Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

esmaspäev, 1. märts 2021

Valera pärjati Saksamaal parima föönibrändi tiitliga

Valera pälvis sõltumatu Saksa juuksehooldustööstuse väljaande friseur-intern’i poolt läbi viidud uuringus tiitli “Parim föönibränd 2020”.
Valera pälvis sõltumatu Saksa juuksehooldustööstuse väljaande friseur-intern’i poolt läbi viidud uuringus tiitli “Parim föönibränd 2020”. Iga-aastane Saksamaa juuksuritööstuse uuring küsib oma ala spetsialistidelt kogemusi töövahendite ja toodetega, mida nad oma salongides kasutavad. Uuringus palutakse hinnata kuues kategoorias enim kasutatud kaubamärke. Šveitsi bränd Valera võitis föönikategooria üldskooriga 1,59, olles eriti hinnatud toote kvaliteedi, disaini ja hoolduskogemuse kategooriates.


Šveitsist pärit toodetel on alati olnud äärmiselt hea maine, kuna riigis hinnatakse kõrgelt täpsust ja kvaliteeti. Just seda näevad juuksurid selgelt ka Valera toodete puhul. Seepärast tuligi Šveitsis asuv ettevõte uuringus esikohale, tõrjudes eelmise aasta võitja Babylissi teiseks.

Valera asutas Gustavo Soresina aastal 1955 Milanos. Seitsmekümnendate keskel kolis ta just föönide tootmise laiendamiseks koos austerlasest abikaasaga elama Ticinosse. Aastakümnete jooksul ettevõtte kasvades on jäädud alati kindlaks Šveitsi kvaliteedistandarditele. Praeguseks on Valera üks maailma juhtivatest föönitootjatest.
Valera käibest kolmandik tuleb jaemüügist, teine kolmandik müügist hotellidele ja majutusasutustele ning viimane kolmandik juuksurisalongidele mõeldud profitoodetest.


Lülitame kõik föönid sisse ja testime kõiki funktsioone käsitsi.


Valera föönid said uuringus suurepärase hinnangu kvaliteedi, hoolduse ja garantii kategooriates. Valera Müügidirektor Pascal Aenishänslin ütles hinnangu kommenteerides: „Me teame, et oleme natuke kallimad kui teised. Nii see jääb. Pakume tõelist Sveitsi kvaliteeti. See tähendab, et iga Valera föön on toodetud siin Ticinos, kus toimub ka lõplik kvaliteedikontroll. Lülitame kõik föönid sisse ja testime kõiki funktsioone käsitsi."
Kommenteerides disaini ja funktsionaalsuse kohta antud häid hinnanguid ütles Aenishänslin: „Eriti just Salon Exclusive sarja kuuluv COLOR PRO LIGHT föön avaldab oma disaini ja funktsionaalsusega muljet: õhuke käepide tagab parema mugavuse, spetsiaalne ülekuumenemist vältiv jahutusnupp, patenteeritud purunemiskindel kolme meetri pikkune pöörlev Super-Flex kaabel ja võimas, garanteeritud 1000-tunnise tööajaga mootor. Tugev kuid juustele õrn õhuvool, mis on rikastatud negatiivsete ioonidega. Lisaks kaalub see vaid 470 grammi ja on tänu vaid 65 dB müratasemele ka ülivaikne."

Valera ei taha aga loorberitele puhkama jääda. Jaanuaris tõi firma turule Salon Exclusive sarja kuuluva sirgendaja. Valera näeb eriti suurt kasvupotentsiaali just Saksamaa ja laiemalt Euroopa juuksurisalongides.