Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

teisipäev, 26. oktoober 2021

Uudne tehnoloogia teeb kraaniveest desovahendi!

Soome teadlaste loodud uuenduslik puhastus- ja desinfitseerimisseade OGRE hävitab vaid viie sekundiga 99,999% mikroobe ja viiruseid.


OGRE on looduslik alternatiiv poodides pakutavatele keemilistele puhastusainetele ja alkoholi sisaldavatele desinfitseerimisvahenditele. Väike pihustipudel mahub mugavalt käekotti või taskusse ning desovahendi saamiseks tuleb sinna lisada vaid kraanivett!

Pihustipudelis kraanivett kasutades aktiveeritud osoonivesi on looduslik desinfitseerimisvahend, mis ei ole elusorganismidele kahjulik, ei tekita allergiaid ega ärritust. Kasutamata seistes muutub aktiveeritud osoonivesi 20-30 minuti pärast taas tavaliseks, kuid eriti puhtaks joogiveeks.

OGRE pihustipudelis valmistatud osooniveega on võimalik puhastada ja desinfitseerida kõiki pindu, samuti puhastada värskeid puu- ja köögivilju taimekaitsevahendite ja muude kemikaalide jääkidest. Osoonivesi sobib ka erinevate hügieeniliste pindade desinfitseerimiseks.

Elektrooniline hapniku-radikaalide generaator muudab veemolekulid desinfitseerivateks hapnikuliikideks ning hapnikuradikaalideks, mis kõrvaldavad tõhusalt bakterid ja mikroobid. On tõestatud, et EORG-tehnoloogia abil tekkinud hapnikuradikaalvesi suudab 5 sekundi jooksul kõrvaldada kuni 99,999% mikroobidest, bakteritest ja viirustest, Kasutatud osoonivesi ei tekita keemilisi ega toksilisi jäätmeid. OGRE tehnoloogia efektiivsus on testitud ja kontrollitud maailma juhtivas testimis- ja sertifitseerimisettevõttes SGS. Võrreldes traditsiooniliste desinfitseerivate vahenditega on osoonivesi palju loodussõbralikum ning ei saasta keskkonda.Mis on vee osoonimine?
Osoon on looduslik kolme hapniku aatomit sisaldav gaas. See lahustub vees, sajab vihmana alla ja aitab taimedel võidelda haigustega ning pakub metsloomadele puhast joogivett. Pärast äikesetormi või tugevat vihma on just osoon see, mida tunned värske õhu lõhnana. Osoon ja radikaalsed hapnikuosakesed vees kiirendavad osoonipõhise oksüdatsiooni kaudu saasteainete lagunemist.

Osooni on veepuhastuses kasutatud juba üle saja aasta. Selle aja jooksul on avaldatud sadu teadusartikleid ja uurimusi osoonitud vee fenomenaalsete desinfitseerivate omaduste ning efektiivsuse kohta patogeenide, sealhulgas viiruste, bakterite ja hallitusseente hävitamisel. Osooni ja hapnikuradikaalide oksüdatsioonivõime on efektiivne ka orgaanilise ja anorgaanilise mustuse suhtes.
Desovahend tavalisest kraaniveest
OGRE toodab kahe mahuga pihustipudeleid: taskusse mahtuv 50 ml ning suuremate pindade puhastamiseks sobiv 300 ml versioon. Pihustipudeli põhjas olev elektrolüüsiseade muudab kraanivee desinfitseerimisvahendiks. Pihustipudeli aku on laetav ja pudelitäis desovahendit valmib vaid ühe minutiga. Selleks ei ole vaja teha muud, kui täita pudel kraaniveega ning vajutada pudelil olevat nuppu.