Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

neljapäev, 1. juuni 2023

Muuda suvepeod meeldejäävaks mobiilse välibaari ja külmikuga

Dometic MoBar on lõbus ja praktiline mobiilne välibaar ja külmik, mis on loodud spetsiaalselt välitingimustesse hoides sinu joogid kõikjal ideaalselt jahutatud.

Dometic Mobar 550 mobiilne välibaar ja külmik


Kujuta ette, et saad nautida värskendavaid jooke, hämmastavat veinikollektsiooni ning suurepärast baarikogemust otse oma aiapeol, suvepäevadel või isegi telkimisalal.

Dometic MoBar 300 on mobiilne välibaar ja külmik, mis on loodud spetsiaalselt välitingimustesse ja võimaldab kõik vajalikud baariteenused hõlpsasti igale poole kaasa võtta.

Mis teeb mobiilse välibaari eriliseks?

Dometic MoBari funktsionaalsused

Üks Dometic MoBar eeliseid on selle veinikülmik, mis mahutab kuni 19 pudelit veini või kuni 70 purki. Tänu kompressori jahutustehnoloogiale hoitakse sinu veinid ideaalses jahutatud olekus (+2 °C kuni +20 °C), valmis serveerimiseks sobival hetkel.

Dometic MoBar 550 katuseterrassil


Dometic MoBar 300 on varustatud kõige vajalikuga, et pakkuda oma külalistele maitseelamusi ja suhelda ilma hetkegi kaotamata. Avar tööpind kokteilide valmistamiseks või suupistete serveerimiseks, panipaik kuivainete jaoks, lõikelaud, käterätikuivati käepide ning isoleeritud rotovormitud korv jää jaoks, mis hoiab pudelid külmana. Mainimata ei saa jätta ka meeleolu valgustust, mis muudab joogivaliku nähtavaks ka hämaras.

Disain ja kestvus

Lisaks praktilisusele on MoBar 300 ka stiilne ja silmapaistev sisekujunduse element sinu rõdule või koduõuele. See on loodud kvaliteetsest roostevaba terasest, mis on mõeldud kestma ka karmimates ilmastikuoludes. Selle ajatu disain ja läikivad pinnad ei jää kellelegi märkamata.

Liikuvus

Erinevalt sisseehitatud külmiku lahendustest on Dometic MoBar mõeldud liikuma. Tänu rasketele ratastele ja ergonoomilisele käepidemele on seda mugav liigutada ühest kohast teise ja miks mitte iga väliürituse keskmesse.

Üllata oma külalisi ning vii oma õuepidustused uuele tasemele. Toode on saadaval kahes suuruses – Dometic MoBar 300 ja Dometic MoBar 550.