Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

teisipäev, 23. mai 2017

JBL püstitas Flip 4 juhtmeta kõlaritega Guinnessi rekordi!

Suurim arv Bluetooth-kõlareid mis mängivad korraga ühest allikast pärit heli.

JBL püstitas uue Guinnessi rekordi. 1000 omavahel ühendatud JBL Flip 4 Bluetooth kõlarit mängisid korraga samast allikast edastatud muusikat. See on konkurentsitult suurim arv Bluetooth-kõlareid mis mängivad korraga ühest allikast pärit heli. Rekordikatsel paigutati 1000 Flip 4 kõlarit 50 spetsiaalsele alusele - 20 kõlarit igal alusel, nii lõi kõlarite poolt esitatud muusika erilise 306-kraadise heliseina.

Rekordiüritus oli osaks JBL-i 70 aastapäevale pühendatud ürituste sarjast. Rekord püstitati 25. aprillil koostöös mobiilsideoperaatoriga O2 korraldatud ametlikul üritusel Londonis, trendikas Village Underground klubis. Rekordi püstitamisele oli tunnistajaks üle 200 külalise, sealhulgas maailmakuulsad Hollandi DJ-d Sunnery James ja Ryan Marciano. 


Püstitatud rekord näitab selgelt JBL-i eksklusiivse Connect+ tehnoloogia võimekust ja töökindlust. JBL Connect+ on lahendus mis lubab ühendada mitu kõlarit omavahel ja saavutada nii võimsama ja laiema helipildi. Connect+ võimaldab kuulata ühest allikast edastatud muusikat korraga ka mitmes ruumis, eeldusel et kõik kõlarid asuvad üksteise Bluetooth levi piires.

Lisaks uuenduslikule Connect+ tehnoloogiale on Guinnessi rekordi püstitanud JBL Flip 4 juhtmevabal kõlaril 12-tunnist katkematud esitusaega pakkuv 3000 mAh mahtuvusega aku ja IPX7 standardile vastav veekindlus, mis tähendab et kõlar on täielikult veekindel, olles nii heaks kaaslaseks rannas või basseini ääres.