Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

reede, 15. aprill 2016

Philips Ambilight telerid – elamuse uus mõõde

Ambilightiga oled sa alati tegevuse keskel ja saad ekraanil toimuvast osa täiesti uuel viisil.

 Philips Ambilight toob filmiõhtutesse täiesti uue meeleolu


Täiuslikult ümbritsev valgus
Philips Ambilight lisab Sinu telerile täiesti uue mõõtme. Teleri külgedelt kiirguv valgus toob tegevuse ekraanilt välja ja täidab toa täiusliku elamusega. Kasutades nutikat LED-valgustust, on kõik ekraanil toimuv reaalajas valgusega võimendatud. Nii oled Sa alati tegevuse keskel ja saad ekraanil toimuvast osa täiesti uuel viisil.

Elust suurem elamus
Ambilight valgustus toob tegevuse telerist välja. Ekraanil toimuvat täpselt jälgiv valgus loob telerit ümbritseva liikuva värvimängu, mis jätab mulje, nagu oleks teleri ekraan tegelikust palju suurem. Kui Sinu kodu disaini ei sobi suurema ekraaniga teler, aitab Ambilight saavutada suure ekraaniga võrreldava elamuse.

Kasulik, mitte ainult ilus
Tihti vaatame telerit üsna hämaras või lausa pimedas ruumis. Teleri ekraani suur eredus ja kontrast mõjuvad pikema teleri ees veedetud aja jooksul silmadele väsitavalt ja ajule ergutavalt, mis võib segada magama jäämist ja halvendab une kvaliteeti. Ambilightiga teleri poolt loodud värvikas kuid mahe valgus vähendab silmade väsimist ja aitab pärast hilisõhtust filmielamust ärgata hommikul puhanuna.


Mitut moodi meelelahutuseks valmis

Klassikaline Ambilight
järgib ekraanil toimuvat ja laiendab seda täiuslikult täpselt valitud värvimänguga. Vali klassikaline seade ja filmimaailm ärkab tõeliselt ellu.
Muusikarežiim loob õige meeleolu, järgides mängiva muusika dünaamikat. Muusikarežiimis saad valida mitmete värvikate eelseadete hulgast just Sulle sobiva.
Mängurežiim muudab Sinu elutoa põneva mängumaailma osaks. Rikkalikud ja elavad värvid peegeldavad täpselt mängus toimuvat, aidates Sul viibida veelgi rohkem seikluste keskel.


Ambilight ja Hue – koos imelised
Ambilighti poolt pakutavaid emotsioone ja ilu saad laiendada kogu kodu ulatuses Philips Hue valgustitega. Hue valgustid ümbritsevad Sind Ambilighti valgusmaagiaga. Lihtsalt ühenda Hue valgustid või asenda tavalised lambipirnid Hue pirnidega ja naudi Ambilighti valgusmängu igal pool.

Vaata maagilise Ambilighti  videotutvustust:

 
Philipsi Ambilight  telerite valikust leiad sobiva mudeli väga erineva suuruse ja disainiga ruumi. Philips toodab erinevat paigutust silmas pidades mitme Ambilighti versiooniga telereid:

Kahepoolne Ambilight - Ambilight lambid teleri külgedel, sobib suurepäraselt väiksematesse või keskmise suurusega ruumidesse.
Kolmel küljel Ambilight - valgustus nii teleri külgedel kui ekraani kohal, sobib ideaalselt suurematesse ruumidesse, kus teler on asetatud jalale.
Neljakülgne Ambilight - valgus kiirgub nii külgedelt kui ka ekraani kohalt ja alt. Need mudelid sobivad suurematesse ruumidesse kus teler on paigaldatud kas jalale või seinale.
Ambilight projektsioon Ambilux on uus tipptasemel Ambilight lahendus. Asendades tavalised kolmel küljel asuvad LED-lambid Mikroprojektoritega, saavutatakse kõige suurema efektiga ja elutruum valgusmäng.
Vaata Ambiluxi poolt loodud valgusmängu videot: