Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

neljapäev, 29. september 2022

Roomba esimene mopiga robottolmuimeja koristab eriti nutikalt

Combo j7 Plus pargib vaibale liikudes mopi roboti peale.

Roomba uue robottolmuimeja nutikas mopisüsteem

Mopiga robottolmuimejaid teevad päris paljud tootjad, kuid neist enamiku puhul tuleb enne vaiba puhastamist mopp eemaldada. Uus Roomba lahendab selle probleemi kavala lahendusega, mis tõstab mopi vaiba puhastamise ajaks üles roboti peale.

Roomba Combo j7 Plus kaks-ühes robottolmuimeja komplektis on ka automaatselt tolmuimeja tolmukogurit tühjendav laadimisjaam. Veepaaki tuleb aga iga kord käsitsi täita. Uuenduslik akustiliste andurite süsteem teeb kindlaks põrandakatte tüübi ja selle järgi otsustab robot, millal on sobiv moppi kasutada ja millal peaks see olema hoopis seadme peal „puhkeasendis“. Ka konkurentidel on  mudeleid, mis oskavad moppi vaibale liikudes tõsta, kuid reeglina siiski vaid paari millimeetri jagu. See tähendab, et mopp puutub enamasti ikka vaibaga kokku ja võib selle niiskeks teha.

Roomba Combo i7 Plus

Roomba uuel robottolmuimejal on muidugi ka nutikas ruumide kaardistamine, koristamise ajakava koostamise võimalus ning virtuaalsete keelualade määramise tugi. Loomulikult saab reguleerida ka moppimiseks kasutatava vee kogust. Robotit saab juhtida häälkäsklustega, Google Assistanti, Amaxon Alexa ja Siri kaudu.

Sarnaselt ilma mopita Roomba i7-le oskab ka uus mudel teha kindlaks ja vältida suurt hulka oma teel olevaid esemeid. Praegu suudab Roomba ära tunda üle 80 erineva eseme, nagu sussid, sokid või juhtmed jne. Tuvastatavate esemete arvu suurendatakse tarkvarauuendustega  tulevikus veelgi. Uueks nutikaks omaduseks on aga Roomba oskus automaatselt tuvastada ja soovitada piirkondi, mis võiksid vajada põhjalikumat puhastust.