Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

Antud funktsionaalsuse kasutamiseks on vajalik küpsistega nõustumine

kolmapäev, 20. oktoober 2021

Täiesti uue disainiga kolmanda põlvkonna AirPods on suur samm edasi

Armastatud kõrvaklappide uus versioon on nüüd eeltellitav!
Värskelt tutvustatud tohutult populaarsete AirPodside uus versioon ühendab eelmiste AirPodside ja AirPods Pro disainielemente. Materjaliks on küll sama kõva plastik, mis oli kasutusel ka eelnevate versioonide puhul, kuid kuju on esimest korda läbinud suure uuenduskuuri. Nii on kõrvast välja ulatuvad osad varasemast palju lühemad ja meenutavad pigem AirPods Prod. Kõrvas olevate osade kuju on samuti läbinud radikaalse muudatuse ning istuvad nüüd paremini, aga säilitavad oma põhilise eelise – klapid toetuvad jätkuvalt kõrvalesta sisepinnale ja ei lähe otsapidi kuulmekanalisse. See tähendab muidugi, et AirPodse kasutades ei isoleeri see välist müra, mis lisab tänaval liikudes turvalisust ja väsitab vähem kõrvu. Kui soovid aga võimsamat bassi, head passiivset isolatsiooni või lausa aktiivset mürasummutust, siis just selleks on mõistlik valida AirPods Pro.

Uus mudel on ka vee- ja higikindel. Aku kestab ühe laadimisega 6 tundi, ning laadimiskarbi abil saab seda pikendada kuni 30 tunnini. Uuendatud on valjuhääldite disaini ja lisatud on adaptiivne ekvalaiser, mis automaatselt reguleerib heli nii, et kvaliteet oleks alati parim.
Suurt rõhku pannakse ka ruumilisele helile ning kõne kvaliteedile. Nii on toetatud Dolby Atmos ja AirPods Prolt tuntud pea liikumise jälgimine, mis töötab ka video vaatamise ajal. Kõnede jaoks on lisatud uus AAC-ELD koodek, mis peaks andma palju parema kõnekvaliteedi. Samuti on lisatud AirPods Prolt tuttav puutetundlik juhtimine. Uus laadimiskarp toetab nüüd ka MagSafe laadimissüsteemi.


Uue mudeli saabumine ei tähenda aga, et eelmine versioon müügilt kaoks. Teise põlvkonna AirPods jääb varasemast soodsama hinnaga müügile.