d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Lugupeetud [CUSTOMER_NAME], 

Sinu arvamus maksab!

Parima klienditeeninduse pakkumine on meie ettevõtte üks põhiväärtusi. Seepärast on iga kliendi arvamus meile oluline ja vajalik! Positiivne kogemus kingib jõudu ja sära Euronicsi töötajatele ning häid elamusi meie klientidele! Ebaõnnestumised õpetavad aga meid kõiki!

 

 

Osale Euronicsi varakevadises kampaanias „Sinu arvamus maksab“ ning anna oma hinnang ja kommentaar klienditeenindusele Euronicsi teenindusüksuses! Püsikliendiks registreerunud vastajate vahel loosime välja nutitelefoni iPhone 7 Plus!*

 

Sinu arvamus maksab 2017 kampaania on selleks korraks lõppenud. Nutitelefoni iPhone 7 Plus võitis Annika V. Palju õnne! Täname kõiki kliente, kes andsid märtsikuu jooksul meile tagasisidet. Teie Euronics.

 

 

 

Tingimused:  Kampaanias osalejate vahel loositakse välja nutitelefon iPhone 7 Plus. Loosis osalemiseks tuleb olla Euronicsi püsiklient ning sisestada ankeedile oma kehtiv püsikliendi e-maili aadress. Nutitelefon väljastatakse loosimise võtjale isiklikult isikut tõendava dokumendi alusel 30 päeva jooksul alates loosimise päevast. Võitjaga võetakse ühendust e-maili teel. Kampaania toimumisaeg on 01.03.2017 - 31.03.2017. Auhind loositakse välja 03.04.2017. Võitja nimi avaldatakse Euronicsi veebilehel.