Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

Miele logo

Miele Immer Besser

Miele kaubamärk

Miele on paljudes riikides valdkonna tuntuim kaubamärk. Saksamaa turul valiti Miele 2013. aastal kõigi aegade parimaks kaubamärgiks. Sellise mainega kaubamärk ütleb nii mõndagi selle kasutajate kohta: Miele kliendid on oma kodumasinate tööomaduste, mugavuse, disaini ja keskkonnaohutuse suhtes väga nõudlikud. Miele tooteid ostab kvaliteeti ja stiili hindav inimene.

Miele kvaliteet

100 aastaga on paljugi muutunud, kuid ühes asjas saab endiselt kindel olla: Mielet võib usaldada, meie seadmed ei jäta teid kunagi hätta. Oleme oma valdkonnas ainus tootja, kes katsetab seadmeid, nt pesumasinaid, kuivateid, nõudepesumasinaid ja küpsetusahjusid, et need kestaks 20 aastat. Seepärast ei ole Miele toodete kasutajal enam kahtlust: üks kord ja alati Miele. Miele kliendid kogu maailmas jäävad sellele kaubamärgile truuks ja soovitavad Mielet ka teistele. Tulevikku silmas pidades lubame teile, et kvaliteedis ja vastupidavuses me järeleandmisi ei tee.

Miele mugavus

Olgu seadmel klassikalised pöördnupud, tundlik andur või kõrglahutusega puuteekraan nagu nutitelefonil – Miele seadme käsitsemine on lihtne ja meeldiv. Kui lisada sellele veel mugavad, usaldusväärsed ja viimse kui detailini läbi mõeldud õnnestumise garantiiga automaatprogrammid (näiteks köögiseadmete ja pesumasinate puhul), on ilmselge, miks Mielega on teie elu veel ilusam!

Miele disain

Miele hindab kõrgelt selgeid vorme ja ajatut elegantsi. Mitte kusagilt mujalt ei leia te oma integreeritavate köögiseadmete jaoks niivõrd mitmekesist disainielementide ja värvivalikut, et kujundada eri stiili sisustust ja köögimööbli esipaneele. Eri seadmete disain on omavahel suurima hoolega sobitatud. Kuidas iganes te oma köögi sisustate, Miele seadmed sobivad sinna nagu valatult. Alati.

Miele jätkusuutlikkus

Jätkusuutlik kaubandus on Miele jaoks ettevõtte väärtuste ja tavade enesestmõistetav alus, millele rajatakse pikaajaline edu. Miele on ÜRO kestliku arengu organisatsiooni Global Compact liige ning ta on ühtlasi allkirjastanud mitmekesisuse harta. Iga kahe aasta järel avalikustab Miele kestlikkuse aruande.

Miele ajalugu

Ettevõtet juhivad juba enam kui 100 aastat kaks perekonda: perekonnad Miele ja Zinkann. 1899. aastal rajasid tehnik Carl Miele ja kaupmees Reinhard Zinkann Herzebrockis piimatsentrifuugide tootmise ettevõtte. Nad alustasid üheteistkümne töölise, nelja treipingi ja ühe puurimismasinaga. Nende põhimõtteks oli algusest peale „immer besser” (alati parem). Sellest lipukirjast kujunes ettevõtte filosoofia: teha alati veelgi paremini, seada sihid veelgi kõrgemale. Alati.

Miele seadmed – vastupidavad ja võimsad

Alates ettevõtte asutamisest 1899. aastal järgib Miele oma kaubamärgi lubadust „Immer besser“ (Alati parem). Meie eesmärk on teha kõik selleks, et olla alati parem kui kõik teised pakkujad ja saada veelgi paremaks, kui me juba oleme. Meie klientide jaoks tähendab see kindlat veendumust, et nad on Mielet valides hea otsuse teinud – tõenäoliselt kogu eluks.