Klienditeenindus 640 6400

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid

Tagasi

Telefon (E-P 9-21):   640 6400
Kohustuslik väli

Antud funktsionaalsuse kasutamiseks on vajalik küpsistega nõustumine

teisipäev, 10. mai 2022

kood/Jõhvi sisseastumine on avatud!

kood/Jõhvi on 2-aastane programmeerimiskool ilma õpetajate ja klassitundideta, keskenduses grupi- ja iseõppele. Siit omandad oskused, mis kindlustavad Sinu tuleviku.

kood/Jõhvisse on oodatud kandideerima kõik üle 18-aastased vähemalt põhihariduse ja hea inglise keele oskusega huvilised. Kandideerimisprotsess jaguneb kahte etappi. Esimene on loogika mängu läbimine veebilehel http://kood.tech, mis testib taotleja mälu, analüütilist mõtlemist ja probleemide lahendamise oskust. Test on avatud kuni 12. juunini. Kõige tugevamad kandidaadid kutsutakse kolm nädalat kestvasse intensiivsesse Jõhvis toimuvasse testperioodi, mida nimetatakse Sprindiks. Kokku toimub kolm Sprinti: aprillis, juunis ja juulis. Kooli pääsemiseks tuleb üks neist edukalt läbida.
PS. Samm-sammult sisseastumist selgitav blogipostitus on saadaval siin.

kood/Jõhvi on uudne programm täiskasvanutele, mis pakub 21. sajandi lähenemist programmeerimise õppimisele, et vähendada tarkvaraarendajate puudust ja võimaldada teistest valdkondadest pärit inimestele uusi ja huvitavaid võimalusi elus. Kooli rahastavad üle 30 ettevõtte, sealhulgas paljud idufirmad ja ükssarvikud, kes on valmis pärast kaheaastase programmi lõppemist õppijaid tööle võtma: Bolt, SEB, LHV, Wise, Pipedrive, Veriff, Proekspert, Glia, Admirals, Confido, VKG, Microsoft, Adcash, TextMagic, Euronics. Teine lend alustab õpinguid 2022. aasta oktoobris.