d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

SatinSkin Pro IPL7000 fotoepilaator, Beurer

83
Boonus

SatinSkin Pro IPL7000 fotoepilaator, Beurer

Pikenda garantiid 2 aasta võrra
c
c

Personaalse järelmaksu limiidi nägemiseks logi sisse

Püsiepilatsioon valguse abil – Beurer SatinSkin IPL7000
Epileerimine valguse abil ehk fotoepilatsioon on kõige tõhusam meetod karvade püsivaks eemaldamiseks. Lisaks on see valutu ning sobib ka tundlikule nahale. 
Beureri SatinSkin™ sobib kaenlaaluste, bikiinipiirkonna, käsivarte, jalgade ja ka näo puhastamiseks.

Kasseti eluiga on umbes 100 000 valgusimpulssi, millest piisab tavapärase  kasutamise korral kuni 26 aastaks. Tavapäraseks kasutamiseks loetakse karvade eemaldamine ühe kasutaja kõikidelt kehaosadelt, kaasa arvatud sääred, käsivarred, kaenlaalused, bikiinipiirkond ja nägu. See tähendab, et selle seadme mudeli kassetti ei ole tavaliselt tarvis vahetada. Kui indikaatortuli vilgub punasena, on ära kasutatud 90% kassetist.

Lisainfo
Toode on saadaval jaekauplustes üksikutes kogustes.

Saadavus kauplustes

  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja kommenteeri
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Saadavus kauplustes
  • Kommentaar
  • Lingid

SalonPro System IPL fotoepilaator, Beurer

SalonPro System IPL fotoepilaator, Beurer

IPL10000+

359.99 € Norm hind 549.99 €

  • g
  • c

Küsi toote saadavust

Püsiepilatsioon valguse abil – Beurer SatinSkin IPL7000
Epileerimine valguse abil ehk fotoepilatsioon on kõige tõhusam meetod karvade püsivaks eemaldamiseks. Lisaks on see valutu ning sobib ka tundlikule nahale. 
Beureri SatinSkin™ sobib kaenlaaluste, bikiinipiirkonna, käsivarte, jalgade ja ka näo puhastamiseks. Jääva tulemuse saavutamine eeldab mitut protseduuri, sest karvad kasvavad kolmes (aktiivne, puhkav, väljakukkuv) faasis . Efektiivne epilatsioon toimub ainult aktiivses kasvufaasis.

Tulemuse tagab valgusimpulss
Fotoepilatsiooni käigus saadetakse läbi naha valgusimpulss, mis neeldub karvasibulas ja tungib kasvutsooni. Selle tulemusel sibulast enam samaväärset karva tagasi ei teki. Peale iga protseduuri muutub nahk puhtamaks kuni kõik karvad on püsivalt eemaldatud.

Epileerimine on individuaalne
Soovitud tulemuse saamiseks vajalike protseduuride arv on väga individuaalne. See sõltub nahatüübist, karvade värvist ja struktuurist, samuti kliendi vanusest ja hormonaalsest seisundist.


Fotoepilatsioon ei sobi loomulikult tumeda ega päevitunud nahaga inimestele. Beureri SatinSkin™ seadmetele on sisse ehitatud UV-kaitse ja kaks-ühes nahatüübi ja nahakontakti andur, mis kontrollib töödeldavat piirkonda ning võimaldab epilatsiooni ainult sobiva nahavärvi korral. See tagab ohutu kasutamise.

Beurer SatinSkin IPL7000 on disainitud küll spetsiaalselt naistele, kuid sobiv ka meestele. Näiteks rinnakarvade eemaldamiseks. Soovitud tulemuse saavutamiseks tuleb epileerimist aga rohkem korrata.

Fotoepilatsiooni plussid:
● Püsiv tulemus 
● Valutu, ohutu
● Vabastab vahatamisest ja raseerimisest
● Ideaalne lahendus sissekasvanud karvadele ja tundlikule nahale
● Juba peale 3-4 protseduuri väheneb karvade kasv rohkem kui 50%
● Kliiniliselt testitud ja arstide poolt soovitatud