Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

pühapäev, 21. juuni 2020

Tefali Optigrilliga kestab grillihooaeg terve aasta!

Elektrigrilliga saad nautida hõrgutavaid roogi igal ajal, külmast tuulest või vihmahoost hoolimata.


Grillimine kuulub kindlalt Eesti elanike lemmiktegevuste hulka ja on alati olnud armastatud traditsiooniks. Grillimine vähendab liha rasvasisaldust, mis tähendab et grillitud liha on tervislikum. Köögiviljadele annab grillimine aga kordumatult omapärase, meeldiva maitse.

Suureks takistuseks grillroa nautimisel on aga Eestimaiselt lühike ja jahe suvi. Samuti peab suur osa meist, kes elavad suuremates asulates, klassikalise söegrilli kasutamiseks plaanima pikemat väljasõitu loodusesse. Kehvpoolne ilm ja linnakorter ei ole aga mingiks takistuseks, kui on kodus on olemas nutikas ja lihtne elektrigrill, millega saad nautida grillitud hõrgutisi kodust lahkumata aastaringselt.

Elektrigrilliga saad nautida hõrgutavaid roogi igal ajal. Nii ei sega sind lõikavalt külm tuul või vihmahoog. Vähe ruumi võtvat elektrigrilli saab kasutada igas köögis. Võid ka veeta säriseva grilli seltsis aega kortermaja rõdul, kus söegrilli kasutamine on mõistagi keelatud.

 

Nutikas Tefali Optigrill tuvastab küpsetusplaadil oleva toidu hulga ja paksuse ise ning reguleerib vastavalt sellele temperatuuri ja küpsetusaja täpselt parajaks. Nii ei pea muret tundma, et liha valmiks ikka õige küpsusastmega, vaid saad valmistada täpselt enda eelistustele vastavat toitu – kas siis läbiküpsenud, keskmiste küpsusastmega või pooltoorest. Muretsemine selle pärast, kas liha on saavutanud just sellise küpsetusastme nagu sina ja su külalised soovivad, jääb Tefali targa grilliga kindlast minevikku. Optigrillil on ühe nupuvajutusega valitavad küpsetusprogrammid, mille abil saad valmistada punast liha, linnuliha, kala, peekonit, vorste, burgereid või ka võileibu. Lisaks on sel veel külmutatud toidu jaoks sobiv režiim.

Mugava köögiseadme erilised omadused ei lõpe aga siin. Optigrilli grillplaadid saad asendada juurde ostetava küpsetusnõu või vahvliplaatidega ja nii muuta see kompaktne seade tõeliselt universaalseks köögiabiliseks. Loomulikult saab eemaldatavaid plaate pesta nõudepesumasinas, mis teeb seadme eest hoolitsemise eriti lihtsaks.
 
Alusta grillihooaega kohe! Lai valiku Tefal Optigrill elektrigrille ning kasulikud ja põnevad lisatarvikud leiad Euronicsist.