Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

pühapäev, 22. mai 2016

Miele külmikud Euronicsis - Toidusäilituse meistriklass on saabunud!

Miele tooted on kodumasinate absoluutne tipptase.

Legendaarne kvaliteet - rohkem kui 100 aasta jooksul on Miele tõestanud, et on usaldusväärne ja töökindel bränd. Miele külmikud on tuntud nii esmaklassilise disaini, absoluutselt parima kvaliteedi kui ka suure paindlikkuse poolest. Miele külmikutest leiad uusimad tehnoloogiad ja nutikad lahendused, tänu millele võid olla kindel, et külmiku hoolde usaldatud toiduained säilivad pikalt värke ja kvaliteetsena. Miele külmikud jahutavad toiduained hoolikalt ja säilitavad neid optimaalse temperaturi ja niiskuse juures. Nii säilivad külmikus kõik kasulikud vitamiinid ja toitained mida me pidevalt vajame.


 Head põhjused valida Miele:


Miele Kvaliteet
Juba üle 100 aasta on Miele järginud oma teesi – „Alati Parem“.
Miele jaos tähendab see olulist lubadust püüda alati olla parem kui konkurendid ja olla alati parem kui seni oldud. Miele klientidele tähendab see meelerahu ja kindlust, teades, et valides Miele on tehtud hea otsus – ehk lausa elu parim otsus. 

Miele Tehnoloogia
Rohkem kui 100 aasta jooksul on Miele tõestanud, et on usaldusväärne ja töökindel bränd. Miele on ainus kodumasinatootja, kes testib oma tooteid koormusega, mis vastab 20-aastasele  kasutusperioodile. Miele tagab parima tulemuse koos võimalikult väikese energiakuluga. See kõik on võimalik tänu pidevale aktiivsele tootearendusele, mille käigus töötatakse välja uusi nutikaid ja tihti pöördelisi lahendusi.

Miele Mugavus
Miele toodete kasutamine on alati lihtne ja mugav. Nutikatest automaatrežiimidest ja puuteekraanidest detailideni, nagu lihtsate nuppude kuju ja materjal, on kasutusmugavus Miele jaoks erilise tähtsusega.

Miele Disain
Miele usub  klassikalistesse puhastesse  joontesse ja aegumatusse elegantsi. Kuskil mujal ei kohta Sa nii ühtlase ja puhta disainiga kodumasinate sarja. Püsiv disainikeel ja värvivalik sobivad väga erinevate sisekujunduse trendidega. Milline iganes Sinu köögi disain ka ei oleks, Miele sobib sinna alati. 
 

Ajatu disain - milline iganes Sinu köögi kujundus ka ei oleks, Miele sobib sinna alati. 


Miele külmikute erilised omadused:


PerfectFresh Pro ja MasterFResh
Uuenduslik Miele tehnika hoiab köögivilja ja puuvilja kauem värske. PrefectFresh tsoon hoiab lihatooteid või puu- ja köögivilju just nende jaoks optimaalse temperatuuri ja niiskuse juures, säilitades nii tähtsad vitamiinid ja mineraalained palju kauem.

FlexiLight ja LED-valgustus 
Täiuslik valgustus ei  pimesta silmi: valgusallika asendit saab muuta vastavalt vastavalt riiuli täituvusele.  Hooldusvabad ja energiasäästlikud,efektiivsed ja pika tööeaga LED-valgustid loovad optimaalse valgustuse

VarioBord ja VarioRoom
Külmikust lauale: ühe käeliigutusega eemaldatavad ja kinnitatavad  paindlikud serveerimisalused. Kohandatav ruum: kui on vaja rohkem ruumi suuremate toidukoguste mahutamiseks, saab ruumi paindlikult juurde luua.

Lõbus ja kasulik - Miele KFN29283DBB külmiku ust saad kasutada tahvlina


NoFrost

Mugav: enam pole vaja sügavkülmikut käsitsi sulatada - ringlev õhk takistab külmutatavate toiduainete jäätumist.

DynaCool
Ühtlane temperatuuri jaotumine: ventilaator tagab külma õhu optimaalse ringluse ja jaotumise.

EasyOpen käepide
Lihtne avada: eriline käepide avab uksed ülimugavalt vaid kerge puudutusega.

SoftClose
Vaikne ja isesulguv: uksed sulguvad automaatselt, kindlalt ja nii õrnalt, et miski ei kuku välja.

ComfortClean
Kiirelt puhtaks: kvaliteetsed ukse siseriiulid on kergelt puhastatavad ja nõudepesumasinas pestavad.
Active AirClean filter

Puhas ja lõhnavaba: aktiivsöe ja loodusliku kitosaaniga filtrid  eemaldavad efektiivselt lõhnad.