d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Toode pole müügis

Juhtmevaba peakomplekt Siberia X800, SteelSeries

62
Boonus

Juhtmevaba peakomplekt Siberia X800, SteelSeries

Siberia X800 juhtmevaba peakomplekt toob sinuni erakordse Dolby ruumilise heli. Juhtmevaba peakomplekt sisaldab kõrgkvaliteetset mikrofoni ning on ideaalne kasutamiseks nii PC, Mac’i, Xbox’i kui PlayStationiga.

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Kommentaar 1
  • Lingid

7.1 juhtmevaba peakomplekt SteelSeries Arctis 7

7.1 juhtmevaba peakomplekt SteelSeries Arctis 7

61463

179.99 €

Kuumakse alates6 €

  • g
  • c

Lisa korvi

Hämmastav heli
Siberia X800 vabastab sind juhtmetest ning pakub hämmastavat heli läbi briljantse disainiga juhtmevaba peakomplekti. Vaenlaste sammud on kuulda juba kaugelt, mistõttu oled esimene kes oma meeskonnas reageerib.

Kiire heli reguleerimine
Muuda kiirest mänguheli ja vestlusest tuleva heli tugevust või vaigista kõik allikad. Paigalda adapter Xbox One puldi külge ning ühenda X800 klapid kasutades 3,5mm pistikut.

Suurepärane ühilduvus

SteelSeries on loonud peakomplekti mis töötab kõigi seadmetega. Pole vahet mis kujul on meelelahutus, Siberia X800 võimaldab sul seda alati nautida.

Puhtad ruumid

Välimus ei ole kõige olulisem? Nii see päris pole. Siberia X800 on disainitud sarnanema hävituslennukile – elegantselt tagasihoidlik ent surmav. Moderne peakomplekt ja vastuvõtja äratavad pealtvaatajates kindlalt huvi.

Kohandatav

Võimas OLED saatja annab sulle täieliku kontrolli omaduste üle. Kohandage vestluse ja mänguhelide tasakaalu ning seadistage ekvalaiser vastavalt enda soovile.

Viivitusest vaba

Siberia X800 kasutab spetsiaalset tehnoloogiat, et vältida viiteaega sinu mängu ja klappide heli vahel.

Dolby® heli

Sukeldu suurepärasele virtuaalse 7.1 helimaastikule. Kui konkurentidel on tavaliselt kasutusel vaid Dolby® Headphone, siis SteelSeries on lisanud nii Dolby Headphone, Dolby Digital kui ka Dolby Pro Logic IIx dekoodrid.

Paindlikkus

Tegemist on mitmel erineval platvormil töötava peakomplektiga: Xbox, PlayStation, PC, Mac, kodukinosüsteemid, nutitelefonid ja tahvelarvutid. Lisatud on isegi Sound Share port, et ka kõrval istuv sõber saaks helikogemusega ühineda.

Vahetatavad akud

Siberia X800 peakomplekt on varustatud kahe, kuni 20 tundi kestva liitiumioonakuga, mis on lihtsasti vahetatavad. Varuakut saad laadida saatjas.