Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

teisipäev, 12. oktoober 2021

Kingstoni väike väline SSD hoiab olulise alati sinuga kaasas

Stiilne ja pisike Kingstoni mäluseade on hea valik kõigile, kes vajavad mugavalt kaasa võetavat kiiret andmekandjat.


Kingstoni uus XS2000 väline SSD on üks väiksemaid turul olevaid kantavaid salvestuslahendusi. See stiilne SSD oskab kasutada uusimat ja väga kiiret USB 3.2 Gen 2x2 andmeedastusstandardit. Seadme sihtrühmaks on kindlasti loovprofessionaalid, kes peavad salvestama suuri faile, ning kelle jaoks on oluline, et need failid oleksid turvaliselt taskusse mahtuval andmekandjal, millele saab vajaliku kiirelt liigutada kas kaasa võtmiseks või varundamiseks. Loomulikult sobib see pisike vidin aga absoluutselt kõigile, kes vajavad kompaktset ja kiiret andmete salvestamise lahendust.Vaid 7x3 cm suurune ja 29 g kaaluv vidin on SSD-seadmete maailmas väga pisike ja kerge, meenutades oma pikkuselt pigem tavalist mälupulka, kuid on veidi laiem. Komplektis on ka vee- ja põrutuskindlust lisav kummist ümbris, mille keskel olevast väljalõikest paistab Kingstoni logo suurelt silma. Seadmel on loomulikult standardne USB-C pesa, mis toetab absoluutselt tipptasemel kiirusi vastavalt USB 3.2 Gen 2x2 standardile. Nii on sellist ühendust toetava arvutiga maksimaalne andmeedastuskiirus kuni 2000 MB/s nii lugemisel kui kirjutamisel. Sellise kiiruse saavutamiseks peab ka arvuti toetama sama standardit, sellised arvutid ei ole praegu aga veel kuigi levinud. Loomulikult on SSD ühilduv ka vanemate ja aeglasemate, aga väga levinud USB 3.1 and 3.0 versioonidega, ning valib automaatselt suurima arvuti poolt toetatud kiiruse. Ühendamiseks on seadmel kaasas 30 cm pikkune USB-C kaabel.

Ainsaks miinuseks on asjaolu, et seade ei toeta andmete riistvarapõhist krüpteerimist, samuti ei anna Kingston kaasa ka haldustarkvara. Muidugi on alati võimalik kasutada turvalisuse suurendamiseks tarkvaralist krüpteerimislahendust. SSD kasutab exFAT failisüsteemi, mis tähendab, et vidin on ühilduv nii Windows, Maci, Linuxi, kui ka paljude Androidiga seadmetega.

Kingston SX2000 toodetakse kolme mahutavusega: 500 GB, 1 TB ja 2 TB. Sobiliku mahutavuse valimiseks tasub arvestada ka seda, et SSD-seadmed on seda kiiremad ja pikema teoreetilise elueaga, mida suurema mahutavusega need on.

Stiilne ja pisike Kingstoni mäluseade on hea valik kõigile, kes vajavad mugavalt kaasavõetavat kiiret andmekandjat.