Klienditeenindus avatud iga päev 9-21 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):  640 6400
Kohustuslik väli

neljapäev, 9. aprill 2020

Küsi nõu kodust lahkumata - Euronicsi spetsialistid aitavad ka e-poes!

Leiame koos just Sulle sobiva lahenduse.E-poest ostmine on lihtne, mugav ja turvaline. Suure valiku kodumasinate ja tehnikavidinate  vahel valimine võib aga tunduda keeruline ja segadust tekitav. Just siin tulevad appi meie kogenud ja tipptasemel spetsialistid, kellel on alati varuks kasulikud nõuanded ja head lahendused.

Euronicsi klienditeeninduses on Sind alati aitamas oma ala eksperdid, kes tunnevad meie poolt pakutavaid tooteid läbi ja lõhki. Meie konsultandid oskavad Sulle esitada ka lisaküsimusi, et täpselt välja selgitada  Sinu soovid ja vajadused ja leida just Sulle täiuslikult sobiv lahendus.

Meie spetsialistid on läbinud põhjalikud tootekoolitused. Loomulikult on meie klienditeenindajatel ka pakutavate toodete reaalne „käed-küljes“ kasutamise kogemus ja oskus pakkuda leidlikke ja häid lahendusi väga erinevate vajaduste puhul.

Küsi nõu - võta meie spetsialistidega ühendust juba täna telefoni, vestlusakna või e-kirja kaudu. Euronicsi klienditeenidus annab nõu ja aitab ka toodetega seotud murede korral iga päev kella 9-21. Hea nõuanne ja sõbralik abi on vaid kliki kaugusel!