Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: ALP-INEW920R

Multimeedia autostereo INEW920R, Alpine

396
Boonus

Multimeedia autostereo INEW920R, Alpine

Alpine uuenduslik One Look Navi kontseptsioon teeb teie süsteemi kasutamise palju lihtsamaks ning efektiivsemaks. Unikaalne 50/50 jaotatud vaatega ekraan võimaldab kuvada kaks korda rohkem informatsiooni, et teha kogu navigatsioonisüsteem ning iPhone/iPod, Bluetooth, DVD, USB seadmete kasutamine veelgi mugavamaks.

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja arvusta
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Arvustused
  • Lingid

Multimeediajaam Alpine

Multimeediajaam Alpine

ALP-INEW710D

  • g
  • c

Lisa korvi

Navigatsioonisüsteemi INE-W920R juures on ühendatud Alpine parimad tehnoloogiad tagamaks suurepärase käsitletavuse, juhendamise ning turvalisuse. Uus 50/50 jaotatud vaatega ekraan, suur kaartide saadavus, lai meedia ühilduvus, kohandatav kasutajaliides ning suurepärane helikvaliteet ja ulatuslikud heli seadistamise võimalused teevad sellest mudelist parima.

One Look kasutamine

Navigatsioonisüsteem INE-W920R esitleb täiesti uut kasutajasõbralikku juhtimise taset, mis annab teile valiku vaadata kahte allikat korraga. Te ei pea menüüdes valikute tegemiseks liikuma edasi ja tagasi kahe erineva ekraanipildi vahel. Kogu soovitud informatsioon on teie ees. Lihtsasti käsitletavad puutetundlikud ikoonid ning kohandatavad funktsioonid lisavad veelgi mugavust.

Kohandage seade isiklikuks kasutamiseks
Minu lemmikud funktsioon lubab teil lisada ekraanile 8 sagedamini kasutatavat toimingut valiku tegemiseks ühe nupulevajutusega ning korrastada paigutust endale sobival viisil ikoone lohistades. Seadistage oma lemmikraadiojaamad, otsige oma lemmik huvipunktide kategooriaid või helistage lemmikkontaktidele ilma telefoniraamatut sirvimata. Samuti võite valida taustavärvi ning sobitage heliseadistused vastavalt auto mudelile. Lemmikute funktsiooni saab kasutada kaks inimest Bluetooth telefoni tunnustamise alusel.

Täiendav mugavus kahele kasutajale
Juhul kui sagedasti kasutavad autot 2 inimest, siis saavad mõlemad salvestada oma kasutaja profiili. Sisenedes autosse, ühendab Bluetooth automaatselt teie telefoni ning käivitab teie profiili. Profiili alla kuuluvad taustavärv ja põhitoimingute ekraani kuva ning ka lemmikud, telefoniraamat, raadio eelseadistused ning kaamera vaade. Te ei pea iga kord käsitsi sisestama seadeid hoides kokku aega ning tehes süsteemi kasutamise mugavaks.

Meedia valitseja
INE-W920R pakub kõiki meedia nautimise võimalusi. Süsteem võimaldab muusika- ja video taasesitust oma iPhone/iPod-ilt, USB pulkadelt nind DVD mängijalt (DVD-Video/CD/DivX/MP3/WMA/AAC). Video suurepärase pildi tagavad 6.1” WVGA ekraan koos visuaalse EQ valikuga. Te saate kuulata muusika voogesitust läbi sisseehitatud Bluetooth mooduli või lihtsalt ühendage selleks oma Nokia (Symbian™) telefon (kasutades KCU-230NK). Heli seadistamise funktsioonide alla kuuluvad MediaXpander, 6-kanaline ajakorrektsioon, eelseadistatud ekvalaiser (10 seadet) ning 9-ribaline EQ.

Süsteemi ühendamine tagab suurema sõidumugavuse
Alpine võimaldab lihtsasti ühendada INE-W920R teie auto tehasesüsteemiga. Meie liidesed lasevad juhtida funktsioone läbi roolilt kaugjuhtimise ning kasutades alumist ekraani mõõdikute juures informatsiooni vaatamiseks juhtseadmelt. See kõik on osa One Look kontseptsioonist, mille eesmärk on, et saaksite hoida silmad tee peal.

One Look juhtimine

Varustatud uue IGO Primo2 tarkvaraga ning tänu laiale valikule asjalikele funktsioonidele, on navigatsioonisüsteemi kasutamine imelihtne ning mugav. INE-W920R süsteemiga on tagatud peaaegu kõikide Euroopa riikide kaartidega kaetus, 3D maamärkidega kaartide tugi, kiirtee valik, uuendatud aadressi sisestamine ning teised kõrgetasemelised võimalused. Lisaks veel 50/50 jaotatud vaatega ekraani funktsioon lubab teil vaadata ning juhtida navigatsiooni ekraani ning samal ajal ka näiteks teist ekraani muusika jaoks kõik ühes vaates.

Palju uuenduslikke omadusi veelgi nauditavamaks sõiduelamuseks
Sellel uuendatud navijaamal on kõik, mida vajate sõltumata millises riigis parasjagu reisite. See katab 46 Lääne ja Ida-Euroopa riiki koos hääljuhistega 29 keeles ning tekstilugejaga 15 keeles. Süsteemi suurendatud huvipunktide andmebaas teeb lihtsaks lemmikpaikade leidmise ning uute käimata kohtade avastamise. Seade on varustatud TMC liiklusteabe tuuneriga, mis suunab teid alati vähima liiklusega teedele.

Tasuta kaardi uuendamine 30 päeva jooksul peale esimest kasutamist
30 päeva jooksul peale seadme esimest GPS-i seadistamist, saate veebilehelt www.naviextras.com kaardiuuendusi otsida ning tasuta neid alla laadida. Sel viisil saate end kindlustada ka kõige värskemate kaartidega peale seadme soetamist.

3D-maamärkidega kaardid
3D-kaardid annavad palju tõelisema pildi sõidu piirkonnast. Kaardid on varustatud sadade 3D-maamärkidega ning linnakaartidega koos 3D-ehitistega tehes sel viisil navigeerimise lihtsamaks.

Kiirtee valik
Lisaks kaardikuvamisele, annab see valik teile mitmesugust üksikasjalikku teavet eesolevate puhkekohtade, restoranide ja bensiinijaamade kohta. Te saate näha teekonna pikkust ja arvatavat saabumisaega paremaks teekonna planeerimiseks.

Aadressi otsing
Te saate sisestada kõikide Euroopa riikide posti sihtnumbreid, kaasaarvatud 7-kohalisi Suurbritannia sihtnumbreid. Süsteem oskab lugeda isegi osalisi aadresse. Valige sobiv keel 33 erineva sh kirillitsa ja kreeka, klaviatuuride hulgast.

3D-maamärkidega kaardid
3D-kaardid annavad palju tõelisema pildi sõidu piirkonnast. Kaardid on varustatud sadade 3D-maamärkidega ning linnakaartidega koos 3D-ehitistega tehes sel viisil navigeerimise lihtsamaks.

Kiirtee valik
Lisaks kaardikuvamisele, annab see valik teile mitmesugust üksikasjalikku teavet eesolevate puhkekohtade, restoranide ja bensiinijaamade kohta. Te saate näha teekonna pikkust ja arvatavat saabumisaega paremaks teekonna planeerimiseks.

Aadressi otsing
Te saate sisestada kõikide Euroopa riikide posti sihtnumbreid, kaasaarvatud 7-kohalisi Suurbritannia sihtnumbreid. Süsteem oskab lugeda isegi osalisi aadresse. Valige sobiv keel 33 erineva sh kirillitsa ja kreeka, klaviatuuride hulgast.

One Look turvalisus

Lisaks informatsioonile ja meelelahutusele, on Alpine eesmärgiks muuta teie sõit turvalisemaks. One Look Safety omadused hõlmavad täiustatud Bluetooth võimalusi, tahavaate kaamera tuge, eemaldatavat esipaneeli ning on loodud ohutumaks sõiduks ja süsteemi kaitsmiseks.

Eemaldatav esipaneel hoiab ära varguse
Esipaneeli eemaldamiseks on vaja vaid ühte puudutust ning nii saate te autost lahkudes esipaneeli endaga kaasa võtta. Seade jääb ooterežiimile kuni panete paneeli jälle tagasi ning sisestate turvakoodi.

Tahavaatekaamera koos vahemaade juhistega
Alpine tagurduskaamera lisamine muudab tagurdamise ja parkimise palju lihtsamaks ja turvalisemaks. Ekraanile ilmuvad värvilised koonused on vahemaade juhisteks ning on kohandatavad sobitumaks teie autoga.

Uuendatud Bluetooth veelgi paremate omadustega
Sisseehitatud Bluetooth moodul võimaldab teil turvaliselt hallata telefonikõnesid ilma telefoni käes hoidmata. Nüüd pakub Alpine uuendatud Bluetooth uusi funktsioone veelgi suuremaks sõidumugavuseks. Ühildudes enamike uusimate Bluetooth-omadusega mobiiltelefonidega, pakub see moodul kerget telefoniraamatule ligipääsu koos automaatsete uuendustega ning kiiret tähestikulise otsingu võimalusi. Te saate kõnesid vahetada ning ootele panna ning vaadata kiirvalimise kuva koos kõnelogidega.
INE-W920R võimaldab teil ühendada kokku 5 telefoni. Te saate isegi kuulata ühest telefonist muusikat tehes samal ajal teise telefoniga käed-vabad kõnesid. Seadistage oma 4 enim kasutatavat numbrit kergeks One Look juurdepääsuks kiirvalimise ekraanil.