Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

kolmapäev, 7. detsember 2016

Legend on saabunud – Sennheiser kõrvaklapid nüüd Euronicsis!

Sinu heli. Sinu Sennheiser.


Sennheiser on olnud aastakümneid nii proffide kui tõsiste kvaliteetmuusika austajate esimeseks valikuks nii kõrvaklappide kui mikrofonide seas. Sennheiseri Juhtmeta mürasummutavad klapid on helikvaliteedi poolest oma tooterühma absoluutses tipus.  Kodukasutusse mõeldud juhtmeta HIFI-klappide sari on vaatamata konkurentide pingutustele jätkuvalt nii kvaliteedi kui kasutusmugavuse poolest täiesti ületamatu. Sennheiseri veekindlad spordiklapid on võitnud pikkade aastate jooksul lugematu arvu teste ja on kasutajate poolt usaldatud ja armastatud trennikaaslasteks.


Sennheiseri sooviks on kujundada heliesituse tulevikku. Just see motiveerib Sennheiserit looma parimaid uuenduslikke helilahendusi, mis on suurepäraseks kaaslaseks kõigile, sõltumata sellest, kas muusika on Sulle elukutseks, kireks, või lihtsalt hobiks. Juba üle 70 aasta on Sennheiseri eesmärgiks olnud pakkuda kvaliteedi piire nihutavat ületamatut kogemust.  Kas kuulad kodus oma lemmikartisti, salvestad järgmist hittsinglit või on Sinu tööks uue filmi helitausta loomine on Sennheiseri laias tootevalikus just Sulle suurepäraselt sobivad kõrvaklapid. Sennheiseri jaoks ei ole lihtsalt hea heli kunagi piisavalt hea. Nii püüdleb Sennheiser alati täiusliku helielamuse poole, soovides luua kogemusi, mis viivad kuulaja kaugetesse paikadesse, äratavad uinuvad emotsioonid ja teravdavad maitseelamusi.

Sennheiser täiendab oluliselt Euronicsi kvaliteetkõrvaklappide valikut, kuhu juba kuuluvad mitmed armastatud ja hinnatud brändid nagu AKG, Beats, JBL, Philips, Sony ja mitmed teised.