Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

teisipäev, 25. mai 2021

Steelseriese uus Prime seeria toob mänguritele lihtsust ja kvaliteeti

Koostöös e-sportlastega loodud uus Prime mänguritarvikute sari on peagi müügil.


Uued seadmed sobivad nii proffidele kui ka pühapäevamänguritele. Praegu kuulub sarja 4 toodet – 3 Prime hiirt ja Arctis Prime mänguriklapid. Uute toodete põhiliseks ühiseks jooneks on lihtne disain, mis rõhub kasutusmugavusele ja ei sisalda tohutul hulgal lisaomadusi, mis võivad olulisel hetkel segavaks muutuda.

Klassikalise Steelseriese disainiga Arctis Prime kõrvaklappidel on Discordi poolt sertifitseeritud väljatõmmatav mikrofon, helitugevuse reguleerimise rullik ning mikrofoni väljalülitamise nupp. 3.5 mm pistikuga klapid ühilduvad kõigi kõrvaklapipesaga seadmetega, olgu selleks siis arvuti, Xbox, PlayStation, Switch või hoopis nutitelefon. Komplektis on ka pikem juhe, millel on eraldi pistikud klappide ja mikrofoni jaoks. Uuendatud kõrvapadjad vähendavad paremini ümbritsevat müra. Magnetiga kinnituvad Steelseriese logoga väliskülje katted saab lihtsalt asendada erineva kujundusega alternatiividega.Kõik kolm Prime hiirt on välimuselt praktiliselt identsed, kuid omadustelt erinevad. Prime Wireless on lihtne juhtmevaba hiir, mille kõrge kaarega korpus on tehtud paremakäelisi kasutajaid silmas pidades. 80 grammi kaaluval hiire kuni 100 tundi kestev aku on laetav tänapäevase USB-C pesa kaudu. Steeleries väidab, et Prime hiirtel kasutatavad selgelt tunnetatava ja kuuldav klikiga magnetoptilised lülitid on testitud vastu pidama vähemalt 100 miljonile vajutusele.

Neile, kes usaldavad rohkem juhtmega hiirt, sobib aga uus Prime Plus. Sel hiirel on juhtmeta versiooniga väga sarnane välimus, kuid on 11 grammi kergem. Lisaks tavapärasele on Prime Plusil ka teine tõusuandur, mis tootja väitel tagab maailma kõige täpsema hiire tõstmise tuvastuse. See tähendab, et hiire tõstmisel ja õhus liigutamisel ei liigu kursor ootamatult valesse kohta. Prime Plusi põhja all on OLED-ekraan, millelt saab seadistada hiire omadusi, nagu näiteks tundlikust, tõusuanduri täpsust ja rulliku RGB-valgustuse värvi. Loomulikult saab seda kõike muuta ka arvutis Steelseriese rakenduses.

Prime sarja soodsaim  hiir on kallima mudeliga sarnane, kuid sel puuduvad lisa tõusandur ja OLED ekraan. Neile, kes selliseid lisamugavusi ei vaja, on soodsam mudel kindlasti heaks valikuks.

Steelseriese Prime seeria tooted saabuvad müügile lähinädalail.

Allikas: SteelseriesThe Verge