfunktsioonide ja pika aku kestvusega, muutes need ideaalseks nii igapäevaseks kandmiseks kui ka reisimiseks.

Sony WF-1000XM5 mürasummutavad kõrvaklapid on kompaktsed, pakkudes stuudio kvaliteediga helielamust, mugavust tänu intuitiivsele juhtimisele ning suurepärast mürasummutust, mis lõikab sind välja muust maailmast.

Parimad Marshalli juhtmevabad kõrvaklapid

Marshalli kõrvaklapid ühendavad ikoonilise disaini suurepärase helikvaliteedi ja vastupidavusega.

Kõige populaarsemad Marshalli kõrvaklapid Euronicsi e-poes on Marshall Minor ja Monitor seeria juhtmevabad kõrvaklapid.

Kõrvapealsed kõrvaklapid Marshall Major VI pakub rohkem kui 80 tundi muusikakuulamist Bluetooth 5.0 ühenduse kaudu. Tänu kokkulapitavale disainile ja pikale aku kestvusele on need kõrvaklapid ideaalsed pikemateks reisideks.

Tatoveeritud naise käsi hoidmas Marshalli kõrvaklappe

Ülekõrvaklapid Marshall Monitor I A.N.C toovad sinuni 30 tundi aktiivse mürasummutusega muusikat. Täiustatud Bluetooth 5.0 tagab kiire ja usaldusväärse ühenduvuse, samal ajal kui kokkulapitab disain ja hääljuhtumine Google assistendi näol, muudavad need kõrvaklapid ideaalseks valikuks mobiilseks kuulamiseks.

Parimad Beats juhtmevabad kõrvaklapid

Beats on tuntud oma disaini, intensiivse bassi helikvaliteedi, vastupidavse ja Apple`i seadmetega ühilduvuse poolest.

Üks populaarseimaid mudeleid Euronicsi e-poes on Beats Powerbeats Pro täisjuhtmevabad spordikõrvaklapid Need on ilmastikukindlad ning võimaldavad kuulata muusikat koos laadimiskarbiga üle 24- tunni. Ideaalsed ka Apple seadmete kasutajatele tänu Apple H1 kiibi suurpärasele ühilduvusele.

Parimad Bose juhtmevabad kõrvaklapid

Bose kõrvaklapid on tuntud oma maailmatasemel aktiivse mürasummutava tehnoloogia poolest, kristallselge helikvaliteedi ja innovaatiliste funktsioonide poolest. Ühed populaarsemad mudelid Euronicsi e-poes on Bose QuietComfort Ultra seeria mudelid.

Bose QuietComfort Ultra kõrvaklapid pakuvad parimat mürasummutust ja ruumilist heli.

Bose QuietComfort Ultra kõrvasisesed kõrvaklapid (in-ear) on disainitud nii, et need sobivad suurepäraselt sinu kõrvade kontuuridega, pakkudes mugavust ja stabiilsust. Kõrvaklapid pakuvad erakordset helikogemust ja tippklassi mürasummutust.

Parimad Bowers & Wilkings juhtmevabad kõrvaklapid

Bowers & Wilkings jätkab oma tipptasemel helikvaliteedi ja disainiga. Siin on mõned populaarsed Bowers & Wilkins juhtmeta kõrvaklappide mudelid:

Bowers & Wilkins Pi5 S2 pakub suurepärast helikvaliteeti ja täiustatud hübriidset mürasummutust. Tänu IP54 standardile on need klapid ideaalsed nii igapäevakandmiseks kui ka aktiivseks tegevuseks.

Naise kõrvas valged kõrvaklapid

Bowers & Wilkins PX7 S2e on loodud tõeliseks muusikaelamuseks. Selle 40mm draiverid tagavad suurepärase helikvaliteedi, just selliselt nagu artist on ette kujutanud. Mürasummutus, 30- tundi kestev aku ja mugav disain tänu mäluvaht-padjakestele tagavad hea kuulamiskogemuse kogu päeva vältel.

Parimate kõrvaklappide valik peaks lähtuma sinu elustiilist, vajadustest ja ka eelarvest. Vaata kõiki juhtmevabasid kõrvaklappe.

Kui endiselt kõhkled oma valiku osas, siis võta meiega ühendust ja meie eksperdid aitavad sul kindlasti teha sobiva valiku.