Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

reede, 23. september 2022

Rahva Raamatu äpis saab nüüd kuulata eestikeelseid audioraamatuid

Kuutasuline teenus sisaldab ligi 200 raamatut ning valikut lubatakse pidevalt laiendada.

Rahva raamatu äpi kuvatõmmis


Rahva Raamat tõi turule audioraamatute äpi, kust saab ühe kuutasu eest piiramatult kuulata sadu eestikeelseid teoseid, mille on sisse lugenud nii erinevad näitlejad kui autorid ise.Audioraamatute rakendus pakub kvaliteetkirjanduse tarbimise võimalust kõigile neile, kellel pole muidu kas aega või võimalust paberraamatut lugeda.

Esialgu leiab äpist ligi 200 eestikeelset raamatut, mille seas on nii ilu- ja aimekirjandust kui ka laste unejutte. Ligi 30 teost on salvestatud eksklusiivselt vaid uue rakenduse tarbeks. Näiteks luges omaenda raamatu „Musta pori näkku“ sisse Mihkel Raud, Evelin Võigemast andis oma hääle praegu ka kinodes olevale ülipopulaarsele „Kus laulavad langustid“ ning Priit Loog romaanisarja „Tõde ja õigus“ esimesele osale. Rahva Raamatu väitel lisandub ähinädalatel ka ligi 100 ingliskeelset teost, mille hulgas on palju New York Timesi menukeid.

Huvipakkuvat sisu saab ühe kuutasu eest kuulata piiramatult. Esimesed 14 päeva saab äppi kasutada tasuta. Proovierioodi möödumisel on teenuse kasutamise tasuks 12.99 € kuus. Uut sisu lubatakse lisada igakuiselt. Peagi lisandub äppi ka e-raamatute lugemise võimalus. Uuendatud Rahva Raamatu äpp on saadaval nii Apple’i App Store’is kui Google Play poes.