d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Toode pole müügis
 >   > 
KIS87AF30

Integreeritav külmik, Bosch / niši kõrgus: 178 cm

312
Boonus

Integreeritav külmik, Bosch / niši kõrgus: 178 cm

Toote omadused
 
Energiasäästuklass: A++, 225 kWh/aastas
7 kohaline elektrooniline kontroll
Kogumaht: 270 L
2 jahutussüsteemi
5 turvaklaasist riiulit, neist 4 muudetava kõrgusega
HydroFresh kast säilitab puu-ja köögivilja värskena kaks korda kauem
Jahekapis LED sisevalgustus
Külmutusvõimsus: 7 kg 24 h jooksul
Külmapidavus elektrikatkestuse/ häire korral: 26 h
Lisainfo
A++
Transport tuppa
14 - 17 tp 10 €
 • 1 2 3 4 5

 • Hinda ja kommenteeri
 • Lisa võrdlusse
 • Kirjeldus
 • Spetsifikatsioon
 • Tarvikud
 • Kommentaar
 • Lingid
 • Energiamärgis

Integreeritav külmik, Bosch / kõrgus: 178 cm

Integreeritav külmik, Bosch / kõrgus: 178 cm

KIN85AF30

A++

799.99 € Norm hind 899.99 €

 • g
 • c

Küsi toote saadavust

Elektrooniline temperatuurikontroll
 
Kauni disainiga kasutajasõbralik integreeritud juhtpaneel, millelt on võimalik ühe nupulevajutusega täpselt temperatuure seadistada ning määrata eraldi kolmiku ja sügavkülma sätteid.
 
BigBox
 
Eriti suur külmutuskast. Sisekõrgus 26 cm – see annab piisavalt ruumi suurematele toidupakkidele või külmunud pakkide üksteise otsa kuhjamiseks.
 
SuperFreezing
 
Seda funktsiooni võite kasutada siis, kui külmutada on tarvis suures koguses toitu. See langetab teatud ajaks kambris olevat temperatuuri ning lülitub seejärel automaatselt tagasi tavatemperatuurile. Parimate tulemuste saavutamiseks lülitage see sisse enne kauplusesse minemist.
 
HydroFresh
 
HydroFresh köögiviljasahtlil on niiskusregulaator, mis võimaldab niiskustaset reguleerida ning muuta nõnda puu- ja köögiviljade säilivusaeg pikemaks. Õige niiskustaseme säilitamine väldib toiduainete kuivamistja tagab nende pikema kasutusea. Õigupoolest säilivad puu- ja köögiviljad kuni kaks korda kauem. Parima mugavuse tagamiseks võimaldavad teleskooprööpad sahtli täieliku ligipääsu saamiseks välja tõmmata.
 
LED valgustus
 
Suurepärane, ühtlane valgus, mis aitab selgemalt näha kogu külmiku sisemusse, tagades nõnda külmikuruumi võimalikult tõhusa kasutuse. Elegantselt üles integreeritud või külmikulaeka küljel asuvat valgust ei blokeeri tõenäoliselt ükski toiduaine, tagades ühtlase valgustatuse iga kord, kui külmikuukse avate.
 
Green Technology inside
 
Boschi oma "Green Technology inside"-märk toodetel näitab, et need tooted on eriti energia- ja ressursisäästlikud ning pakuvad tänu murrangulistele uutele tehnoloogiatele tipptasemeltööjõudlust. Ja nagu kõikBoschi tooted, on need valmistatud vastupidavuse kriteeriumidest lähtudes. See märk tähistab meie toodete energiatõhusust ja vastupidavust lihtsalt tänu sellele, et neil on "Green Technology inside".