Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
A++
Külmik Gorenje (200 cm)
 • Külmik Gorenje (200 cm)
 • Külmik Gorenje (200 cm)
 • Külmik Gorenje (200 cm)
 • Külmik Gorenje (200 cm)

Külmik Gorenje (200 cm)

Tootekood: NRK6202AC4 Tootja: Gorenje

Toode on saadaval vaid e‑poes

• Convert FreshZone'i sahtel
• Sügavkülmaga külmik, mis tunneb ära Sinu harjumused
• Niiskuskontrolliga CrispZone'i sahtel
• Kiire sügavkülmutus
• IonAir koos MultiFlow 360° süsteemiga
• Lihtne jahekambri ja sügavkülmiku juhtimine

Loe edasi

499.99 €

Kuumakse alates 17 €

17 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 2 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 4 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 7 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 8 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  15 - 17 tp
 • Transport maja välisukseni
  15 - 17 tp
 • Kauplusest kätte
  15 - 17 tp

Convert FreshZone'i sahtel
Mugav sahtel muundub kala- ja lihasahtlist puu- ja köögiviljade sahtliks, et saaksid oma värskeid vilju hõlpsalt hoiustada.

AdaptTechi tehnoloogia - Sügavkülmaga külmik, mis tunneb ära Sinu harjumused
See nutikas süsteem loodi, et hoida külmikus pidevalt ühtlast temperatuuri, hoolimata sellest, kui tihti ust avad. Külmik jälgib pidevalt Sinu kasutusmustreid ja reguleerib temperatuuri, et vältida selle tõusmist ning hoida Sinu toit alati värskena. Lisaks vähendab see voolutarbimist.

Niiskuskontrolliga CrispZone'i sahtel, nagu otse aiast
Mahukas CrispZone'i puu- ja köögiviljasahtel säilitab tänu madalale temperatuurile ja niiskustaseme reguleerimisvõimalusele toitaineid ning pikendab toidu värskust.

Lihtne puhastamine
Tänu uuenduslikule disainile ja läikivalt siledale sisemusele on Gorenje GardenFreshi sügavkülmaga külmikuid äärmiselt lihtne puhastada. Seetõttu püsib Su toit tervisliku ja turvalisena.

Kiire sügavkülmutus
FastFreeze’i kiirkülmutuse funktsioon külmutab toitu temperatuuril -24 °C, et säilitada enamik selle mineraalidest. Umbes kahe päeva pärast lülitub funktsioon automaatselt välja ja sügavkülmaosa temperatuur naaseb algsele seadistusele.

IonAir koos MultiFlow 360° süsteemiga - Täiuslik mikrokliima igal riiulil
IonAir toodab seadme sees negatiivse laenuga ioone, mille uus MultiFlow 360° süsteem ühtlaselt kogu jahekambris laiali jagab. Nende anioonidega rikastatud õhk säilitab toidu maitse ja eemaldab ebameeldivad lõhnad.

SensoTech Switchi tehnoloogia - Lihtne jahekambri ja sügavkülmiku juhtimine
Suur ja selge ülesehitusega LED-ekraan laseb Sul temperatuurisätteid koheselt reguleerida. Erinevaid funktsioone, nagu kiirkülmutus ja puhkuserežiim, saad sisse lülitada lihtsalt ühe puudutusega. Ja kui temperatuur peaks järsult tõusma, annab integreeritud alarm Sulle sellest kohe teada.

LED-valgusti
Külmiku LED-valgusti annab suurepärast ja äärmiselt tõhusat valgust. Selle kasulik eluiga on 30 korda pikem kui tavalistel pirnidel ning see säästab kümme korda rohkem energiat.

Pudelihoidja
Tänu praktilisele pudeliriiulile on Sinu pudelid lihtsalt ligipääsetavad ja ei võta ära ruumi, kuhu saaks panna teisi toiduaineid.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud

energy-label

Täpsemalt:

A++Seadme tõhusus on märgatav ainsa pilguga.
Tõhususklass on standardiseeritud klassifikatsioon, mis on kasutusel kogu Euroopas ja mõistetav vaid ühe pilguga. Tooteid saab otseselt võrrelda klasside A+++ (kõige energiasäästlikum) kuni D (kõige energiakulukam) järgi. Tõhususklassi klassifitseerimise aluseks on võetud aastane energiatarbimine, mis arvutatakse välja mitme erineva parameetri põhjal.

248Aastane energiakulu.
Energiatarbimine XYZ kilovatt-tundi aastas, põhineb standardtingimustes mõõdetud 24 tunni tulemustel. Tegelik energiatarbimine oleneb seadme kasutusviisist ja asukohast.

xVeinipudelite mahutavus
Standardsete 0.75 l veinipudelite hulk.

235
L
Jahekapi maht.
Kõikide tärniga tähistamata kambrite (st töötemperatuur > –6 °C) ruumalade summa.

96LSügavkülmkambri maht.
Kõikide tärniga tähistatud sügavkülmkambrite (st töötemperatuur ≤ –6 °C) ruumalade summa.

38
dB
Müratase.
Mitte ainult energia säästmine ei aita kaitsta keskkonda, vaid seda aitab teha ka müra vähendamine. Helitaseme muutus 3 dB(A) tähendab tegelikult helitugevuse muutust 2 korda. Näiteks 39 dB (A) helitasemega seade on seega poole vaiksem kui 42 dB (A) helitasemega seade. Helitaset näitav energiamärgis on seega täiendavaks objektiivseks näitajaks, mille alusel toodet valida.