Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

kolmapäev, 21. juuli 2021

Samsung tutvustab uusi telefone 11. augustil

Traditsiooniline hilissuvine Galaxy Unpacked veebiesitlus algab kell 17.00

Kui varasemalt oleme augustikuisel esitlusel näinud uut Galaxy Note nutitelefoni, siis sel aastal Samsung ülimalt tõenäoliselt uut Note mudelit turule ei too. Note seeria kõige erilisem omadus - S Pen puutepliiatsi tugi on nüüd ju olemas ka Galaxy S seeria tipuks oleval Ultra mudelil (kuigi pliiats ei ole komplektis ja selle hoidmiseks ei ole ka telefoni korpuses pesa). Nii ei ole väga sarnaste omadustega Note seeria arendamine enam mõistlik.  

Seepärast on igati loomulik, et levivate kõlakate väitel näeme Note seeria asemel uut põlvkonda volditavaid tipptaseme telefone, ehk meid oma töökindluse poolest positiivselt üllatanud Galaxy Fold2 ja Galaxy Z Flip 5G järeltulijaid. Just sellele vihjab selgelt ka esitluse kutsel olev graafika, kust võib selgelt eristada kahe erineva kujuga volditava seadme piirjooni. Samuti viitab volditavusele lööklause „Ole valmis parimat avama“ ingliskeelne versioon „Get ready to unfold.“
Kui kuulujutud tõeks osutuvad, siis saab ka uus Galaxy Fold Note seeria eriliseks teinud puutepliiatsi toe. Ootame põnevusega, kas see ennustus saab tõeks ja kuidas töötab puutepliiats volditaval ekraanil.

Loomulikult on just suvine tooteesitlus meile harilikult andnud ka uue Samsungi kella. Ilmselt ei ole ka tänavune üritus erand. Nii näeme tõenäoliselt ka esimest Wear OS’i ja Tizeni ühenemise tulemusena loodud uuel nutikellade platvormil ajanäitajat, millele Samsung on lisanud uue One UI Watch kasutajaliidese.

Galaxy Unpacked esitlust saab reaalajas vaadata 11. augustil kell 17.00 Samsungi Youtube kanalil.