Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

pühapäev, 1. september 2019

Nutikad kellad lastele

Kell või monitor pakub lisaks liikumisega seotud andmetele lapsele mängurõõmu ja vanematele kasulikku infot.Nutiseadmetest ja liikumise jälgimisest on saanud igapäevaelu osa. Kell või monitor pakub lisaks liikumisega seotud andmetele lapsele mängurõõmu ja vanematele kasulikku infot.  

Nutikellade ja aktiivsusmonitoride valikust leidub sobiv igaühele. Nooremale põlvkonnale mõeldud seadmed jagunevad laste ja noorte kategooriatesse. Lastekelladel on palju häid omadusi.
Lastekellad on ühendatud telefoniga rakenduse kaudu. Kell vibreerib ja kuvab teavitusi saabuvate kõnede ja sõnumite kohta. See võimalus võib aidata lapsega paremini kontakti saada – kui telefon jäi pärast kooli hääletuks, tuletab teavitus vastamist meelde.

Lastele mõeldud aktiivsusmonitor loeb samme ja mõõdab päeva aktiivsust. Kellaga koos toimiva rakenduse kaudu saavad ka vanemad lapse aktiivsust jälgida ja talle meeldetuletusi saata. Lastekellal pole pulsi jälgimise võimalust, see lisandub rohkemate tehniliste võimalustega kelladel.
Lastekellad on mängulised ja võimaldavad oma liikumistulemusi teistega võrrelda, aktiivsusega seotud väljakutseid korraldada ning virtuaalseid preemiaid koguda. Maailma Terviseorganisatsioon soovitab lastel olla igapäevaselt aktiivne vähemalt 60 minutit ja ka kellade juures on seda arvesse võetud. Eesmärki annab rakenduse kaudu kohandada.

Loomulikult on sellisied kellad ka põrumis- ja veekindlad, kellade vahetatavad rihmad on silikoonist. Lastekellade ekraanid on väiksemad, et need mängu käigus katki ei läheks. Nendega saab jälgida ka puhkeaega ja saadud info targal kasutamisel on võimalik toetada lapse tervist, parandada igapäevaharjumusi ja õpitulemusi. Näiteks võib lapsevanem rakendusest jälgida, kuidas mõjutas eelnev filmi vaatamine lapse und, ja selle põhjal edaspidi lapse harjumusi kohandada.
Kell ja rakendus võivad aidata vanemal ja lapsel ka koolitööde aega planeerida, kell tuletab kohustust lapsele meelde ja seadistada saab taimeri, mille abil on näha, kui kaua koolitöödeks aega kulus.

Lastekellad on lihtsad käsitseda, üldjuhul on need küll ingliskeelsed, kuid ikoonid on kergesti mõistetavad. Lihtne kella sisu ei vaja ka sagedasi tarkvarauuendusi, mis on teemaks nutikamate kellade puhul. Lastekellade hinnad jäävad alla 200 euro, aktiivsusmonitoride hinnad all 100 euro.