Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

reede, 2. aprill 2021

Respiray kantav õhupuhasti hävitab 99% viirustest ja bakteritest

Eestis arendatud ja toodetud uuenduslik kaelaskantav õhupuhasti puhastab õhu viirustest ja bakteritest UV-valguse abil ning suunab puhta õhu kandja suu ja nina piirkonda.


Respiray kaelaskantav õhupuhasti puhastab õhu viirustest ja bakteritest UV-valguse abil ning suunab puhta õhu kandja suu ja nina piirkonda. Seadmega on lihtne hingata ja rääkida, kuna erinevalt maskist ei blokeeri see suud ega suuümbrust. Respiray kõrgethnoloogilise kaitse efektiivsust on testitud Tartu Ülikoolis ja Poolas Lodži ülikoolis, mis saavutasid 99% efektiivsuse viiruste deaktiveerimisel. Kaheksa tundi järjest kestev aku lubab õhupuhastit kasutada ühe laadimisega kogu tööpäeva vältel.
Kuidas Respiray töötab?
Respiray õhupuhasti esiosas on kaks UV-C moodulit, millest õhk läbi liigub ja UV-valguse abil deaktiveeritakse õhus levivad viirused ja bakterid 99%* ulatuses. Puhastatud õhk suunatakse inimese suu ja nina piirkonda. Seade puhastab kuni 55l õhku minutis, mis on kuni 4 korda rohkem kui inimene tavaolukorras hingab. See tähendab, et sa saad hingata viirusevaba õhku ja ei pea muretsema haigestumise pärast.
Õhupuhasti on lisakaitseks kaasas ka kaks erineva kõrgusega lisavisiiri, mida on soovitatav kasutada liikudes ja rahvarohketes kohtades.
Seade sobib kasutamiseks kõigile
Respiray õhupuhastiga on lihtne hingata ja suhelda ning seade sobib suurepäraselt inimestele, kel on vaja inimestega igapäevaselt suhelda. Seade on eriti efektiivne siseruumides, kus viiruse kontsentratsioon on kõrge, näiteks perekondlikud koosviibimised, koolitunnid või muud üritused, mis toimuvad kehvasti ventileeritud ruumides. Seade sobib ka inimestele, kellel on meditsiiniliselt vastunäidustatud tavalise näomaski kandmine.