Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

pühapäev, 10. november 2019

Miele nutikas robot on Sinu uus sõber!

Miele robottolmuimeja on ainus pereliige, kes koristab teiste järelt isetult ja sellest suurt numbrit tegemata.Miele robottolmuimeja on ainus pereliige, kes koristab teiste järelt isetult ja sellest suurt numbrit tegemata. 

Me kõik soovime kergemat elu, kus saaksime rohkem keskenduda sellele mis on meie jaoks oluline ning vähem kõiksugu rutiinsetele kodutöödele. Õnneks me elame ajastul, kus üha vähem peame oma aega kulutama sellistele tüütutele tegevustele nagu nõude pesemine, riiete kuivatamine ning põrandatelt ja vaipadelt tolmu eemaldamine.

Kui lastel on algamas kauaoodatud suvevaheaeg, siis nende vanemate jaoks tuleb sageli hoopis tööd juurde. Küll tassivad lapsed õuest rohkem pori või liiva sisse, küll teevad seda koerad või kassid, kes samuti tihemini õues soovivad aega veeta. Lahenduseks pole kurjad sõnad - lahenduseks on võimas, esmaklassiline ja intelligentne Miele robottolmuimeja. Tõsi, nii mõnegi inimese jaoks saab sellest aegamööda pereliige, sest Miele paneb isegi mehed kulmu kergitama ning kodukoristusest huvituma. Kuidas nad saaks mitte, kui Miele Scout RX2 robottolmuimejal on 7 infrapuna sensorit, kolmemõõtmeline ruumituvastus tänu stereo-kaamera süsteemile, Gyro-sensorid, 4-osaline puhastussüsteem ja automaatne laadimine. 

  
Miele robottolmuimeja on juhitav puldist või mobiiliäpist. Kaamerate abil on võimalik kodus toimuvat jälgida ükskõik millal ja ükskõik millisest maailma nurgast. Nähtav on vaid otse-eetris toimuv (videot ei salvestata) ning seda üliturvaliselt, sest ülekanne toimub krüpteeritult ja vaid eelnevalt robotiga seotud seadmetega.

  
Miele Scout RX2 on vaid 8.5 cm kõrge ja seega mahub pea iga mööblieseme alla. Infrapuna andurite tõttu on ta võimeline orienteeruma pimedas ning suur andurite arv vähendab ka soovimatuid kokkupõrkeid. Miele on tark ning tunneb ära, kui jõuab vaibale, ning lisab siis võimsust, mistõttu pole vaja muretseda sellepärast, kas vaibad saavad korralikult puhtaks. Ka nurgad ei ole enam probleemiks, sest Scout RX2 omab spetsiaalseid nurgaharjasid, millega terve majapidamine laitmatult puhtaks saaks.