Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: 1483C025

Peegelkaamera Canon EOS 5D Mark IV kere

Olenemata sellest, mida pildistate, võite olla kindel kompromissitus pildikvaliteedis ja täiesti professionaalses jõudluses! EOS 5D Mark IV on igas olukorras ja rakenduses toimetulev insenerikunsti tippteos. Te saate jäädvustada kõik objektiivi läbiva valgusvoo nüansid, värvingud ja detailid. Taaskord pakub Canon tänu uuele erakordselt selget pilti jäädvustavale sensorile fantastilist detailsust. Vaadake maailma uute silmadega.

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja arvusta
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Arvustused
  • Lingid

Jäädvustage kõike
30,4-megapiksliline CMOS-sensor toodab detailseid minimaalse müraga pilte ka keerulistes valgusoludes, näiteks ereda päikesevalguse ja tumedate varjude korral. Tänu suuremale eraldusvõimele ei lähe ükski detail kaotsi ja saate järeltöötluses valida parima kadreeringu, tegemata järeleandmisi kvaliteedis.

Ülevaatamine ja täiustamine
Kõik mudeli EOS 5D Mark IV sensori 30 miljonit pikslit koosnevad kahest fotodioodist, mida võib kasutada üheskoos või eraldiseisvalt. See tehnoloogia võimaldab luua kahepikslilisi RAW-faile (Dual Pixel Raw, DPRAW), mis koosnevad kahest veidi erineva vaatenurga all tehtud pildist. DPRAW-faile tarkvaras Digital Photo Professional töödeldes saab fotograaf pilte soovitud alale järelteravustada.

Erakordselt nõrgas valguses jäädvustamine
Kõik ISO-seaded pakuvad senisest paremaid tulemusi nõrgas valguses. Digitaalmüra on oluliselt vähem ja saadaval on ISO-väärtused kuni 32 000 (laiendatav kuni väärtuseni ISO 102 400). Võite olla esmaklassilises pildikvaliteedis kindel ka rasketes valgustingimustes.

Digitaalne objektiivi optimeerija
Digitaalne objektiivi optimeerija lisab veel ühe parandustaseme, mis kompenseerib teisi optilisi efekte, sh kaamera optilise madalpääsfiltri mõju. Tulemuseks on optimeeritud töökiirus ja uskumatult hea pildikvaliteet.

Selgus, kontrastsus ja värviküllus
5D Mark IV pakub automaatse valge tasakaalu (Auto White Balance, AWB) seadeid, mis võimaldavad kompenseerida mitmesugust tüüpi tehisvalgust. „Ambience Priority“ (Ambientsuse prioriteet) püüab stseeni meeleolu jäädvustamiseks säilitada tehisvalguse sooje toone. „White Priority“ (Valge prioriteet) eemaldab enamiku hõõglampide soojadest toonidest ja püüab võimaluse korral luua neutraalse värvigammaga pildi.

Kiirem kui silmapilgutus
Laiendatud 61-punktiline automaatteravustamissüsteem hoiab ka vilkaimaid subjekte fookuses. Kaamera EOS 5D X Mark IV 61 automaatteravustamispunkti jagunevad laiemale alale – 8 protsenti suurem vertikaalne ulatus keskalas ja 24 protsenti suurem vertikaalne ulatus perifeerses alas. See annab subjektide kadreerimisel suurema valikuvabaduse.

Kiire, pidev teravustamine, isegi nõrgas valguses
Tänu ülitundlikule automaatteravustamissensorile on mudeli EOS 5D Mark IV puhul teravustamine tagatud ka nõrgas valguses kuni EV-3. Kahepikslilise CMOS-automaatteravustamisega pildistamisel režiimis Live View (Reaalajas vaade) on automaatteravustamine võimalik kuni EV-4.

Suurepärane automaatteravustamise täpsus, ka pikkade objektiividega
Loodus- ja spordifotograafid peavad subjektidest lähivõtete saamiseks sageli kasutama pikendusega superteleobjektiive. Tänu maksimaalselt 61 punktile ja 21 risttüüpi automaatteravustamispunktile väärtusel f/8 on täpne teravustamine tehtud palju lihtsamaks.

Jälgige subjekte veelgi suurema täpsusega
EOS 5D Mark IV automaatteravustamissüsteem EOS iTR parandab subjektide jälgimist oluliselt. Saate jälgimist kohandada olenevalt sellest, kas teravustate ja jälgite nägu või mõnda teist tüüpi subjekti.

Valige teravustamisviis, mis on teie subjekti jaoks sobiv
Canoni nutikas automaatteravustamissüsteemis AF III on kasutusel automaatteravustamisalgoritm, mis parandab jälgimise tundlikkust kaadrites, kus subjektid võivad ootamatult liikuda. Saate valida kuue olukorrapõhise automaatteravustamisrežiimi hulgast subjekti jaoks sobivaima, näiteks tundliku jälgimise, kiirendamise/aeglustumise jälgimise või automaatteravustamispunktide automaatse vahetamise režiimi.

Kunstlikud valgusallikad ei ole probleem
EOS 5D Mark IV tuvastab valgusallika väreluse sageduse ja kohandab pildistamise ajastust nii, et värelusefekti vähendamiseks jäädvustatakse kujutis eredaima valgusega hetkel. Funktsioon toimib 100 ja 120 Hz väreluse sageduse korral ning sisaldab täiustatud algoritmi väreleva valguse eksliku tuvastamise vältimiseks.

Jäädvustage iga hetk, kaader kaadri haaval
Algusest peale töökiirust silmas pidades projekteeritud EOS 5D Mark IV suudab teha täieliku automaatteravustamise ja -säriga sarivõtteid kaadrisagedusega 7 kaadrit/s, jäädvustades ühe vajutusega kuni 21 RAW-pilti või piiramatul arvul JPEG-pilte. Alati järgmiseks ülesvõtteks valmis. Režiimis Live View (Reaalajas vaade) on võimalik teha pideva automaatteravustamisega sarivõtteid kuni 4,3 kaadrit/s. Alati järgmiseks ülesvõtteks valmis.

Terav ja täpne puutetundlik vedelkristallekraan
Kõrglahutusega 3,2-tolline intuitiivse kasutajaliidesega LCD-ekraan muudab mudeli EOS 5D Mark IV kasutamise tõeliselt nauditavaks. Menüükäske saab anda puudutusega ja pilte saab lehitseda pühkimisliigutusega. Neli värvitoonivalikut võimaldavad kohandada ekraani valgusoludele.

Pildistage hääletult, jäädes märkamatuks
Mudeli EOS 5D Mark IV vaikses võtterežiimis liigub katik ülivaikselt. Tänu erilisele helisummutustehnoloogiale jääb kaamera ka vaikseimas keskkonnas märkamatuks.

Kohandatav kiirjuhtimisekraan
Iga fotograafi tööstiil on ainulaadne. Seetõttu lisasid Canoni insenerid kaamerale võimaluse kohandatava kiirjuhtimisekraani ikoonide tüüpi, suurust ja asukohta kiiresti ja lihtsalt muuta. Nii leiate lemmikseaded alati hõlpsasti üles.

Vastupidavus ja töökindlus
Tänu mudeli EOS 5D Mark IV ilmastikukindlale ja vastupidavale magneesiumisulamist korpusele võite pildistamist julgelt jätkata ka taeva tumenedes. Eelmisest mudelist EOS 5D Mark III kergem EOS 5D Mark IV pakub sama töökindlust pikema akukestvusega.

Kristalne selgus
EOS 5D Mark IV esmaklassiline pildisensor jäädvustab iga kaadri uskumatult detailselt ja ainukordselt. Võimalus filmida suure eraldusvõimega 4K või täis-HD kvaliteediga kaadrisagedustel, mille hulgas on ka 60p aegluubis video, täiustab digipeegelkaamerate kinematograafia maailma veelgi.

Suur kaadrisagedus
Suuremad kaadrisagedused pakuvad uusi ja põnevaid võimalusi publiku kaasa haaramiseks. Uskumatu HD-video kaadrisagedusel 120 kaadrit/s jäädvustab ka kõige kiirema subjekti suurepäraste detailidega.

Sama teravad pildid nagu proffidel
EOS 5D Mark IV kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine on üks olulisemaid täiustusi võrreldes EOS 5D Mark III-ga. Teravustamisüleminekud toimivad sujuvalt kõigil lahutustel 4K-st täis-HD-ni – lihtsalt puudutage LCD-pildiotsijal punkte, mida soovite teravustada, ning ülejäänu teeb kaamera automaatselt.

Säilitage HDR-video iga detail
Normaalseid ja alasäritatud kaadreid vaheldades säilitab HDR-videorežiim kaadri heledaimate piirkondade detailsuse – suure dünaamilise ulatusega video on nüüd kõigile kättesaadav.