Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

esmaspäev, 16. mai 2022

SEB Panga kaartide omanikud saavad nüüd kasutada Garmin Pay ja Fitbit Pay viipemakseid

Viipemaksete toega Garmini ja Fitbiti kellaga saab maksta kõikjal, kus on viipekaardiga maksmise võimalus.

Garmin Pay viipemakse

SEB Pank lisas oma digilahenduste pakkumisse veel ühe lihtsa makseviisi ning pakub nüüd ka Garmini ja Fitbiti nutikellade omanikele võimalust sellega poes maksta – nii ei pea muretsema, kas telefon või rahakott sai kaasa, sest väiksema ostu eest saab tasuda lihtsalt puudutades nutikellaga makseterminali. 

Garmin Pay ja Fitbit Pay lahendusi on lihtne seadistada. Vaja on ainult aktiveeritud SEB maksekaarti ja telefoniga seotud ja viipemakset toetavat Garmini või Fitbiti nutikella või aktiivsusmonitori. Kaardi saab siduda Garmini või Fitbiti rakenduste kaudu, järgides ekraanile ilmuvaid juhiseid. Kui see on tehtud, siis võib telefoni ja rahakoti koju jätta - Garmin Pay ja Fitbit Pay makselahendust aktsepteeritakse igal pool, kus võetakse vastu viipemakseid.

Garmin Pay ja Fitbit Pay viipemakse lahendused on turvalised ja kaitstud. Kaardi digitaliseerimisel luuakse unikaalne kaardi number ja see seotakse nutikella või käepaelaga. Kliendi kaardiandmeid seadmesse ega rahakotiteenuse pakkuja serveritesse ei salvestata. Samuti ei edastata neid maksmisel kaupmeestele. Kellas olev rahakott on kaitstud parooliga, mida küsitakse iga kord, kui kell randmele panna või iga 24 tunni tagant. Garmin Pay ja Fitbit Pay viipemaksetele rakendub kaardiga võrdne makselimiit ehk maksimaalne viipemakse summa on 50 eurot.

Klientidele kehtivad endiselt kõik SEB kaartide tingimused ja hüved. Garmin Pay või Fitbit Pay tehingutega ei kaasne täiendavat teenustasu. SEB lubab peagi teavitada veel mitmest klientidele mõeldud uuendusest, mis muudavad rahaasjade korraldamine veel mugavamaks SEB on neljas Eesti pank, mis on Garmin Pay ja Fitbit Pay toe lisanud. Suurematest pankasest puudub see võimalus hetkel vaid Coop Pangal.