Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

laupäev, 1. mai 2021

JURA Z10 on maailma esimene espressomasin soojade ja külmade kohvijookide nautimiseks

Lähenev suvi ja JURA uusim mudel Z10 panevad küsima: kas Sa külmpruulitud kohvi oled proovinud?

Lähenev suvi ja JURA uusim mudel Z10 panevad küsima: kas Sa külmpruulitud kohvi oled proovinud? See on kohvivalmistamise viis, kus tavaliselt jahvatatud kohvile valatakse külm vesi, lastakse sel pisut üle poole ööpäeva tõmmata ning siis nõrutatakse. Tulemuseks on tavakohvist erinevalt ülimahe kohvijook, mille aroom ja maitse on garanteeritud elamus igal kuumal suvepäeval.

 Külmpruulitud kohvi meetod pärineb Jaapanist, aga on meieni jõudnud läbi Ameerika baristade vaimustuse sellest kohvivalmistusviisist.
Maailma esimese koduseeria espressomasinana valmistab JURA Z10 külmpruulitud kohvi ainsa nupuvajutusega. Külm vesi pulseerib läbi kohvipuru ja värskendav ning jahe suvekohv valmib paari minutiga. Ja me ei räägi jääkuubikutega jahutatud või lihtsalt jahtunud hommikukohvist, mille õige maitse on kadunud, vaid sõna otseses mõttes värskendavast elamusest. Kui kuum vesi toob kohviubadest välja iseloomuliku mõruduse, siis külmpruulitud kohv üllatab oluliselt mahedama maitsega.

Kuid külmpruul ei ole kaugeltki ainus sensatsioon JURA esmaklassilise Z10 arsenalis. Kui oled sellega tutvumas, siis ilmselt märkad, et selle Šveitsi inseneride meistriteose võimalused kipuvad kõigist mõeldavatest kohvisoovidest mitu pikka sammu ees olema. Z10 jaoks lõi JURA kaheksanda põlvkonna tõmbekambri. Ainulaadse 3D tõmbetehnoloogiaga kambris voolab vesi mitmel tasandil ühtlaselt läbi jahvatatud kohvi. See tagab nii kuumadel kui ka külmpruulitud kohvijookidel parima aroomi ja maitse.

Mõistagi jätkab uus mudel silmapaitava ning loendamatute auhindadega pärjatud disaini võidukäiku. Ülikiire 4,3-tolline puuteekraan, mugav pöördlüliti ning kumernõgusate detailidega alumiiniumist esipaneel on kujunduse tipptase.
Nüüdsest on JURA´l ka sisseehitatud WiFi ühendus, millega saad mugavalt ühenduda J.O.E äppi ning kasutada kõiki kohvimasina funktsioone oma nutiseadmes. Seega on lemmik kohvijoogi tellimine teisest toast või masina puhastusprotsessi käivitamine telefoniga uus normaalsus. Näiteks, kui oled nutikella kasutaja, siis sünkroniseerib J.O.E viimati valitud kohvijoogi Sinu seadmega ning hoiab Sind kursis, millal pead kohvimasinasse lisama vett või kohviube.Üliuuenduslik on maailmas ainulaadne kohvijooki tuvastav veski, mis seadistab kohviubade jahvatuse kiirelt ja täpselt vastavalt Sinu valitud kohvijoogile. Nüüd on Sul võimalik iga kohvijoogi puhul oma lemmik jahvatusaste eelsalvestada. Veski teenindab Sind tundlikult nii kuumade kui külmade jookide valmistamisel. Külma kohvi jahvatus, espresso jahvatus või musta kohvi jahvatus - need ongi tõepoolest erinevad ja Sul saab kahtlemata olema põnev avastada kõiki neid maitseid.

Pikk suvi ja soojad õhtud on ees. Külmpruulitud kohv on tõeline tegija suveterrassil nii ise nautimiseks kui ka seltskonnale pakkumiseks. Tegemist on oivalise põhjaga suviselt jahutavatele kokteilidele, mis maitseb võrdselt hea lihtsalt jääga, aga ka mahla, tooniku või mulliveega. Lisada võib ka erinevaid siirupeid, ürte või mistahes fantaasia vilju. See on just see killuke vabastavat luksust, mida suvelt ootad. Z10 ja iga tassitäis temaga valmistatud kohvi, olgu kuumalt või külmalt, on tõelised meistriteosed. Ja kuitahes harjumuspäraseks argipäeva osaks see luksus Sinu jaoks ei muutu, uudsust maitsetes jagub aastateks.