Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

neljapäev, 14. juuli 2022

Partner äpp teeb telefonist ostupuldi

Selverites ostlemine on nüüd veidi mugavam.

Partner äpp

Kui seni sai virtuaalset partnerkaarti (ja teiste firmade kliendikaarte) telefonis hoida mTaskus, siis nüüd on Kaubamaja Grupp teinud täiesti uue äpi, mis toimib Severites ja teistes grupi kauplustes nii virtuaalse kliendikaardi kui ka ostupuldina.

Partner äpiga saab sarnaselt Maxima ja Rimi äppidele mugavalt skaneerida tooted ostukorvi kasutades ainult telefoni. See tähendab, et enam ei pea poes partnerkaartiga riiulist ostupulti võtma.  Soovi korral saab seda aga jätkuvalt teha ning ka partnerkaardi esitamiseks piisab äpist.

Ostuprotsessi alustamiseks määrab äpp asukohatuvastuse abil kaupluse, kus klient asub ning avab seejärel toote skaneerimiseks kaamera. Iseteeninduskassas maksmiseks tuleb kassa ekraanilt lugeda kassa QR-kood. Äppi saab lisada ka oma pangakaardi andmed ning maksta otse äpis. Nii ei pea ostlemiseks isegi pangakaarti kaasa võtma. Äpis saab maksmiseks kasutada ka parterkaardi kuulimiiti.

Ostutšekid salvestatakse samuti digitaalselt äppi, nii on need alati alles ja väheneb printimisel tekkivate jäämete hulk.