Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

neljapäev, 14. aprill 2022

Telia avas uue striimingteenuse Telia Play

Uus teenus pakub Inspira, HBO ning Go3 filme ja sarju ning eksklusiivset sisu neile, kes klassikalist televisiooniteenust ei kasuta.


Telia Play teenuse avaekraan

Telia avas 12. aprillil kasutamiseks uue striimingteenuse Telia Play, mis sisaldab erinevate sisutootjate filme ja sarju ning pakub eksklusiivset sisu, mida mujal ei näe.

Telia Play sisaldab laia valikut filme, sarju ja meelelahutust mida saab vaadata arvutis, tahvelarvutis või nutielefonis. Uues teenuses on saadaval Inspira, HBO ja Go3 sisu ning valik täieneb jooksvalt.

Telia pakub nüüd kahte erinevat meelelahutusteenust - Telia Play ja Telia TV. Nende peamine erinevus on see, et Telia Play ei sisalda tavapäraseid telekanaleid ning Telia TV sisaldab ka telekanaleid. Nii saavad kõik Telia Play kasutajad vaadata oma lemmiksarju ja -filme just siis, kui selleks soov tekib. Vajalik on vaid internetiühenduse olemasolu.

Telia Play on mõeldud eeskätt neile, kes ei kasuta meedia tarbimiseks klassikalist televisiooniteenust, kuid soovib siiski vaadata huvi pakkuvaid filme ja seriaale. Selline soov on omane just nooremale põlvkonnale, seepärast on ka Telia Play peamiseks sihtgrupiks noored vanuses 16-35 eluaastat. Eksklusiivselt jõuab Telia Play vahendusel avalikkuseni uus saade “Gameshow Tetris”, mida juhib tuntud artist Gameboy Tetris. Samuti näeb uue teenuse vahendusel populaarseid sarju nagu “Eufooria“, “Ja ongi käes…”, “Hundiharidus”, “Teenijanna lugu” ja teisi ning valikusse kuulub ka hulgaliselt häid filme.

Telia Play pakub 30-päevast prooviperioodi, mille jooksul on teenuse kasutamine registreerunud kasutajatele tasuta. Teenuse saab endale vormistada läbi Telia iseteeninduse ning selleks ei pea varasemalt olema Telia klient. Peale prooviperioodi lõppu kehtib teenusele kuutasu 9€. Kogu Telia Play-s näidatav välismaine sisu on eestikeelsete subtiitritega. Lisaks Eestile saab Telia Play teenust kasutada kogu Euroopa Liidu territooriumil. Telia Play teenuse ja selle sisuga saab tutvuda veebilehel https://play.telia.ee. Telia Play teenus on kasutatav läbi veebibrauseri, Androidi ning iPhone’i äpid saabuvad lähipäevil.