Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: G6620SCI

Integreeritav nõudepesumasin Miele (14 nõudekomplekti)

458
Boonus

Integreeritav nõudepesumasin Miele (14 nõudekomplekti)

• 10% säästlikum kui ELi energiatõhususeklass A+++
• Parim tulemus − alates 6,5 l veekulust automaatprogrammiga
• Klaaside kauakestev sära – Perfect GlassCare
• Ukse eriti kerge avamine ja sulgemine – ComfortClose
• Paindlikult ja turvaliselt paigutatud – ExtraComfort-korvipaigutus
• 3D söögiriistasahtel

Lisainfo
A+++
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja arvusta
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Tarvikud
  • Arvustused
  • Lingid
  • Energiamärgis

Täiuslikult kuivad nõud - Patenteeritud AutoOpen-kuivatussüsteem
Pesuprogrammi lõpus avaneb nõudepesumasina uks automaatselt ja jääb pisut praokile. Nii saab värske õhk nõudele ligi ja isegi plastist nõud kuivavad täielikult ära. Tänu õhu spetsiaalsele suunamisele on töötasapind niiskuse eest kaitstud.

ComfortClose - Hetke parim ukselahendus
Naudi Miele ukse eriti sujuvat avamist ja sulgemist. Mugav: Uks jääb paigale igasse soovitud asendisse.

Nutika mahaloenduri indikaatoriga viitstart
24-tunnise viitstardiga saad nõudepesumasinat käitada, millal soovid ja kasutada elektrienergia soodsaimaid (öö)tariife. Mahaloenduri indikaator arvutab programmi kestust tahapoole ja näitab, kui kaua valitud programm veel töötab. Nii oled igal ajal nõudepesumasina programmi olekust informeeritud.

Miele korvikujundus
Korvipidemed, uudse kujundusega funktsionaalne alakorv ja mitmed ülakorvi funktsioonid – Miele nõudepesumasinatega algab korvikujunduse uus ajastu.

Paljude lisadega ExtraComfort-korvipaigutus
Korvimudel ExtraComfort on järgmise varustusega: 3D söögiriistade sahtel, korvi käepidemed, reguleeritava kõrgusega ülakorv, ülakorvis tugev orarida, alakorvis MultiComfort-ala, 2 orarida, samuti 2 reguleeritava kõrgusega klaasihoidikut.

MultiComfort-ala alumises korvis
Uuele ja ainulaadsele MultiComfort-alale saab kolme ritta asetada eri suuruses (Ø kuni 35 cm) taldrikuid. Sinna saab ruumisäästlikult paigutada ka lõikelaudu, serveerimisaluseid ja õõnsaid anumaid nagu kausse või nisuõlle klaase. Mõningate mudelite puhul saab kogu alakorvi suurte pottide ja pesuesemete jaoks üheks suureks tasapinnaks ümber korraldada.

Ergonoomilised korvi käepidemed
Korvi ergonoomilised käepidemed lihtsustavad igat täis- ja tühjakslaadimist. Esmaklassilised materjalid tagavad kõrge kvaliteedi.

Reguleeritava kõrvusega ülemine korv
Kõigil Miele nõudepesumasinatel saab ülemise korvi kõrgust mängleva kergusega reguleerida – ka viltusesse asendisse. Kokku saab seda seada 9 eri asendisse. Nii saad pesuruumi iga kord optimaalselt kasutada.

Parim koht Sinu klaasidele
Klaaside optimaalseks paigutamiseks: alumise korvi reguleeritava kõrgusega klaasihoidikud ja spetsiaalne klaasiklamber hoiavad pika jalaga klaasid optimaalselt paigal, et need õrnalt ja säravaks pesta.

FlexAssist tähistus
FlexAssist tähistusega näed ühe pilguga, milliseid reguleeritavaid osasid liigutada saad, et nõuderesti oma soovide järgi kujundada. Väikesed sümbolid, nt tassi või veinipokaali kujutised värvilistel osadel, viitavad selle ala kasutusvõimalustele. FlexAssisti tähistuste samaaegne kasutamine haaramiseks. Nii saad korvi paindlikkust hetkega ja optimaalselt kasutada.

Erakordne paindlikkus täiuslikuks nõudepesuks
Mitmekülgne nutikas 3D-söögiriistasahtel + programm. Laius, kõrgus ja sügavus on reguleeritavad ja sobituvad igaks olukorraks. Tänu keskosa kokkupandavatele piiridadele on rohkem ruumi suurte nõude, nt salatikausside või nugade jaoks. Tänu reguleeritavatele külgosadele on võimalik isegi ülakorvi pika jalaga pokaale asetada. Ülim paindlikkus täiuslikeks pesemistulemusteks.

Täiuslik korvide kujundus igaks olukorraks
Uus korvide kujundus on üksikasjalikult läbi mõeldud ja pakub erakordseid võimalusi. Optimaalseks pesuks leiab iga asi oma õige koha. Värvilised FlexAssist märgid tähistavad liikuvaid osi ja omavad väikseid sümboleid. Nii saate paindliku kujundusega korvi ühe liigutusega kasutada. Klaasihoidiku FlexCare integreeritud silikoonpehmendus hoiab õrnu klaase kindlalt paigal.

Garanteeritud veelekkekaitse
Veekahjustuste eest kaitsmiseks on kõigil Miele nõudepesumasinatel veelekkekaitsesüsteem. Kui Sinu vara peaks saama kahjustada veelekkekaitsesüsteemi vea tõttu, oled kindlustatud garantiiga, mille kestus on 20 aastat. Miele kannab veelekkekaitsegarantii tingimuste raames kahjustatud vara tõttu kaasnevad kulud. Eelduseks on asjatundlik paigaldus.

Vaikne abistaja
Miele nõudepesumasinad pesevad madalal müratasemel (alates 41 dB(A)1) eriti vaikselt ja tagavad püsivalt täiuslikud tulemused. Tunduvalt vaiksem kui tavaline jutuajamine.

Vähem sõrmejälgi, rohkem mugavust
Miele roostevabast terasest CleanSteel-juhtpaneelidel on eriline pinnaviimistlus. See kaitseb pinda nähtavate sõrmejälgede eest. Seetõttu on roostevaba terast CleanSteel väga kerge puhastada ka ilma spetsiaalsete puhastusvahenditeta.

Parim hooldus Sinu klaasidele
Pehme vesi soodustab nõude põhjalikku puhastamist, võib aga klaase kahjustada. Seetõttu on Miele nõudepesumasinatel perfektse klaasihoolduse tehnoloogia. See tagab, et klaase hooldatakse õrnalt ja saad neist kaua aega rõõmu tunda.

Alati optimaalne kuivatamistulemus
Köögiruumi temperatuur ja nõudepesumasina täitekogus võivad kuivatustulemust mõjutada. Automaatprogrammis tagab SensorDry optimaalse kuivatustulemuse ka kehvemate tingimuste korral.

Parim puhastusvõimsus 
Võitmatu koostöö: uus pesuprogramm QuickPowerWash ja sellega täpselt sobitatud tabletid UltraTabs Multi tagavad parima võimaliku pesu- ja kuivatustulemuse tavapäraselt määrdunud nõude korral 58 minutiga. Spetsiaalselt arendatud tabletid lahustuvad vaid 2-3 minutiga. Tänu sellele esineb puhastusvõimekus juba pesuprogrammi alguses. Tulemus: Puhastusklass A1.

Parimate tulemustega energiasääst
Energiamärgiselt on nõudepesumasina ökonoomsus ja võimsus kohe näha. Miele seadmed võimaldavad parimat puhastus- ja kuivatustulemust äärmiselt väikse energia- ja veekuluga.

Esimene niivõrd säästlik Miele nõudepesumasin
Miele nõudepesumasinad pesevad ainult puhta veega ja programm Automatic juba alates veekulust 6,5 l1 – see on tunduvalt vähem kui kraanikausi jagu. Sellega on Miele viimase 30 aastaga vähendanud oma veetarvet 85%. Ka energiakulu langeb uute miinimumideni: Programmiga ECO tarbivad Miele nõudepesumasinad energiat vaid 0,83 kWh.

Väiksem tarbimine
Automaatse täitekoguse tuvastusfunktsiooni abil mõõdab Miele nõudepesumasin automaatselt nõude kogust pesuruumis ja kasutab vastavat vee- ja energiahulka. Tänu sellele automaatfunktsioonile ei peagi Sa alati ootama, kuni nõudepesumasin musti nõusid täis saab.

Säästa kuni 50% elektrit
Igat Miele nõudepesumasinat saab ühendada kuni 60 °C soojavee ühendusega. Tänu sellele väheneb voolutarve kuni 50%, programmiaeg kuni 10%. ECO-programmiga väheneb nõudepesumasina energiakulu kuni 0,45 kWh-le.