Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

pühapäev, 21. veebruar 2021

Uuenduslik suitsu- ja vinguandur NUBLU toob abi ka siis, kui kedagi kodus pole!

Euronicsi kingipangast saad kogunenud boonuspunktide eest lunastada kolm kuud tasuta nutika NUBLU suitsu- ja vinguanduri teenust ja tasuta liitumise.


Mis juhtuks, kui Sind pole kodus ja näiteks küttesüsteemi veast või mõne elektriseadme rikkest süttib Sinu kodu? Või Sul on kodus lemmikloom, aga tuppa tungib gaasikatlast plehku pääsenud vingugaas?

T
avalise suitsu- või vinguanduri häiresireen käivitub, teeb kõva lärmi ja ongi kõik. NUBLU teeb eriliseks oskus edastada suitsu või vingu levimisel häireteade ka G4Si juhtimiskeskusesse, kes võtab Sinuga kohe ühendust.
NUBLUga ei pea Sa oma lähedaste, koduloomade ja vara pärast muretsema ka siis, kui oled ise kodust kaugel. Vajadusel saab Sinu asemel appi sõita G4Si patrull või vabatahtlikud päästjad.

1. jaanuarist 2022 jõustub ka tuleohutuse seaduse säte, mis muudab vingugaasianduri olemasolu kohustuslikuks ka neis majapidamistes, kus on kasutusel tahkekütusel töötavad seadmed, nagu näiteks kaminad ja ahjud. Praegu andur kohustuslik ei ole, kuid enda ohutusele mõeldes võiks selle siiski juba paigaldada kõikidesse kodudesse, kus on olemas näiteks puuküttel toimiv ahi, kamin, pliit, gaasiboiler või muu põlemisprotsessiga seade. Ole juba varakult valmis ja soeta NUBLU meie kingipangast.

NUBLU teenuse kohta saad täpsemalt lugeda nublu.ee

Euronicsi püsikliendid saavad nüüd kingipangast  999 boonuspunkti eest lunastada kolm kuud tasuta nutika NUBLU suitsu- ja vinguanduri teenust ja tasuta liitumise.